+420 608 261 719Napište nám
Nové knihy ze světa Harryho Pottera

Harry Potter a spol. hlásí comeback! J. K. Rowlingová potěšila fanoušky 3 novými e-knihami

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 15. 9. 2016 | Aktualizováno: 4. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

J. K. Rowlingová a její 3 nové e-knihy. Neváhejte a dejte se do čtení! J. K. Rowlingová a její 3 nové e-knihy. Neváhejte a dejte se do čtení!
0
Londýn a Harry Potter
Zobrazit zájezdy

16 zájezdů na téma: Harry Potter Londýn

Už bylo načase: oblíbené postavy z Harryho Pottera jsou zpátky! Nejenže se 24. září na pultech českých obchodů objeví v pořadí již 8. kniha nazvaná Harry Potter a Prokleté dítě, která Harryho zachycuje jako otce rodiny, ale už na začátku září stihlo fanoušky potterovské ságy potěšit vydání 3 nových e-knih, nahlížejících do zákulisí jednotlivých příběhů. Kde je získat a na co se v nich můžete těšit?    

Každá z těchto 3 elektronických knížek má více než 10 000 slov a v přepočtu vás vyjde jen na necelá 3 eura (cca 81 korun). K dostání jsou na fanouškovském webu Pottermore.

Knížka Short Stories from Hogwarts of Power, Politics And Pesky Poltergeists představí ty stinné stránky kouzelnického světa. Krom jiného se tu dočtete o problémech, s nimiž se muselo potýkat Ministerstvo kouzel či věznice v Azkabanu. Lépe poznáte Horácia Křiklana, učitele lektvarů a ředitele zmijozelské koleje v Bradavicích.     

Short Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies vás vezmou mezi zaměstnance a učitele v Bradavicích. Pozornost patří profesoru Kettleburnovi, bradavickému učiteli péče o kouzelné tvory. Nechybí ani perličky ze života profesorky McGonagallové. 

Při čtení Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide se vrátíte do Bradavic a dozvíte se mnoho zajímavého. Tak schválně, jestlipak víte, co se stane, když se moudrý klobouk nedovede rozhodnout, kam kterého studenta zařadit?     

Pokud i tyto knihy vaše děti zhltnou jedním dechem, pak s nimi zamiřte po stopách Harryho Pottera přímo do Londýna. Průvodce vás vezme na místa, kde film vznikal. Navštívíte filmové ateliéry Warner Bros., zavítáte na nádraží King's Cross se slavným nástupištěm 9 a 3/4... No nezdá se vám to jako dost dobrý důvod, proč vyrazit s dětmi do Londýna?  

Londýn a Harry Potter

Objevte filmový Londýn

Vyberte si jeden z našich 16 zájezdů do Londýna na téma: Harry Potter

Zobrazit aktuální zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 9. února


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/harry-potter-a-spol-hlasi-comeback-j-k-rowlingova-potesila-fanousky-3-novymi-e-knihami/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Zájezdy do Londýna a Harry Potter

To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 11 990 Kč
To nejlepší z Londýna + HARRY POTTER (letecky z Bratislavy)
  • volná místa
  • Bratislava
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 10 990 Kč

Přidejte se k nám