Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Tallinu

Legendami opředený cíl

Víte, že i Estonci mají své vikingy? V bohaté kronice historických proher a vítězství Tallinu ale sehráli roli i Dánové, Němci či Rusové a každý z nich zanechal svou stopu. Vydejte se po nich s námi.

Centrum města  ze 13. až 17. století, Vanalinn, svědčí o veselé nátuře obyvatel. Hranice totiž střeží věž jménem Tlustá Markéta a o nezapomenutelné výhledy se stará vrch Toompea – Chrámová hlava. Do Pobaltí s úsměvem!

Poznávací zájezdy do Tallinu Katedrála Alexandra Něvského v Tallinu
Poznávací zájezdy do Tallinu Pohled na město Vilnius
Poznávací zájezdy do Tallinu Historické centrum města Vilnius
Poznávací zájezdy do Tallinu Tallinn – hlavní město Estonska
Poznávací zájezdy do Tallinu Tallinn je zapsán na světového dědictví UNESCO
Poznávací zájezdy do Tallinu Historické centrum Rigy
Poznávací zájezdy do Tallinu Křivolaké uličky ve městě Riga
Poznávací zájezdy do Tallinu Písečný poloostrov Kurská Kosa
Poznávací zájezdy do Tallinu Malebné rybářské domky ve vesnici Nida
Poznávací zájezdy do Tallinu Křížový vrch v Lotyšsku
Poznávací zájezdy do Tallinu Gotický hrad v Kaunasu
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nevšední poznávací zájezd s průvodcem, během kterého objevíte to nejlepší z Pobaltí. Uvidíte největší zajímavosti Litvy, Lotyšska a Estonska. Ve Vilniusu se projdete Starým městem a navštívíte písečný poloostrov Kurská Kosa. Vychutnáte si historickou Rigu i středověký Tallin a zastavíte se na Křížovém vrchu. Vydejte se do míst, která berou dech, a zažijte s námi Pobaltí!

  • Pobaltí
  • Brno, Olomouc nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

Navštivte s námi všechny krásy světa! Začít můžete v Pobaltí v destinaci Estonsko. Během poznávacích zájezdů do Pobaltí máte možnost zažít dobrodružství, zábavu nebo si pořádně odpočinout. Poznávací zájezdy do Pobaltí s bohatým programem a zkušeným průvodcem jsou vhodné pro všechny vášnivé i začínající cestovatele a milovníky poznání.

Prozkoumat můžete s námi každý kout této krásné země. Stačí si najít zájezd, který bude odpovídat vašim požadavkům a může se vyrazit. Poznávací zájezdy do Estonska vám dají okusit pravou atmosféru tohoto města a tamější kultury. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Tallinu patří To nejlepší z Pobaltí (autobusem).

Po celou dobu s vámi bude zkušený průvodce a čeká na vás bohatý program s dostatkem volného času, během kterého můžete vyrazit, kam chcete. Můžete okusit tamější kuchyni, vyrazit na nákupy nebo se jen procházet městem. V současnosti nabízíme 1 poznávacích zájezdů do Pobaltí, ze kterých můžete vybírat.