Zájezdy pro cestovatele

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Magdaléna Jurczygová

Cestování je můj život… Zážitky vám nikdo nevezme a jsou k nezaplacení.

Vše to začalo, když jsem jako dítě vystřihovala z časopisů různé destinace a snila jsem o tom, jak procestuji celý svět. Láska k cestování mi vydržela, a proto jsem se rozhodla vystudovat jazyky a historii. Celý život znamená učení se, a proto i v současné době navštěvuji různé jazykové kurzy a snažím se vlastně pořád vzdělávat. Cestování je můj život…

Žijeme v nádherném světě plném přírodních krás a historických památek, které nám lidstvo zanechalo. Vždyť ten nejlepší pocit je, když si doma sbalíte kufr a jdete vstříc dobrodružství a poznání. Ať už cestujete nezapomenutelnou krajinou Floridy, obdivujete Big Ben ve Velké Británii, navštívíte nejstarší skanzen na světě ve Stockholmu či poznáváte krásy Francie, tyto zážitky, které prožíváte na vlastní kůži, už vám nikdo nevezme a jsou zkrátka k nezaplacení.

Je lepší přeci vše vidět na vlastní oči, než o tom jen slyšet z vyprávění či televize. Investice do zážitků je zkrátka nejlepší. Ráda svoje poznatky předávám dál a těším se, že se na nějakém krásném místě potkáme.

Podívejte se na video o mně
Poslechněte si rozhovor se mnou
Rozhovor Magdalény Jurczygové o Stockholmu pro Radio Čas

Napište nám. Ozveme se.