Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Thajsko letecky z Prahy

Thajská exotika naživo

Exotika na první dobrou… Máte? Leťte ji zažít – pohodlně z Prahy s průvodcem, který se vyzná. Má vždy dobré rady na cestu, prozradí zajímavosti, odhalí skrytá místa… S námi objevíte Thajsko jako pravý cestovatel.

Starosti stranou, nechte se inspirovat – čekají vás jedinečné zážitky v zemi úsměvů. Projížďky na slonech, thajské masáže, fascinující chrámy, plovoucí trhy, nejlepší sushi… Čemu dáte přednost? 

Thajsko letecky z Prahy Dívka prodávající jídlo na plovoucích trzích
Thajsko letecky z Prahy Královský palác a Wat Phra Kaeo
Thajsko letecky z Prahy Chrámy a Waty v tajuplném městě Ayutthaya
Thajsko letecky z Prahy Ležící Buddha ve městě Ayutthaya
Thajsko letecky z Prahy Pozlacení Buddhové ve Watu v Bangkoku
Thajsko letecky z Prahy Mniši v Bangkoku
Thajsko letecky z Prahy Romantický pohled na řeku Chao Phraya v Bangkoku
Thajsko letecky z Prahy Projížďka na slonu
Thajsko letecky z Prahy Modlící se mniši v Bangkoku
Thajsko letecky z Prahy Proslulý most přes řeku Kwai
Thajsko letecky z Prahy Exotické chrámy v Bangkoku
Doprava:
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Jedinečný exotický zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte krásy a zajímavosti Thajska. Metropoli Bangkok, tajemnou Ayutthayu, starověké Kanchanaburi či plovoucí trhy v Ratchaburi. Zhlédnete majestátní chrámy, projedete se na slonech, projdete se národními  parky, vyzkoušíte thajské masáže a ochutnáte zdejší kuchyni. Začněte balit kufry – vyrážíme zažít Thajsko!

Thajsko je země, která určitě stojí za vidění. Právě zde pořádáme řadu zájezdů a eurovíkendů, díky kterým tuto zemi blíže poznáte a užijete si naplno, co vám nabízí včetně jejích překrásných míst či atrakcí. V současné době nabízíme až 1 poznávacích zájezdů do Thajska letecky. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Thajsko patří například To nejlepší z Bangkoku + AYUTTHAYA + KANCHANABURI (letecky z Prahy). Věříme, že si Thajsku zamilujete a budete se zde rádi vracet. Ovšem doporučujeme navštívit i další krásné země, nejen Thajsku. 

Na vybrané místo vás dopravíme například letecky. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Vydejte se s námi za poznáním s poznávacími zájezdy z Prahy a dalších měst České republiky, ale i Polska a Slovenska. Praha a další města se pro vás stanou začátkem dobrodružství, odpočinku a příjemně strávených dní, které stojí za to. Naše poznávací zájezdy do Thajska z Prahy jsou pro všechny milovníky cestování a nových dobrodružství.

Poznávací zájezdy letecky do Thajska jsou vhodné pro všechny, pro rodiče s dětmi i pro seniory. Po příjezdu a v průběhu celého pobytu se pak můžete těšit na skvělé ubytování, na jehož výběru si dáváme opravdu záležet.  Příjemná lokalita a dobrá dostupnost do centra města vlakem, autobusem nebo metrem jsou samozřejmostí. Zde budete moci snadno nabrat sílu na další poznávání krás a pořádně se zrelaxujete. Naši zkušení průvodci vám budou plně k dispozici v průběhu celého pobytu a zajistí pro vás nezapomenutelnou dovolenou plnou netradičních zážitků, úžasných památek a tradičních specialit.

Užijte si volné chvíle na maximum, užijte si Thajsku s námi! Stačí si vybrat poznávací zájezdy Thajsko, sbalit a vyrazit.