Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy na La Gomera

Poznejte kanárský ráj

Potřebujete zvolnit a načerpat energii? Lákají vás nádherné pláže, příjemná městečka, koupel v přírodním bazénu nebo procházka ovocnou plantáží? Dopřejte si krásné chvíle na ostrově La Gomera.

Projdete se úchvatným Národním parkem Garajonay. Navštívíte Kolumbovo město San Sebastian. Pokocháte se pohledem na vodopády. A dáte si výtečný oběd s ukázkou pískacího jazyka. Užijte si odpočinek v ráji!

La Gomera: Největší zajímavosti

Poznávací zájezdy na La Gomera Kanárský ráj – ostrov La Gomera
Poznávací zájezdy na La Gomera Pláž Playa de Las Teresitas
Poznávací zájezdy na La Gomera Lyceum Taoro v La Orotava
Poznávací zájezdy na La Gomera Budova Auditoria v městě Santa Cruz
Poznávací zájezdy na La Gomera Ostrov La Gomera
Poznávací zájezdy na La Gomera Symbol Tenerife strom Dragon tree
Poznávací zájezdy na La Gomera Kostel Panny Marie v Santa Cruz
Poznávací zájezdy na La Gomera Národní park Teide
Poznávací zájezdy na La Gomera Krásné městečko Orotava
Poznávací zájezdy na La Gomera Půvabný zelený ostrov La Gomera
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA (letecky z Ostravy – Krakova)

Výlet na ostrov La Gomera v ceně zájezdu

Pobytově poznávací zájezd s průvodcem za krásami Kanárských ostrovů. Uvidíte to nejzajímavější z Tenerife a ostrova La Gomera. Užijete si moře a letovisko Puerto de la Cruz, vydáte se do národního parku se sopkou Pico del Teide, Kolumbova San Sebastianu, Orotavy i hlavního města Santa Cruz. Nechejte se s námi unášet španělskými rytmy a ochutnejte Tenerife!

Prozkoumejte s námi zákoutí La Gomera a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Kanárské ostrovy a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Kanárských ostrovech vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy na La Gomera, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou La Gomera, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 1 poznávacích zájezdů La Gomera s bohatým programem do Kanárské ostrovy a okolí, například To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA (letecky z Ostravy – Krakova). Vyberte si poznávací zájezdy La Gomera a zažijte nová dobrodružství!