Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Barcelona pro rodiče a děti

Poznejte Gaudího mekku

Rušné město na pobřeží. Turisty nejhojněji vyhledávané španělské letovisko, katalánská Barcelona. Metropole plná historie či moderních zajímavostí. Udělejte radost sobě i svým ratolestem a užijte si ji plnými doušky!

Gaudího přízračné stavby. Dominantní Sagrada Familia nebo Park Güell s uměleckými díly. Uličky gotické čtvrti, jedinečný výlet lodí. Kilometry čistých pláží a průzračně modré moře. Místo pro zážitky jako stvořené!

Barcelona v 60 sekundách
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
Barcelona pro rodiče a děti (letecky z Prahy)

Sleva 300 Kč pro děti do 15 let

Přímořský eurovíkend s průvodcem, kdy si při objevování katalánské metropole přijdou na své děti i dospělí! Světelná show Magické fontány, mořské akvárium, jedinečná jízda lodí i lanovkou, lenošení na krásných plážích pobřeží Costa Brava i hlavní barcelonské skvosty architekta Gaudího… Přichystejte dětem i sobě výjimečný zážitek a poznejte s námi živou Barcelonu!

Poznejte krásu Španělska na vlastní oči! S námi máte možnost si odpočinout, a zároveň prozkoumat každý kout Barcelony. Připravili jsme speciální eurovíkendy a poznávací zájezdy pro rodiče a děti, kde si každý najde to své. Bohatý program s dostatkem volného času pro vlastní toulky a nákupy umožní každému si přizpůsobit den podle svého.

S námi si můžete pohodlně zaletět na prodloužený víkend do Barcelony a do dalších významných míst Španělska. Zkušený průvodce vás provede těmi nejkouzelnějšími místy, ukáže okouzlující památky a prozradí zajímavosti zdejších krajů. Poznávací zájezdy do Barcelony jsou bohaté na program a poskytují nespočet možností, jak strávit volné dny.

Ubytování je zajištěno v klidném a velmi příjemném prostředí, abyste přes noc mohli načerpat dostatek sil na další den plný zážitků a objevování nových míst. Po celou dobu poznávacího zájezdu Barcelona se můžete těšit na příjemný kolektiv a profesionálního průvodce, který pro vás bude k dispozici hned od začátku.

Užijte si s námi kouzelné chvíle Barcelony a načerpejte atmosféru tohoto krásného města. Vybírat můžete až z 1 poznávacích zájezdů Barcelona pro rodiče a děti. Mezi oblíbené poznávací zájezdy do Španělska patří například Barcelona pro rodiče a děti (letecky z Prahy).