Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy na týden a více

Japonsko

Zájezdy na týden a více Ostrov Odaiba v Tokiu
Zájezdy na týden a více Rušná čtvrť Šibuja v Tokiu
Zájezdy na týden a více Posvátná hořa Fudži
Zájezdy na týden a více Padesát buddhistických soch v Nikkó
Zájezdy na týden a více Nikkó chrámový komplex v horách
Zájezdy na týden a více Známý reliéf tří opic
Zájezdy na týden a více Hrad v Osace
Zájezdy na týden a více Noční pohled na Osaku
Zájezdy na týden a více Stará čtvrť v Kjótu
Zájezdy na týden a více Nádherný Zlatý pavilon v Kjótu
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Životní zážitek na poznávacím zájezdu s průvodcem, během kterého objevíte nevšední krásy Japonska a na vlastní kůži vyzkoušíte tradiční japonské lázně. Projdete se úchvatným Tokiem, zhlédnete zdejší chrámy, kláštery i zahrady, ochutnáte japonskou kuchyni a Hirošima vás nenechá chladnými. Buďte cestovatel a jeďte s námi zažít Japonsko, na které se nezapomíná!

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Japonsku! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Týden a více. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Japonsko najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Japonsku, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Japonska mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Týden a více“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Japonska pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z Japonska (letecky z Prahy).