Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Skandinávie letadlem a autobusem

Vyslyšte severské vábení

Kdo jednou navštíví sever, vždy se bude rád vracet. Putování Skandinávií je jedna velká pohádka. Nevěříte? Jeďte s námi! Tři evropská království vytáhnou největší esa. A další část Evropy vám bude hned kousek blíž.

Ať poznáte metropole, ostrůvky či vnitrozemí, odnesete si to pravé. Trochu dávné historie, čisté divy přírody, mentalitu zdejších lidí. Tam i zpátky letadlem, z místa na místo naším autobusem. Znáte příjemnější cestování?

10 věcí, pro které stojí za to vydat se do Skandinávie

Skandinávie letadlem a autobusem Plavba po kouzelném Geirangerfjordu
Skandinávie letadlem a autobusem Budova norského parlamentu v Oslu
Skandinávie letadlem a autobusem Frogner Park
Skandinávie letadlem a autobusem Staré hanzovní domy v Bergenu
Skandinávie letadlem a autobusem Malebné kopcovité uličky Bergenu
Skandinávie letadlem a autobusem Významné přístavní město Bergen
Skandinávie letadlem a autobusem Detail ledovce Jostedalsbreen
Skandinávie letadlem a autobusem Největší norský fjord Sognefjord
Skandinávie letadlem a autobusem Pohled na Oslo z přístavu
Skandinávie letadlem a autobusem Věhlasná "trolí cesta"
Skandinávie letadlem a autobusem Hrady z kamenů jsou rozesety turisty snad všude
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z Prahy)

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější ze západního Norska a norské metropole Osla. Budete obdivovat úchvatné fjordy, projedete nejdelším silničním tunelem světa a stanete na vrcholu Trolí stezky. Zhlédnete skanzen a také olympijské můstky v Lillehameru a krásy Osla. Putujte s námi historií i přírodou a prožijte Norsko na vlastní kůži!

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého zažijete to nejzajímavější ze západního Švédska a hlavních metropolí Norska a Dánska. Budete obdivovat barevné domky v Kodani, kouzelné rybářské vesničky v provincii Bohuslän, krásy Osla i Göteborgu. A švédská ostrovní krajina vás jednoduše dostane. Putujte s námi historií i přírodou a poznejte Skandinávii jako nikdo jiný!

Zažijte Skandinávie s nejlepšími průvodci! Již 176 cestovatelů s námi Skandinávie navštívilo.

Výjimečný poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z jižního a východního Švédska. Navíc budete obdivovat barevné domky v Kodani a přejedete slavný Öresundský most. Zhlédnete skanzen v Linköpingu, švédské Stonehenge a zažijete plavbu po souostroví Stockholmu. Cestujte s námi se vším pohodlím a prožijte tajemné Švédsko!

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Skandinávii! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Letadlem + autobusem. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Skandinávie najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Skandinávii, kde na vás čeká až 3 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Skandinávie mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Letadlem + autobusem“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Skandinávie pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 3 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší ze západního Švédska + KODAŇ + OSLO (letecky z Prahy).