Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Riga letecky

Vzhůru za klenotem Pobaltí

Největší metropole Baltu, hlavní město Lotyšska, cíl poutníků i cestovatelů. Míříme do čarokrásné Rigy – pohodlně letecky a bez starostí. Sbalte kufry, nalaďte se na zážitky a přepněte na touhu poznat nepoznané.

S naším průvodcem hravě rozluštíte mystiku rižských staveb, ochutnáte pobaltské speciality, ponoříte se do úzkých uliček i dávných příběhů… Nic vám neunikne. Zažijte Rigu – město, na které se nezapomíná.

Riga letecky Pohled na Rigu
Riga letecky Historické centrum Rigy
Riga letecky Křivolaké uličky ve městě Riga
Riga letecky Ve středověkých uličkách narazíte na krásná zákoutí
Riga letecky Starověký hrad ve městě Sigulda
Riga letecky Nový hrad ve městě Sigulda
Riga letecky Národní park Gauja
Riga letecky Pláž lázeňského města Jurmaly
Riga letecky Staré středověké ulice v Rize
Riga letecky Švédská brána do starého města
Riga letecky Panorama města
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Prodloužený víkend v Pobaltí s průvodcem, který vás provede nejkrásnějšími místy Rigy a okolím jako nikdo jiný. Projdete se secesním Starým městem, zhlédnete Rižský dům a posedíte v kavárničkách. Pohodově naladěni se pak vydáte za krásami „lotyšského Švýcarska“ a do národního parku Gauja. Cestujte s námi bez starostí a zažijte Lotyšsko, na které se nezapomíná!

Odcestujte s námi letecky do Rigy! V naší nabídce čítající 1 poznávacích zájezdů do Pobaltí najdete eurovíkendy a zájezdy na různé téma, například téma „Novinky“. Během všech zájezdů na vás čeká příjemná společnost a zkušený průvodce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. U vícedenních poznávacích zájezdů se navíc můžete těšit na ubytování v klidné lokalitě.

Poznávací zájezdy do Rigy vám ukážou krásy tamějšího města. Stačí si vybrat jeden z našich zájezdů, sbalit a může se vyrazit! Dopravu nabízíme letecky nebo autobusem, je jen na vás, kterou při cestování upřednostníte. Poznávací zájezdy letecky do Pobaltí pro všechny věkové kategorie potěší malé i velké dobrodruhy.

Nebojte se s námi vydat vstříc dobrodružství nebo naopak si užít pár dní odpočinku, pohody a relaxu. Jeden z velmi oblíbených poznávacích zájezdů „Novinky“ je například To nejlepší z Rigy + OKOLÍ (letecky z Prahy).