Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
O nás

O nás

Začalo to roku 2002... v Řecku. Tehdy jsem poprvé vystoupil jako průvodce. A pak v Anglii. Ve Francii. V horách na Kavkaze či ve Spojených arabských emirátech. Na některých místech jsem často pobýval mnoho měsíců. A jak se skupiny výletníků neustále střídaly, uvědomil jsem si, co je spojuje. Co od průvodce chtějí: Aby se k nim nechoval jako k dětem, ale jako k partnerům při cestování. A to stejné dělají i naši průvodci v cestovní kanceláři Radynacestu.cz...

Martin Šimek
majitel společnosti

Napište mi

Kdo je Radynacestu.cz?

Jsme specialisté na poznávací zájezdy. Pořádáme letecké poznávací zájezdy do tepajících evropských metropolí: například do Londýna, Paříže, Říma a Barcelony, ale i na další zajímavá místa.
Organizujeme i autobusové poznávací zájezdy

Vždy s vámi bude jeden z našich profesionálních průvodců – k dispozici od úvodního setkání na letišti až po dosednutí letadla tamtéž při návratu.

  • Máme pojištění záruky pro případ úpadku, což vám garantuje 100% náhradu za neuskutečněný zájezd. Zkontrolujte si naši pojistku.
  • Sjednáváme pro vás cestovní pojištění u prověřené pojišťovny Generali. Podívejte se na přesný ceník a všeobecné podmínky.
  • Jsme členy Asociace cestovních kanceláří ČR a provozujeme také web delegati.cz s kontakty a informacemi o průvodcích z celé ČR.

Jsme jeden tým

Vše, co o nás potřebujete vědět...

Magazín Radynacestu.cz

Není to jen o „zájezdu“. Vždy vám dáváme něco navíc - nějakou radu na cestu. Pročtěte si náš Magazín.

Poznávací zájezdy

Zařídíme vám vše: letenky, transfery, ubytování se snídání, zkušeného průvodce. Vyberte si zájezd, který vám vyhovuje.

Cestopisné přednášky

Zajímavosti, nevšední zážitky, doporučení a užitečné rady na cestu. Přijďte na cestopisné přednášky s našimi průvodci.

Jazyky na cestu

Letiště, hotel, restaurace... Zvládnete odbavení, koupíte si vstupenku, objednáte si kávu... domluvíte se s Jazyky na cestu.