Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Nové zájezdy do Pobaltí

Poznejte tisíc tváří Pobaltí

Panenská příroda, jantarové šperky, utajené historické skvosty… Litva, Lotyšsko, Estonsko – země kontrastů, kde na vás dýchá minulost i současnost v jediné chvíli. Neobjevený kout Evropy odkrývá své poklady.

Kouzelná středověká městečka, jimž vévodí Talinn – „Muzeum pod širým nebem“. Písečné duny Kurské Kosy. A půvabná Riga… památky UNESCO, kam se podíváte. Odhalte baltské klenoty – zažijte všechny krásy Pobaltí!

10 důvodů, proč navštívit Pobaltí

Nové zájezdy do Pobaltí Pohled na Rigu
Nové zájezdy do Pobaltí Pohled na město Vilnius
Nové zájezdy do Pobaltí Historické centrum města Vilnius
Nové zájezdy do Pobaltí Tallinn – hlavní město Estonska
Nové zájezdy do Pobaltí Tallinn je zapsán na světového dědictví UNESCO
Nové zájezdy do Pobaltí Historické centrum Rigy
Nové zájezdy do Pobaltí Křivolaké uličky ve městě Riga
Nové zájezdy do Pobaltí Písečný poloostrov Kurská Kosa
Nové zájezdy do Pobaltí Malebné rybářské domky ve vesnici Nida
Nové zájezdy do Pobaltí Křížový vrch v Lotyšsku
Nové zájezdy do Pobaltí Gotický hrad v Kaunasu
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nevšední poznávací zájezd s průvodcem, během kterého objevíte to nejlepší z Pobaltí. Uvidíte největší zajímavosti Litvy, Lotyšska a Estonska. Ve Vilniusu se projdete Starým městem a navštívíte písečný poloostrov Kurská Kosa. Vychutnáte si historickou Rigu i středověký Tallin a zastavíte se na Křížovém vrchu. Vydejte se do míst, která berou dech, a zažijte s námi Pobaltí!

  • Pobaltí
  • Brno, Olomouc nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

Prodloužený víkend v Pobaltí s průvodcem, který vás provede nejkrásnějšími místy Rigy a okolím jako nikdo jiný. Projdete se secesním Starým městem, zhlédnete Rižský dům a posedíte v kavárničkách. Pohodově naladěni se pak vydáte za krásami „lotyšského Švýcarska“ a do národního parku Gauja. Cestujte s námi bez starostí a zažijte Lotyšsko, na které se nezapomíná!

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Pobaltí! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Novinky. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Pobaltí najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Pobaltí, kde na vás čeká až 2 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do  mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Novinky“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Pobaltí pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 2 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z Pobaltí (autobusem).