Monstrvánoce v Paříži: V Galeries Lafayette pobíhají potvůrky a vánoční strom je vzhůru nohama

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 1993x

Směšné postavičky provázejí nakupující po všech patrech obchodního domu a obří vánoční strom visí vzhůru nohama. To jsou Vánoce v pařížském obchodním domě Galeries Lafayette.

2 zájezdy na téma: Advent PařížZobraz zájezdy

Legrační potvůrky asistující při nákupech a při čekání ve frontě na pokladnu, obří vánoční stromek zavěšený vzhůru nohama. To jsou Vánoce ve slavném pařížském obchodním domě – secesní Galeries Lafayette.

Do Vánoc zbývá už jen měsíc. Zpod své secesní kupole se pařížský obchodní dům Galeries Lafayette stal přepychovou atrakcí, která může takové Eiffelovce nebo Champs-Elysées směle konkurovat.

Letos je to poprvé, co v tomto sto let starém obchodním domě na bulváru Haussmann jeho kultovní, 25 metrů vysoký, vánoční stromeček stojí vzhůru nohama.

Kolem převráceného vánočního stromku se každou hodinu sejde množství návštěvníků, aby se mohli podívat na hudební a světelnou šou, ke které jsou do Galeries Lafayette všichni zváni. Bude to možné až do konce prosince.

Od 5. listopadu kromě vánoční výzdoby asistují nakupujícím při hledání inspirace pro vánoční dárky i legrační postavičky. V hračkářství, na eskalátorech nebo ve frontě u pokladen. Partu malých potvůrek potkáte všude. Až do 14. prosince, vždy ve středu, čtvrtek a sobotu, v 1., 2. a 5. patře galerie.

Adventní Paříž

Prožijte advent v Paříži

Vyberte si jeden z našich 2 zájezdů do Paříže na téma: Advent

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 30. listopadu

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/monstrvanoce-v-parizi/

Doporučujeme z Francie

Nejnovější z Francie

Inspirace nad zlato!

Hezký obal? Obsah je lepší!
Najděte se, pobavte se, poučte se.

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!