Překročte bránu orientu: Nový zájezd To nejlepší z Istanbulu + Princovy ostrovy!

Překročte bránu orientu: Nový zájezd To nejlepší z Istanbulu + Princovy ostrovy!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 12. 12. 2014

   

Už pokukujete po zájezdech na jarní období? Překročte s námi bránu orientu, poznejte Istanbul a vychutnejte si turecký život na Princových ostrovech! Nechte se pozvat do arabského světa, který najdete jen dvě a půl hodiny letu z Prahy, pohodlně a v doprovodu našich zkušených průvodců. Navíc jen do prvního ledna koupíte novinkový zájezd se speciální slevou za včasný nákup. 

Chrám Hagia SophiaChrám Hagia SophiaFoto: Thinkstock.com

Poznávací zájezd, jak jinak, než je naším dobrým zvykem - s fundovaným průvodcem, vám představí krásy turecké metropole i život místních obyvatel založený na velmi živých tradicích mimo velkoměsto.

Projedete se lodí po Bosporu, objevíte osmý div světa, byzantský kostel Hagia Sophia, a budete obdivovat úchvatnou architekturu budovy, bez jejíž fotografie prostě nesmíte opustit Turecko - Modré mešity.

Ostrov BüyükadaOstrov BüyükadaFoto: wikipedia.org A jako perličku navrch přidáme návštěvu ostrova Büyükada, největšího z Princových ostrovů, který vás i přes svou skromnou rozlohu (pouhých 5.4 km2) okouzlí neopakovatelnou atmosférou tureckého venkova ... 

Lákavé? Tak pojeďte s námi a poznejte To nejlepší z Istanbulu + Princovy ostrovy letecky z Prahy!

   

předchozí článek následující článek

Komentáře (0)

Seřadit komentáře: od nejstaršího / od nejnovějšího

Vložte nový komentář