Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
Více autenticky

USA na vlastní kůži

Zažijte americký sen

Amerikou jako místní… S naším průvodcem, který ji zná jako své boty. Proslulé podniky Bubba Gump Shrimp, americké pláže, gospelové bohoslužby, legendární hot dogy – americké zážitky, na které se nezapomíná.

Ukážeme vám oblíbená místa Američanů, vychutnáme si atmosféru bohémských čtvrtí, nakoukneme pod pokličku americké zábavy a nevynecháme ani tradiční shopping. S námi prožijete Ameriku jako nikdo jiný.

USA na vlastní kůži Neodmyslitelný americký hot dog
USA na vlastní kůži Pamětní místo Ground Zero
USA na vlastní kůži Central Park v New Yorku
USA na vlastní kůži Majestátní socha Svobody a výhled na Manhattan
USA na vlastní kůži Projděte se po Broadway i Wall Street
USA na vlastní kůži Jeden ze symbolů New Yorku, Brooklynský most
USA na vlastní kůži Užívejte si v zábavním parku Coney Island
USA na vlastní kůži Pozlacený Prométheus u Rockefellerova centra
USA na vlastní kůži Malebný South Street Seaport
USA na vlastní kůži Panorama Manhattanu nad přístavem
USA na vlastní kůži Oblíbené místo pro oběd v parku
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Jedinečný poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého poznáte New York jako praví Američané. Poplujete lodí až k Soše Svobody, z Manhattanu si vychutnáte pohled na Brooklynský most, uvidíte New York před boomem mrakodrapů, ochutnáte původní hot dog, typický bagel a povečeříte v lokále Forresta Gumpa. Zažijte s námi New York jako místní!

  • USA
  • Praha
  • hotel
  • snídaně

Užijte si ty nejlepší dny svého života v USA! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Více autenticky. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech USA najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v USA, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do USA mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Více autenticky“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy USA pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří New York po americku + CONEY ISLAND (letecky z Prahy).