Dvojitá porce zážitků? Předplatila si vstup do Národního divadla v Ostravě a vyhrála zájezd!

Dvojitá porce zážitků? Předplatila si vstup do Národního divadla v Ostravě a vyhrála zájezd!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 26. 9. 2016

   

Podívat se zadarmo do Gaudího fascinujícího města? Šanci měl každý, kdo si pořídil předplatné do Národního divadla moravskoslezského na právě odstartovanou sezonu 2016/17. A výhra padla opravdu do dobrých rukou. Paní Vlasta totiž nechyběla v hledišti ani jedinou sezonu, a to už od školních let. Vstříc zážitkům do španělské Barcelony se s námi vydá na jaře.

Výherkyně zájezdu paní ČížkováVýherkyně zájezdu paní ČížkováFoto: Radynacestu.cz

Živoucí ruch ulice La Rambla, Gaudího Parc Güell plný uměleckých děl, ikonická katedrála Sagrada Família nebo show Magické fontány... Představení s nejkrásnějšími kulisami, autentickými herci a skvělou atmosférou čeká paní Vlastu v rámci leteckého zájezdu CK Radynacestu To nejlepší z Barcelony. Na palubu letadla si navíc může vzít jednu osobu, se kterou chce mimořádné zážitky z cest sdílet. 

Losování o zájezdLosování o zájezdFoto: Radynacestu.cz

Štěstí se obrátilo na stranu paní Vlastu Čížkovou na slavnostním Galavečeru k zahájení sezony, který proběhl 3. září v Divadle Antonína Dvořáka v Ostravě. Výherní lístek z osudí tentokrát vylosoval syn jednatele CK Radynacestu Martina Šimka Henryk a slavnostně předal voucher výherkyni, která se svěřila, že si předplatné do divadla kupuje už od školních let. 

Umění je zkrátka vášeň. A se stejnou vášní vás provedou naši průvodci napříč celou Evropou. Přidejte se k paní Vlastě, sbírejte zážitky na všech stranách a pojeďte s námi do Barcelony!

   

předchozí článek následující článek

Komentáře (0)

Seřadit komentáře: od nejstaršího / od nejnovějšího

Vložte nový komentář