To nejlepší z Las Vegas + GRAND CANYON + DEATH VALLEY (letecky z Prahy)

To nejlepší z Las Vegas + GRAND CANYON + DEATH VALLEY (letecky z Prahy)

Stručný popis zájezdu

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Las Vegas a největší americké přírodní skvosty. Projdete se po nejjasněji osvětlené ulici světa, zhlédnete „nej“ kasina, užijete si vyhlídku z kasina Stratosphere a vydáte se do úchvatných národních parků Death Valley a Grand Canyon. Nečekejte a vyrazte s námi prožít Ameriku!

ODLET z Prahy
INFO O DOPRAVĚLetecká doprava
UBYTOVÁNÍ hotel
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 18 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Přílet do Las Vegas, ubytování. 

2DEN

Dnešní den začneme prohlídkou nejznámějšího ráje hazardu světa a zároveň velkého zábavního parku pro dospělé, města Las Vegas.

Hlavní osu města tvoří téměř dva kilometry dlouhá třída Strip, zřejmě nejjasněji osvětlená ulice na světě. A i když její délka není nijak závratná, nachází se na ní téměř všechny atraktivity města hazardu a strávit na ní můžete několik dní, aniž byste se stihli nudit. Společně objevíme magnety, které Las Vegas návštěvníkům nabízí – prohlídku začneme u kasina Mandalay Bay s obrovským Žraločím útesem, budeme pokračovat kolem kasina Luxor – obrovské pyramidy, která skrývá kopii hrobky Tutanchamona a také několik zajímavých výstav. Další zastávkou bude model středověkého hradu Excalibur a gigantický hotel MGM Grand se lví zoologickou zahradou.

Naší pozornosti neujdou ani zmenšeniny skutečných měst – v kasinu New York – New York vás čeká zmenšenina města, které nikdy nespí, skládající se z dvanácti mrakodrapů, sochy Svobody a Brooklynského mostu, kterou si můžete prohlédnout na horské dráze Manhattan Express. V kasinu Paris můžete obdivovat výhled z Eiffelovy věže na Vítězný oblouk a pařížskou operu a ve zmenšených Benátkách se svézt na gondolách nebo ochutnat výtečnou pizzu. Nemine nás ani kasíno Bellagio se zpívajícími fontánami, římský Caesarův palác či kasíno Mirage, před kterým každých 15 minut soptí vulkán.

Prohlídku zakončíme u nejvyšší budovy Las Vegas, kasina Stratosphere, odkud se nabízí dechberoucí výhled na město. Zájemci budou moci navštívit vyhlídkovou plošinu nebo se projet na jedné z nejvyšších horských drah světa či zakusit volný pád.

Ve zbytku dne bude jen na vás, které z lákadel Las Vegas si vyberete a vyzkoušíte. Návrat na hotel s  průvodcem nebo individuálně v pozdních večerních hodinách.

3DEN

Dnes se zájemci budou moci vydat na jednodenní výlet do Death Valley – Údolí smrti. Tento národní park je umístěn v odlehlé poušti mezi vrcholky pohoří Sierra Nevada daleko od civilizace a pyšní se množstvím živočišných druhů, ojedinělou flórou a velkolepými přírodními úkazy, především pak úžasnou scenérií skal a kaňonů. Během našeho putování navštívíme nejprve tzv. Scotty´s Castle, vilu ve španělském koloniálním stylu z počátku 20. století. Zúčastníme se krátké komentované prohlídky, při které uvidíme např. vnitřní vodopády nebo piano na dálkové ovládání. Zde nás bude také čekat oběd ve formě balíčku. V Údolí smrti dále uvidíme rezavý kráter Ubehebe, 800 metrů široký kráter, který vznikl během sopečné exploze, nebo nejníže položený bod na západní polokouli – tzv. Badwater, jezírko překypující chloridy a sírany nacházející se 86 metrů pod hladinou moře. Při naší cestě nevynecháme ani děsivé Město duchů nebo návštěvu Muzea této oblasti. Ve večerních hodinách návrat zpět do Las Vegas.

Komu výlet do Death Valley nebude po chuti, může si tento den užít individuální volno v Las Vegas. Zážitkem by byla návštěva některého z kasin nebo můžete den věnovat nákupům např. v outletových centrech nedaleko centra města. 

4DEN

Dnešní den zasvětíme starému centru Las Vegas, tzv. Downtown, které je kolébkou lasvegaského hazardu a původním srdcem města. Bylo to právě zde, kde na začátku 20. století vyrostla první lasvegaská kasina. Během společné prohlídky se projdeme po pěší zóně Fremont Street a uvidíme ikonická kasina jako Binion´s, Golden Nugget nebo Plaza.

Uvidíme mimo jiné také populární kapli Graceland Wedding Chapel, nejznámější „svatební kapli“, která proslula svatbami ve stylu Elvise Preslyho a nejstarší budovu ve městě, tzv. Old Las Vegas Mormon Fort, pevnost postavenou evropskými přistěhovalci na konci 19. století. Po prohlídce bude možnost občerstvit se v některé z místních četných restaurací, zahrát si v nejstarších kasinech nebo navštívit velkolepou světelnou audiovizuální show Fremont Street Experience případně působivé Muzeum neonů.

Večer budou moci zájemci navštívit ojedinělé představení ansámblu Cirque du Soleil, který je považován za jeden z nejlepších světových cirkusů. Ve večerních hodinách návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně.

5DEN

Dnes se zájemci budou moci vydat na jednodenní výlet k jednomu z hlavních turistických cílů USA, Velkému kaňonu řeky Colorado, přírodnímu skvostu Grand Canyon. Během naší cesty k tomuto útvaru se krátce zastavíme u vodní nádrže Lake Mead, která vznikla při stavbě obrovské přehrady Hoover Dam, ve své době největší na světě.

Poté už dorazíme k Velkému kaňonu. Zde bude následovat cca tříhodinové volno, které každý může využít podle libosti. Úžasné barevné odstíny, prapodivné tvary a fascinující hry světla a stínů na kaňon a řeku Colorado budeme moci vychutnávat na několika vyhlídkách, zájemci mohou zhlédnout show ve stylu Divokého západu nebo objevovat historii amerických indiánů v místní indiánské vesničce. Ve večerních hodinách návrat zpět do Las Vegas.

Komu výlet ke Grand Canyonu nebude po chuti, může si tento den užít individuální volno v Las Vegas. Zážitkem by byla návštěva některého z kasin nebo se můžete věnovat nákupům např. v outletových centrech nedaleko centra města. 

6DEN

V závislosti na čase odletu individuální volno v Las Vegas. Poté transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

7DEN

Přílet do ČR.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Adéla Povrová

Přímá linka: 777 636 788

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Cena zahrnuje:

 • letenka Praha – Las Vegas – Praha s přestupem
 • kabinové zavazadlo a odbavované dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • 5x ubytování v Las Vegas v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
 • 5x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • vstupní povolení ESTA (pokud nemáte v pase platné vízum, pro vstup do USA je vyžadován biometrický pas)
 • MHD v Las Vegas (cca 60 USD)
 • vstupné na místě
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 800 Kč

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a max. rozměrech 55 x 35 x 22 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg a o rozměrech, jejichž součet nesmí přesáhnout 157 cm (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

 • Fakultativní výlet Death Valley: dospělý 6 450 Kč
 • Fakultativní výlet Grand Canyon: dospělý 7 290 Kč
 • Podrobnosti ke vstupnému

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do USA (29 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do USA.


"