Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Bernu

Víno, sýry, medvědi… Bern

Máte slabost pro čokoládu? Rádi přivoníte ke květinám? Milujete víno a sýry? Fascinují vás medvědi? Navštivte s námi malebnou metropoli v záhybu smaragdové řeky Aare. Evropské město květin vás očaruje.

Projdete se středověkým centrem. Uvidíte, kde Einstein vymyslel teorii relativity. Ohromí vás jedna z nejdelších nákupních promenád na světě. Pátrejte s námi po stopách medvědů a objevte srdce Švýcarska!

Region Bern: Největší zajímavosti

Poznávací zájezdy do Bernu Hlavní město Švýcarska - Bern
Poznávací zájezdy do Bernu Bernský Medvědí park
Poznávací zájezdy do Bernu Orloj na bernské věži Zytglogge
Poznávací zájezdy do Bernu Neodmyslitelná švýcarská čokoláda...
Poznávací zájezdy do Bernu Světoznámé švýcarské sýry
Poznávací zájezdy do Bernu Slavný Kaplový most v Luzernu
Poznávací zájezdy do Bernu Pohled na Eiger
Poznávací zájezdy do Bernu Zubačka jedoucí na Pilatus
Poznávací zájezdy do Bernu Burácející Rýnský vodopád
Poznávací zájezdy do Bernu Středověký hrad v Thunu
Poznávací zájezdy do Bernu Panoramatický pohled na Luzern
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší ze Švýcarska (autobusem)

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze Švýcarska. Navštívíte Luzern s Kaplovým mostem, nejbohatší město Evropy – Curych, metropoli Bern, největší evropský vodopád a pokocháte se výhledem na alpské velikány v regionu Jungfrau. Dáte si výbornou švýcarskou čokoládu a sýry Gruyère. Pojeďte s námi a ochutnejte Švýcarsko!

  • Švýcarsko
  • Plzeň, Brno, Praha nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

Švýcarsko se pyšní nádhernou krajinu a okouzlujícími památkami, které stojí za to navštívit. S námi se můžete těšit na nezapomenutelné zážitky a prozkoumávání největších krás tamější země. Nabízíme poznávací zájezdy do Švýcarska pro rodiče s dětmi, pro seniory a další zájmové skupiny. Bern je město plné památek a tajemných koutů. Se zkušeným průvodcem, který vám ukáže ty nejkrásnější pamětihodnosti a prozradí ty nejzajímavější historky, zažijete opravdová dobrodružství a shlédnete obdivuhodná místa, které toto město nabízí. 

Ať už se rozhodnete pro poznávací zájezdy do Bernu nebo do jiného města Švýcarska, po celou dobu budete v milém a sympatickém kolektivu. Kromě nezapomenutelných zážitků, suvenýrů a desítek vyfocených fotografií si tak můžete odnést i nová přátelství. Všechny poznávací zájezdy do Švýcarska mají zajištěné ubytování v příjemném prostředí poblíž centra a s blízkým napojením na komunikaci. Součástí bohatého programu je i dostatek volného času pro vlastní procházky, návštěvy restaurací či nákupy upomínkových předmětů.

Vybírat můžete z 1 skvělých poznávacích zájezdů do Bernu a okolí. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Bern patří například To nejlepší ze Švýcarska (autobusem). Procestujte s námi Švýcarsku a prozkoumejte všechny krásy světa! Všechny potřebné služby za vás zajistí naši zkušení průvodci, kteří jsou vám k dispozici od začátku zájezdu až po příjezd do vaší domoviny.