+420 608 261 719Napište nám
Levné nákupy v Londýně, Anglii

Levné nákupy v Londýně: Kam za oblečením a dárky za výhodné ceny?

Petra Bělohubá
   

Autor: Petra Bělohubá, Radynacestu.cz

Vydáno: 15. 7. 2015 | Aktualizováno: 11. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Nákupy v Londýně se vyplatí Nákupy v Londýně se vyplatí
0 1 2 3 4 5 6 7 8
Nákupy v Londýně
Zobrazit zájezdy

11 zájezdů na téma: Nákupy Londýn

Víte, že...

Obchodní dům Harrods je znám svými přísnými pravidly ohledně oblékání? Ve sportovních botách či s roztrhanými kalhoty dovnitř nikoho nepustí.

Do Anglie, a hlavně pak do Londýna, se často jezdí za nákupy. Není divu, vždyť pokud jsou právě slevy, nejen oblečení, ale vše od dekorací až po kosmetiku tady pořídíte za opravdu levný peníz. Kde se „shopování“ na anglické půdě nejvíc vyplatí? 

Podlehnout nákupní horečce v Anglii je zcela přirozené. A chystáte-li se do Londýna, nechejte si v kufru rovnou trochu místa na suvenýry, ať už jimi pro vás bude krabice čajů nebo třeba krabice s párem nových bot.

Oblíbené je nakupování na slavné Oxford Street (stanice metra Oxford Circus), což je ulice dlouhá několik kilometrů lemována pouze obchodními domy známých značek – Next, New Look, Debenhams, Dorothy Perkins, Top Shop, H&M a mnoha dalšími. Historie této ulice sahá až do 18. století a třeba obchodní dům Selfridges tady nabízí své zboží zákazníkům už přes sto let.

Výhodné výprodeje

U stanice metra Oxford Circus najdete slavnou nákupní ulici Oxford StreetU stanice metra Oxford Circus najdete slavnou nákupní ulici Oxford StreetFoto: Shutterstock.com

České turisty překvapí nízké ceny a všudypřítomné slevy. Pro toho, kdo chce opravdu na nákupech ušetřit a přitom si z Londýna přivézt jedinečné módní kousky, je vhodné město navštívit v období výprodejů.

Primark v Londýně a nejen on: Tipy, jak a kde výhodně nakoupit - číst více

Nejvýhodnější ceny na visačkách exkluzivního oblečení objevíte zejména na konci letních prázdnin a po Vánocích (slevové akce obvykle probíhají celý leden). Pořídit slušivé oblečení za neuvěřitelné ceny již od 1 £ za kus tady můžete právě v období těchto masivních výprodejů třeba na jednom z našich specializovaných zájezdů.

Oblíbené nákupní domy

Obchodní centrum PrimarkObchodní centrum PrimarkFoto: Thinkstock.com

Vyhledávaným obchodem se značkovým oblečením za rozumnou cenu je TKmaxx. Skýtá velké množství kvalitního zboží nejrůznějších světových značek – Nike, Calvin Klein, Bench, Wonderbra, Replay atd.

Za bezkonkurenční ceny v oblasti oděvů pak nakoupíte v řetězci jménem Primark, který prodává oblečení z vlastní kolekce. 

Tržiště na Portobello Road nabízí vše od oblečení až po čerstvou zeleninu Tržiště na Portobello Road nabízí vše od oblečení až po čerstvou zeleninu Foto: Shutterstock.com

Dalšími oblíbenými místy pro nákupy jsou tržiště Camden Town a Portobello Road, kde najdete i ručně šité kousky a opravdové originály. Místní trhy navíc mají specifickou staroanglickou atmosféru, která vás pozve do minulosti velkoměsta.

Nejslavnější je Harrods

Obchodní dům Harrods se řadí mezi stálice obchodů v LondýněObchodní dům Harrods se řadí mezi stálice obchodů v LondýněFoto: Thinkstock.com

Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, určitě zavítejte do jednoho z nejslavnějších obchodních domů na světě, do HarrodsO zákazníky tady pečuje na 5 000 zaměstnanců a o Vánocích vždy celou budovu rozzáří tisíce barevných světélek. Navíc co rok, to jiné téma. Například o vánočních svátcích 2014 se luxusní obchodní dům proměnil v kouzelnou zimní pohádku

Říká se, že v tomto obchodním domě seženete vše, co si zamanete, dokonce i kabelky z hadí kůže a podobné extrémy. I bez nadité peněženky tak pro vás bude návštěva Harrods nezapomenutelným zážitkem. 

Nákupy v Londýně

Oblečte se v Londýně

Vyberte si jeden z našich 11 zájezdů do Londýna na téma: Nákupy

Zobrazit aktuální zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 12. ledna


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/levne-nakupy-v-londyne/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Zájezdy na nákupy

To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 10 990 Kč
To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Brna)
  • volná místa
  • Brno
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 10 990 Kč

Přidejte se k nám