+420 608 261 719Napište nám
Povánoční výprodeje ve světových metropolích

Povánoční výprodejová mánie ovládla Londýn i Paříž. Dokážete jí odolat?

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 7. 1. 2016 | Aktualizováno: 7. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Vánoce jsou sice za námi, ale povánoční slevy jsou prostě všude! Vánoce jsou sice za námi, ale povánoční slevy jsou prostě všude!
0 1 2 3 4 5
Nákupy v Londýně
Zobrazit zájezdy

11 zájezdů na téma: Nákupy Londýn

Svátek všech shopaholiků jménem výprodeje právě začal! Většina lidí si sice stýská, že se o svátcích vydali ze všech peněz a teď mají pořádnou dluhovou kocovinu, ale pokud k nim zrovna nepatříte, určitě se vám v povánočních výprodejích podaří ulovit něco extra levného. Udělejte z povánočních výprodejů svou osobní tradici! Letos za nimi můžete vyrazit do Londýna nebo třeba do Paříže.

Ať už budete vyhlížet nápis „SALE“, nebo SOLDES, myslete na to, že všechny ty módní kousky vám musí dokonale padnout a lichotit vaší postavě. Nenechte se zlákat jen výhodnou cenou. Pokud je pro vás zkoušení v kabinkách horor, pořiďte si stylovou kabelku nebo šperk. Z těch zaručeně nikdy „nevyrostete“. 

Výprodeje v Londýně

Nechcete-li ulicemi Londýna jen tak bezcílně bloumat, vsaďte na oblíbené nákupní čtvrtě, jako je West End, Covent Garden nebo Westfield. Sázkou na jistotu jsou také slavné obchodní domy, kde naleznete vše pod jednou střechou. A až vás nakupování unaví, můžete si tady v klidu vypít šálek kávy.

 Nejluxusnější a nejslavnější obchodní dům na světě – Harrods Nejluxusnější a nejslavnější obchodní dům na světě – Harrods Foto: Shutterstock.com

Nádherné, nadčasové i trendy butiky najdete na Kings Road. Luxusní módní značky sídlí na Bond Street. Spoustu lákavých obchodů máte na výběr také na Oxford Street a Regent Street.

Levné nákupy v Londýně: Kam za oblečením a dárky za výhodné ceny? - číst více

Povánoční výprodeje trvají od prosince 2015 do ledna 2016. Většina obchodních domů nabízí první slevy již 27. prosince a ve výprodejích pokračuje až do poloviny ledna. Například slavný obchodní dům Harrods se milovníkům slev otevře již 26. prosince v 10:00 a zboží ve slevě bude nabízet až do 17. ledna, do 18:00.

Výprodeje v Paříži

Pařížské výprodeje začaly ve středu 6. ledna a pokračovat budou až do úterý 16. února. Během těchto šesti týdnů nabízejí obchody a obchodní domy až 70% slevy. Čas výprodejů sice trochu připomíná soutěž ve strkání lokty a okopávání, ale cena pro vítěze stojí zato.

Pařížanky rády nakupují v oblíbených obchodních domech, jako je třípatrový Le Bon Marché, Printemps, Galeries Lafayette, BHV/Marais a další. Pokud dáváte přednost malým trendy butikům, namiřte si to do čtvrti Le Marais.

Za luxusními značkami musíte na Avenue de Montaigne nedaleko Champs-Elysées. Je docela možné, že si tady nic nekoupíte, ale můžete se alespoň kochat nápaditými výlohami. Z Champs-Elysées se touto ulicí navíc dostanete až k Seině.      

Nákupy v Londýně

Oblečte se v Londýně

Vyberte si jeden z našich 11 zájezdů do Londýna na téma: Nákupy

Zobrazit aktuální zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 12. ledna

Nákupy v Paříži

Objevte eleganci z Paříže

Vyberte si jeden z našich 2 zájezdů do Paříže na téma: Nákupy

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 13. července


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/v-evropskych-metropolich-prave-propukly-velke-povanocni-vyprodeje/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Zájezdy na nákupy

To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 10 990 Kč
To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Brna)
  • volná místa
  • Brno
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 10 990 Kč

Přidejte se k nám