Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
Letadlem + autobusem

Švédsko letadlem a autobusem

Švédsko plnými doušky

Toužíte po drsném živlu přírody i kultivované tváři země? Pak na svých cestách zamiřte do Švédska! Hory, lesy, Vikingové, tři královské korunky. Zajímavá historie! Čeká na vás zaručeně skandinávský koktejl chutí!

Krajem ostrovů a jezer zní ozvěny dávných ság. Poznejte místa s tajemstvím, dávný život seveřanů i krásy švédské metropole. Tam i zpět pohodlně letadlem, během zájezdu autobusem. Znáte příjemnější způsob?

5 praktických informací na cestu do Švédska

Švédsko letadlem a autobusem Malebná stará čtvrť Gamla Stan
Švédsko letadlem a autobusem Öresundský most
Švédsko letadlem a autobusem Rytiny Tanum
Švédsko letadlem a autobusem Sídlo dánské královské rodiny
Švédsko letadlem a autobusem Budova norského parlamentu v Oslu
Švédsko letadlem a autobusem Radnice z červených cihel v Kodani
Švédsko letadlem a autobusem Frogner Park
Švédsko letadlem a autobusem Národní divadlo v Oslu
Švédsko letadlem a autobusem Kodaň jako na dlani
Švédsko letadlem a autobusem Pohled na Oslo z přístavu
Švédsko letadlem a autobusem Malebný přístav Nyhavn
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého zažijete to nejzajímavější ze západního Švédska a hlavních metropolí Norska a Dánska. Budete obdivovat barevné domky v Kodani, kouzelné rybářské vesničky v provincii Bohuslän, krásy Osla i Göteborgu. A švédská ostrovní krajina vás jednoduše dostane. Putujte s námi historií i přírodou a poznejte Skandinávii jako nikdo jiný!

Výjimečný poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z jižního a východního Švédska. Navíc budete obdivovat barevné domky v Kodani a přejedete slavný Öresundský most. Zhlédnete skanzen v Linköpingu, švédské Stonehenge a zažijete plavbu po souostroví Stockholmu. Cestujte s námi se vším pohodlím a prožijte tajemné Švédsko!

Zažijte Švédsko s nejlepšími průvodci! Již 127 cestovatelů s námi Švédsko navštívilo.

Užijte si ty nejlepší dny svého života ve Švédsku! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Letadlem + autobusem. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Švédsko najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například ve Švédsku, kde na vás čeká až 2 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Švédska mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Letadlem + autobusem“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Švédska pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 2 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z východního Švédska + KODAŇ (letecky z Prahy).