Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
Oslavy sv. Patrika

Zájezdy na oslavy sv. Patrika

Oslavte den sv. Patrika

Na počest svatého Patrika, patrona Irska a svatého pastýře, se každoročně 17. března konají velké oslavy. Hudba, tanec a velkolepý průvod masek, spolu s popíjením irského piva Guiness a bohatý doprovodný program slibují nevšední zážitek. Celé město se oděje do zeleného hávu – od památek po slavící Iry.

Pojeďte s námi zažít velkolepé oslavy! 

Slavnosti sv. Patrika v Dublinu

Zájezdy na oslavy sv. Patrika Dubliňané oslavují den sv. Patrika
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Noční Dublin
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Kostel sv. Patrika
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Noční život čtvrti Temple bar
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Most Ha´Penny bridge a řeka Liffey
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Kostel sv. Církve Kristovy
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Křesťanský klášter Glendalough
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Ledovcové jezero v Glendalough
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Typické klobouky pro slavnosti
Zájezdy na oslavy sv. Patrika Chlouba Irska – Dublinský hrad
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Autentické oslavy sv. Patrika a "zelený" průvod!

Neobyčejný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Dublinu, navštívíte skvosty Wicklow Mountains a oslavíte svátek sv. Patrika. Řeku Liffey shlédnete z Ha´Penny Bridge, můžete obdivovat ledovcové údolí v Glendalough a zahrady v Powerscourt a zapojit se do bujarých oslav patrona země. Vychutnejte si s námi irskou přírodu, historii, pivo i whiskey a poznejte víc než jen Dublin!

  • Irsko
  • Praha
  • 3* hotel v Dublinu
  • snídaně

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Irsku! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Oslavy sv. Patrika. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Irsko najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Irsku, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Irska mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Oslavy sv. Patrika“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Irska pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z Dublinu + SLAVNOSTI SV. PATRIKA (letecky z Prahy).