Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy

Budapešťské adventní sny

Advent v zemi tokajského. Vyhlášené dobroty, tradiční řemesla a teplá vůně medoviny. Trochu jiná atmosféra předvánočních týdnů. Seznamte se s Budapeští. S naším průvodcem navštívíte ta nejkrásnější místa.

Historie na Dunaji v adventním hávu. Impozantní parlament, Rybářská bašta i proslulá ulice Vaci na pozadí pestrých vánočních trhů. Poznáte Budín i Pešť! S naším autobusem vyrážíme z Prahy.

Adventní Budapešť: Největší lákadla

Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Adventní trh u baziliky sv. Štěpána
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Dominantou Budapešti je parlament
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Vánoční atmosféra před bazilikou
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Řetězový most v Budapešti
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Pohled na Rybářskou baštu
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Matyášův chrám v Budapešti
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Vánoční strom u vídeňské radnice
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Hlavní trhy před vídeňskou radnicí
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Na trzích je bohatý výběr dekorací
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Barokní klenot Karlskirche
Adventní zájezdy do Budapešti z Prahy Vánoční výzdoba v ulicích
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Prahy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční Vídně a Budapešti. Ve Vídni zhlédnete barokní klenot Karlskirche, Albertinu i Státní operu. V Budapešti Královský palác, Matyášův chrám a Rybářskou baštu. Vychutnáte si rakouským punč i maďarskou medovinu. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Vídeň a Budapešť!

Hledáte poznávací zájezdy Budapešť z Prahy? Tak to jste tu správně! Rady na cestu vám přináší nabídku plnou eurovíkendů a poznávacích zájezdů s odjezdem z Prahy, během kterých si užijete plno zábavy, načerpáte dostatek energie a odnesete si plno nových vzpomínek.

Všechny vícedenní poznávací zájezdy do Maďarska mají zajištěné klidné ubytování v příjemné lokalitě, kde můžete přes noc nerušeně odpočívat a těšit se na další skvělý den. V případě jednodenních zájezdů o vás bude stejně dobře postaráno. Během celého poznávacího zájezdu do Budapešti budete mít po ruce průvodce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

Užijte si volné chvíle podle sebe a odcestujte s námi do jedné z nejzajímavějších zemí, a to Maďarsko! Vybírat můžete z mnoha tematických zájezdů, mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy „Advent patří například Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Prahy).

S námi a našimi poznávacími zájezdy do Budapešti si můžete užít volné chvíle v té nejlepší společnosti a na těch nejkrásnějších místech naší Země.