Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy na Tenerife

Ostrov věčného jara

Pět hodin letu z Prahy či Mnichova do Puerto de la Cruz. A jste na místě – vítá vás ostrov věčného jara – Tenerife. Náš průvodce se o vás postará a zařídí vše potřebné. Vy si jen sbalíte kufry a naladíte se na zážitky.

Slovo „nuda“ rychle zapomeňte. Navštívíte dva fascinující národní parky. Poznáte perlu ostrova – Orotavu. Projedete se po dně kráteru. Zažijete adrenalin v rokli Masca. A zrelaxujete na exotických plážích.

 

10 důvodů, proč navštívit Kanárské ostrovy

Poznávací zájezdy na Tenerife Poklidné zákoutí písečných pláží
Poznávací zájezdy na Tenerife Pláž Playa de Las Teresitas
Poznávací zájezdy na Tenerife Lyceum Taoro v La Orotava
Poznávací zájezdy na Tenerife Budova Auditoria v městě Santa Cruz
Poznávací zájezdy na Tenerife Ostrov La Gomera
Poznávací zájezdy na Tenerife Symbol Tenerife strom Dragon tree
Poznávací zájezdy na Tenerife Kostel Panny Marie v Santa Cruz
Poznávací zájezdy na Tenerife Kanárský ráj – ostrov La Gomera
Poznávací zájezdy na Tenerife Národní park Teide
Poznávací zájezdy na Tenerife Krásné městečko Orotava
Poznávací zájezdy na Tenerife Půvabný zelený ostrov La Gomera
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA (letecky z Ostravy – Krakova)

Výlet na ostrov La Gomera v ceně zájezdu

Pobytově poznávací zájezd s průvodcem za krásami Kanárských ostrovů. Uvidíte to nejzajímavější z Tenerife a ostrova La Gomera. Užijete si moře a letovisko Puerto de la Cruz, vydáte se do národního parku se sopkou Pico del Teide, Kolumbova San Sebastianu, Orotavy i hlavního města Santa Cruz. Nechejte se s námi unášet španělskými rytmy a ochutnejte Tenerife!

Prozkoumejte s námi zákoutí Tenerife a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Kanárské ostrovy a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Kanárských ostrovech vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy na Tenerife, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou Tenerife, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 1 poznávacích zájezdů Tenerife s bohatým programem do Kanárské ostrovy a okolí, například To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA (letecky z Ostravy – Krakova). Vyberte si poznávací zájezdy Tenerife a zažijte nová dobrodružství!