Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Riga letecky

Vzhůru za klenotem Pobaltí

Největší metropole Baltu, hlavní město Lotyšska, cíl poutníků i cestovatelů. Míříme do čarokrásné Rigy – pohodlně letecky a bez starostí. Sbalte kufry, nalaďte se na zážitky a přepněte na touhu poznat nepoznané.

S naším průvodcem hravě rozluštíte mystiku rižských staveb, ochutnáte pobaltské speciality, ponoříte se do úzkých uliček i dávných příběhů… Nic vám neunikne. Zažijte Rigu – město, na které se nezapomíná.

Riga letecky Pohled na Rigu
Riga letecky Historické centrum Rigy
Riga letecky Křivolaké uličky ve městě Riga
Riga letecky Ve středověkých uličkách narazíte na krásná zákoutí
Riga letecky Starověký hrad ve městě Sigulda
Riga letecky Nový hrad ve městě Sigulda
Riga letecky Národní park Gauja
Riga letecky Pláž lázeňského města Jurmaly
Riga letecky Staré středověké ulice v Rize
Riga letecky Švédská brána do starého města
Riga letecky Panorama města
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Prodloužený víkend v Pobaltí s průvodcem, který vás provede nejkrásnějšími místy Rigy a okolím jako nikdo jiný. Projdete se secesním Starým městem, zhlédnete Rižský dům a posedíte v kavárničkách. Pohodově naladěni se pak vydáte za krásami „lotyšského Švýcarska“ a do národního parku Gauja. Cestujte s námi bez starostí a zažijte Lotyšsko, na které se nezapomíná!

Vydejte se poznávat nové krajiny a objevovat nová místa! Začít můžete v Pobaltí, kde na vás čekají jedinečná a okouzlující místa Rigy a okolí. Během svých toulek nasbíráte nové zážitky a odnesete si stovky vzpomínkových fotografií a určitě nějaký ten suvenýr. Poznávací zájezdy do Rigy letecky vám umožní poznat nevídaná místa.

Pokud se rozhodnete pro poznávací zájezdy Riga letecky, vždy bude o vás nadstandartně postaráno. Ubytování  je zajištěno v klidné lokalitě a s blízkým napojením na komunikaci, abyste se do centra Rigy mohli dostat rychle a bez problémů. Po celou dobu poznávacího zájezdu v Rize vám rovněž bude plně k dispozici profesionální průvodce, který vám ukáže ta nejkouzelnější místa.

Navštivte Riga a poznejte život v tomto dechberoucím městě. Velmi oblíbené jsou poznávací zájezdy Riga letecky, například To nejlepší z Rigy + OKOLÍ (letecky z Prahy). Jakmile prozkoumáte všechna zákoutí Pobaltí, můžete se s námi vydat i do dalších zemí, které naleznete v naší nabídce.