Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Průvody čertů v Salzburgu

Pekelné adventní žertování

Advent s chutí historie. Salzburg. Cukřenka uprostřed kopců. Oslaďte si před Vánoci. Dopřejte si setkání s městem oděným do slavnostního roucha. S naším spolehlivým průvodcem navštívíte nejkrásnější místa.

Zažijete řinčivé Krampuslaufy! Fantastické škrabošky pekelníků, ohnivé kejkle a všudypřítomný pach síry! Malebné uličky i skladatelův rodný dům ve vánočním. Naším busem vás vezmeme z Prahy, Brna a Ostravy!

Rakouské průvody čertů: Největší zajímavosti

Průvody čertů v Salzburgu Pověstní rakouští čerti
Průvody čertů v Salzburgu Salzburg je krásné barokní město
Průvody čertů v Salzburgu Salzburg leží na řece Salzach
Průvody čertů v Salzburgu Voňavé dárky z vánočních trhů
Průvody čertů v Salzburgu Nenechte si ujít průvod čertů...
Průvody čertů v Salzburgu Masky pověstných čertů jako živé...
Průvody čertů v Salzburgu Pegasova kašna u zámku Mirabell
Průvody čertů v Salzburgu Navštivte honosné interiéry kostelů
Průvody čertů v Salzburgu Ochutnejte pravé Mozartovy koule
Průvody čertů v Salzburgu Lákavé vánoční cukroví
Průvody čertů v Salzburgu Vyberte si z mnoha krásných ozdob
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
Adventní Salzburg + PRŮVOD ČERTŮ VE SCHLADMINGU (autobusem z Prahy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Salzburgu a užijete si největší průvod čertů ve Schladmingu. Zhlédnete Mozartův dům, projdete se zahradami zámku Mirabell a vychutnáte si sváteční punč či tyrolský špek. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc, poznejte adventní Salzburg a nenechte si ujít pověstné čerty!

  • Rakousko
  • České Budějovice nebo Praha
  • bez ubytování
  • bez stravy

Každý den může být jedinečný a plný nových zážitků. S Radynacestu.cz máte možnost prozkoumat téměř celý svět křížem krážem, objevovat nové kultury, památky nebo navštívit zajímavé atrakce. Stačí si vybrat poznávací zájezd z naší nabídky a dobrodružství může začít!

Všechny naše poznávací zájezdy do Rakousko mají zajištěn bohatý program a profesionálního průvodce, který se o vás po celou cestu bude starat. Pokud budete mít jakýkoliv problém, nebojte se na něj obrátit, vždy rád poradí a vyjde vám vstříc.

Poznávací zájezdy Salzburg nebo tematické poznávací zájezdy „Průvody čertů“ vás provedou těmi nejlepšími místy, na které můžete v tak krásném městě, jako je Salzburg, narazit. Vyzkoušet můžete například velmi oblíbený zájezd Adventní Salzburg + PRŮVOD ČERTŮ VE SCHLADMINGU (autobusem z Prahy).

Kromě výběru z různých témat si můžete zvolit také zájezdy dělané na míru přímo pro vaši skupinu. Program je udělán přesně tak, aby si jej užil každý účastník zájezdu.