Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Štrasburku

Malebný Štrasburk

Útulný a rozkošný. Takový je Štrasburk – „město cest“
a sídlo významných evropských institucí. Překvapí vás dokonalé spojení francouzského šarmu, německé preciznosti a moderní architektury.

Ceněná památka UNESCO se chlubí majestátní katedrálou. Hrázděné budovy, úzké uličky i vodní kanály vás rozněžní. A jedinečný chuťový zážitek vám připraví vyhlášené michelinské restaurace. Vivat Štrasburk!

Poznávací zájezdy do Štrasburku Historické hrázděné domy Štrasburku
Poznávací zájezdy do Štrasburku Kaple Sainte Chapelle
Poznávací zájezdy do Štrasburku Pařížská univerzita Sorbonna
Poznávací zájezdy do Štrasburku Úchvatná katedrála Notre-Dame
Poznávací zájezdy do Štrasburku Bazilika Sacré Coeur na Montmartru
Poznávací zájezdy do Štrasburku Pařížská "Železná lady"
Poznávací zájezdy do Štrasburku Malebný umělecký Montmartre
Poznávací zájezdy do Štrasburku Lucemburský palác a přilehlé zahrady
Poznávací zájezdy do Štrasburku Nejslavnější kabaret na světě Moulin Rouge
Poznávací zájezdy do Štrasburku Budova Justičního paláce v Paříži
Poznávací zájezdy do Štrasburku Národní památník Pantheon
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nezapomenutelný poznávací zájezd se zkušeným průvodcem za krásami Paříže a malebného Štrasburku. Uvidíte Eiffelovu věž, projdete se po nejkrásnějším mostu Alexandra III., užijete si výhled z Montparnasse i uměleckou atmosféru Montmartru. A navíc objevíte největší zajímavosti Štrasburku. Vydejte se s námi zažít Paříž a samotné centrum Evropy Štrasburk!

  • Francie
  • Ostrava, Olomouc, Brno, Plzeň nebo Praha
  • hotel u Paříže
  • snídaně

Francie se pyšní nádhernou krajinu a okouzlujícími památkami, které stojí za to navštívit. S námi se můžete těšit na nezapomenutelné zážitky a prozkoumávání největších krás tamější země. Nabízíme poznávací zájezdy do Francie pro rodiče s dětmi, pro seniory a další zájmové skupiny. Štrasburk je město plné památek a tajemných koutů. Se zkušeným průvodcem, který vám ukáže ty nejkrásnější pamětihodnosti a prozradí ty nejzajímavější historky, zažijete opravdová dobrodružství a shlédnete obdivuhodná místa, které toto město nabízí. 

Ať už se rozhodnete pro poznávací zájezdy do Štrasburku nebo do jiného města Francie, po celou dobu budete v milém a sympatickém kolektivu. Kromě nezapomenutelných zážitků, suvenýrů a desítek vyfocených fotografií si tak můžete odnést i nová přátelství. Všechny poznávací zájezdy do Francie mají zajištěné ubytování v příjemném prostředí poblíž centra a s blízkým napojením na komunikaci. Součástí bohatého programu je i dostatek volného času pro vlastní procházky, návštěvy restaurací či nákupy upomínkových předmětů.

Vybírat můžete z 1 skvělých poznávacích zájezdů do Štrasburku a okolí. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Štrasburk patří například To nejlepší z Paříže + ŠTRASBURK (autobusem). Procestujte s námi Francii a prozkoumejte všechny krásy světa! Všechny potřebné služby za vás zajistí naši zkušení průvodci, kteří jsou vám k dispozici od začátku zájezdu až po příjezd do vaší domoviny.