Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Riga letecky

Vzhůru za klenotem Pobaltí

Největší metropole Baltu, hlavní město Lotyšska, cíl poutníků i cestovatelů. Míříme do čarokrásné Rigy – pohodlně letecky a bez starostí. Sbalte kufry, nalaďte se na zážitky a přepněte na touhu poznat nepoznané.

S naším průvodcem hravě rozluštíte mystiku rižských staveb, ochutnáte pobaltské speciality, ponoříte se do úzkých uliček i dávných příběhů… Nic vám neunikne. Zažijte Rigu – město, na které se nezapomíná.

Riga letecky Pohled na Rigu
Riga letecky Historické centrum Rigy
Riga letecky Křivolaké uličky ve městě Riga
Riga letecky Ve středověkých uličkách narazíte na krásná zákoutí
Riga letecky Starověký hrad ve městě Sigulda
Riga letecky Nový hrad ve městě Sigulda
Riga letecky Národní park Gauja
Riga letecky Pláž lázeňského města Jurmaly
Riga letecky Staré středověké ulice v Rize
Riga letecky Švédská brána do starého města
Riga letecky Panorama města
Doprava:
Letecky
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Prodloužený víkend v Pobaltí s průvodcem, který vás provede nejkrásnějšími místy Rigy a okolím jako nikdo jiný. Projdete se secesním Starým městem, zhlédnete Rižský dům a posedíte v kavárničkách. Pohodově naladěni se pak vydáte za krásami „lotyšského Švýcarska“ a do národního parku Gauja. Cestujte s námi bez starostí a zažijte Lotyšsko, na které se nezapomíná!

Láká vás navštívit město Riga? Chcete se projít tamějšími uličkami a vidět zdejší památky a zajímavosti? Pokud ano, můžete se podívat na naše zájezdy. Připravili jsme pro vás 1 poznávacích zájezdů do Pobaltí a dalších krásných zemí, které stojí za to navštívit.

Poznávací zájezdy Riga mají bohatý program a nemusíte se bát ani programu. Zájezd je zařízen tak, abyste se nenudili a odnesli jste si to nejlepší. Bohatý program doplňuje čas pro vlastní pochůzky, procházky, nákupy apod.

Poznávací zájezdy do Lotyšska nabízíme s dopravou letecky nebo autobusem. Záleží jen na vás, kterou variantu si zvolíte a která vám bude pohodlnější. Poznávací zájezdy letecky s odletem z Prahy, Ostravy a dalších českých měst vám umožní poznat krásná zákoutí města Rigy. Samozřejmostí je pohodlné ubytování v hotelu s příjemným okolím, kde načerpáte sílu na další dny plné dobrodružství a neopakovatelných zážitků.

Ještě stále váháte nad poznávacími zájezdy do Rigy? Po celou cestu s vámi bude zkušený průvodce, který vám odhalí ta nejzajímavější fakta a informace o této lokalitě. Mezi velmi oblíbené zájezdy patří To nejlepší z Rigy + OKOLÍ (letecky z Prahy). Máme jich však mnohem více. V současné době u nás najdete 1 poznávacích zájezdů Pobaltí letecky.