Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Odhalte všechny trumfy Slovinska - vodopády, jeskyně i hrady

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 16. 1. 2017

Soutěska Vintgar, jezero Bohinj, vodopád Savica, Postojnské jeskyně, Predjamský hrad… Máme pokračovat? Sepište svůj vlastní cestovatelský příběh a objevte spolu s námi to nejlepší ze Slovinska. Ukážeme vám místa, o kterých v bedekrech nenajdete ani zmínku, a chybět nebude ani romantika. Krása, se zkrátka musí prožít.

Poznejte krásy SlovinskaPoznejte krásy Slovinska

Zavedeme vás k pramenům života i poznání. Podíváme se na místa, odkud pramení řeka Sáva i slovinská pohostinnost a dopřejeme si magické setkání s přírodou třeba v podobě 1, 6 kilomterů dlouhé skalní průrvy nazvané soutěska Vintgar.

Jednou budeme nahoře a jednou zase dole. Krom vrcholků Julských Alp vystoupáme i k pohádkovému Predjamskému hradu, který je doslova vtesán do skály. A na zoubek se podíváme také krápníkům v Postojnských či Škocjanských jeskyních.

Věděli jste, že v útrobách druhého jmenovaného jeskynního komplexu najdete 26 vodopádů či 250 tisíc let starý stalagmit obrovských rozměrů? I to je jeden z mnoha příkladů přírodních trumfů Slovinska. 

Co by to ovšem bylo za romantický výlet bez plavby na lodičkách a procházky po starobylé Lublani. I tu máme v nabídce obou našich zájezdů, kde poznáte rub a líc Slovinska, souš i vodu, teplo i zimu, výšlap i naprostý relax v lázních. Nově autobusem ze tří možných nástupních míst - Ostravy, Olomouce a Brna. 


předchozí článek následující článek