+420 608 261 719Napište nám
Zipline dráha nad Niagárskými vodopády

Jak se letí vzduchem na laně? Odpověď vám dá nová atrakce nad Niagarskými vodopády

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 4. 8. 2016 | Aktualizováno: 11. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Necháte se přemluvit? Vezměte pár kamarádů a užijte si adrenalinovou jízdu! Necháte se přemluvit? Vezměte pár kamarádů a užijte si adrenalinovou jízdu!
0 1
Kanada (Niagárské vodopády)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 2 zájezdů na Niagárské vodopády

Víte, že... 

Pod vodopády plují po řece Niagara také výletní lodě, které vás zavezou až k vodopádům? Všech 5 lodí nese stejný název – Maid of the Mist

Jízda na ocelovém laně přes Niagarské vodopády v Ontariu není pro bábovky! Za pomoci kladky připevněné na laně ve výšce 60 metrů vzduchem překonáte vzdálenost přes 670 metrů. O pořádnou dávku adrenalinu a jedinečný zážitek je tak zaručeně postaráno. MistRider, zbrusu nový zipline, byl sice otevřen teprve letos v červenci, ale už teď se na něj stojí fronty.

Prvním, kdo kdy na visutém laně přešel Niagarské vodopády, byl americký kaskadér s českými kořeny Nik Wallenda. Svůj odvážný kousek navíc předvedl v tom nejméně bezpečném místě. Za pouhých 30 minut se mu podařilo přejít úsek o délce 550 metrů, vedoucí z americké na kanadskou stranu.

Teď si něco podobného můžete na kanadské straně vodopádů, odkud jsou vodopády hezčí a i lépe viditelné, vyzkoušet i vy! K dispozici jsou hned 4 paralelní lana, takže trochu toho adrenalinu si klidně naordinujte společně s přáteli nebo rodinou. Hlavní je, abyste po celou dobu letu nechali oči otevřené, protože takový pohled se vám z břehu nikdy nenaskytne. 

Rázem vás obklopí stromy a svěží zeleň a ve své náruči vás na chvíli schová měkká mlha. Svézt se může každý, komu už bylo alespoň 7 let, váží mezi 20 a 140 kilogramy a je ochoten koupit si lístek za cenu 50 USD (r. 2016, cca 1207 Kč). V plánu je do budoucna vybudovat také adrenalinovou dráhu se zipliny, lezeckými stěnami, nejrůznějšími houpačkami atd. 

Kanada (Niagárské vodopády)

Objevte zázrak Ameriky

Vyberte si jeden z našich 2 zájezdů na Niagárské vodopády

Zobrazit aktuální zájezdy na Niagárské vodopády

Nejbližší volný zájezd odlétá již 6. června


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/jak-se-leti-vzduchem-na-lane-odpoved-vam-da-nova-atrakce-nad-niagarskymi-vodopady/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Drážďan na téma: Adventní zájezdy

Adventní Drážďany (autobusem z Prahy) 17. 12. – 17. 12. 2016 (1 den)

Adventní Drážďany (autobusem z Prahy)
  • volná místa
  • Ústí nad Labem nebo Praha
  • bez ubytování
  • bez stravy
  • 440 Kč
Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Prahy)
  • volná místa
  • Ústí nad Labem nebo Praha
  • bez ubytování
  • bez stravy
  • 470 Kč

Přidejte se k nám