Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Dnes 8 – 17 hod.

Překročte bránu orientu: Nový zájezd To nejlepší z Istanbulu + Princovy ostrovy!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 12. 12. 2014

Už pokukujete po zájezdech na jarní období? Překročte s námi bránu orientu, poznejte Istanbul a vychutnejte si turecký život na Princových ostrovech! Nechte se pozvat do arabského světa, který najdete jen dvě a půl hodiny letu z Prahy, pohodlně a v doprovodu našich zkušených průvodců. Navíc jen do prvního ledna koupíte novinkový zájezd se speciální slevou za včasný nákup. 

Chrám Hagia SophiaChrám Hagia Sophia

Poznávací zájezd, jak jinak, než je naším dobrým zvykem - s fundovaným průvodcem, vám představí krásy turecké metropole i život místních obyvatel založený na velmi živých tradicích mimo velkoměsto.

Projedete se lodí po Bosporu, objevíte osmý div světa, byzantský kostel Hagia Sophia, a budete obdivovat úchvatnou architekturu budovy, bez jejíž fotografie prostě nesmíte opustit Turecko - Modré mešity.

Ostrov BüyükadaOstrov Büyükada A jako perličku navrch přidáme návštěvu ostrova Büyükada, největšího z Princových ostrovů, který vás i přes svou skromnou rozlohu (pouhých 5.4 km2) okouzlí neopakovatelnou atmosférou tureckého venkova ... 

Lákavé? Tak pojeďte s námi a poznejte To nejlepší z Istanbulu + Princovy ostrovy letecky z Prahy!


předchozí článek následující článek


E-book: Skrytá místa Paříže a Londýna

Čtěte on-line a poznávejte Evropu s Vašíkem
+ tipy, rady a perličky našich průvodců.