Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Pobaltí

Poznejte tisíc tváří Pobaltí

Panenská příroda, jantarové šperky, utajené historické skvosty… Litva, Lotyšsko, Estonsko – země kontrastů, kde na vás dýchá minulost i současnost v jediné chvíli. Neobjevený kout Evropy odkrývá své poklady.

Kouzelná středověká městečka, jimž vévodí Talinn – „Muzeum pod širým nebem“. Písečné duny Kurské Kosy. A půvabná Riga… památky UNESCO, kam se podíváte. Odhalte baltské klenoty – zažijte všechny krásy Pobaltí!

10 důvodů, proč navštívit Pobaltí

Poznávací zájezdy do Pobaltí Pohled na Rigu
Poznávací zájezdy do Pobaltí Pohled na město Vilnius
Poznávací zájezdy do Pobaltí Historické centrum města Vilnius
Poznávací zájezdy do Pobaltí Tallinn – hlavní město Estonska
Poznávací zájezdy do Pobaltí Tallinn je zapsán na světového dědictví UNESCO
Poznávací zájezdy do Pobaltí Historické centrum Rigy
Poznávací zájezdy do Pobaltí Křivolaké uličky ve městě Riga
Poznávací zájezdy do Pobaltí Písečný poloostrov Kurská Kosa
Poznávací zájezdy do Pobaltí Malebné rybářské domky ve vesnici Nida
Poznávací zájezdy do Pobaltí Křížový vrch v Lotyšsku
Poznávací zájezdy do Pobaltí Gotický hrad v Kaunasu
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nevšední poznávací zájezd s průvodcem, během kterého objevíte to nejlepší z Pobaltí. Uvidíte největší zajímavosti Litvy, Lotyšska a Estonska. Ve Vilniusu se projdete Starým městem a navštívíte písečný poloostrov Kurská Kosa. Vychutnáte si historickou Rigu i středověký Tallin a zastavíte se na Křížovém vrchu. Vydejte se do míst, která berou dech, a zažijte s námi Pobaltí!

  • Pobaltí
  • Brno, Olomouc nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

Prodloužený víkend v Pobaltí s průvodcem, který vás provede nejkrásnějšími místy Rigy a okolím jako nikdo jiný. Projdete se secesním Starým městem, zhlédnete Rižský dům a posedíte v kavárničkách. Pohodově naladěni se pak vydáte za krásami „lotyšského Švýcarska“ a do národního parku Gauja. Cestujte s námi bez starostí a zažijte Lotyšsko, na které se nezapomíná!

Vyberte si ten pravý poznávací zájezd do pro vás! Máme jich nepřeberné množství. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější poznávací zájezdy patří například To nejlepší z Rigy + OKOLÍ (letecky z Prahy). Vydejte se za krásami Pobaltí, všechny jsou skvělé, nezapomenutelné a jedinečné! V současné době nabízíme až 2 zájezdů, tak vybírejte a pojeďte s námi :).

Na místo, které vás oslovilo nejvíce, například do Pobaltí nebo kamkoliv jen budete chtít, vás dopravíme letecky nebo autobusem, s odjezdem z Ostravy, Prahy, Brna a dalších měst České republiky, ale také z Krakova nebo Bratislavy. Po příjezdu a v průběhu celého pobytu se můžete těšit na velmi příjemné ubytování s výbornou dostupností do centra města, ať už vlakem, autobusem nebo metrem.

Především na letecké zájezdy bereme vždy maximálně 20-25 osob, což je předpoklad skvělého kolektivu a vytváření nových přátelství trvajících i mimo tuto dovolenou. O zajímavý program určitě také není nouze! Naši zkušení průvodci pro vás připraví zábavu, poznání výjimečných památek, ale také dostatek volného času, abyste se mohli rozkoukat a zkoumat okolní krásy Pobaltí, zajímavosti i typickou kuchyni sami.

Proto určitě neváhejte a vyberte si z naší nabídky poznávací zájezdy Pobaltí a obdivujte krásy, které tato země nabízí a užijte si okamžiky jako nikde jinde a s nikým jiným, než s námi!