Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Srí Lanka letecky z Prahy

Exotika rajské Srí Lanky

Cestování chce odvahu… Máte ji? Tak neseďte doma a vyrazte za zážitky, na které se nezapomíná. Dopřejte si pravou exotiku – za tropickou ostrovní inspirací Srí Lanky vás vezmeme letecky přímo z Prahy.

„Požehnaná zářící země“ vás pohltí a foťáky nedáte z ruky. Panenské Hortonské pláně, zlatý Buddha u chrámu v Dambulle, ochutnávka cejlonského čaje, projížďky na slonech… S námi prožijete Srí Lanku jako nikdo jiný.

Srí Lanka letecky z Prahy Jeskynní chrám Dambulla (UNESCO)
Srí Lanka letecky z Prahy Unikátní monolitická socha Buddhy v chrámu Polonnaruwa
Srí Lanka letecky z Prahy Lví skála Sigiriya a její panorama
Srí Lanka letecky z Prahy Město Polonnaruwa je na seznamu světového dědictví UNESCO
Srí Lanka letecky z Prahy Stádo slonů v NP Minneriya
Srí Lanka letecky z Prahy Zlatá socha Buddhy v Dambulle
Srí Lanka letecky z Prahy Chrám Buddhova zubu v Kandy
Srí Lanka letecky z Prahy Vodopád Ramboda
Srí Lanka letecky z Prahy Čajové plantáže u Nuwara Eliya
Srí Lanka letecky z Prahy Hortonské pláně
Srí Lanka letecky z Prahy Městečko Galle
Doprava:
Letecky (z Prahy)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Poslední 2 volná místa!

Jedinečný poznávací zájezd, během kterého zažijete Srí Lanku s průvodcem, který je tu jako doma. Projdete se národními parky Horton Plains a Minneriya, zhlédnete úchvatné buddhistické chrámy, paláce i největší město Kolombo, užijete si projížďku na slonech a džípem, nádherné pláže, želví farmu… Prožijte s námi exotiku, na kterou se nezapomíná – prožijte Srí Lanku!

Pobyt na Maledivách s plnou penzí v Paradise Island 4*+

Exotický pobytově poznávací zájezd, během kterého poznáte Srí Lanku jako nikdo jiný, náš průvodce vám ukáže utajená místa a navíc zrelaxujete na Maledivách. Zhlédnete národní parky Horton Plains a Minneriya, úchvatné buddhistické chrámy i největší město Kolombo, užijete si projížďku na slonech a průzračné moře. Prožijte s námi pravou exotiku Srí Lanky a Malediv!

To nejlepší ze Srí Lanky + NÁRODNÍ PARKY + TROPICKÉ PLÁŽE (letecky z Prahy)

Jedinečný poznávací zájezd, během kterého zažijete Srí Lanku s průvodcem, který je tu jako doma. Projdete se národními parky Horton Plains a Minneriya, zhlédnete úchvatné buddhistické chrámy, paláce i největší město Kolombo, užijete si projížďku na slonech a džípem, nádherné pláže, želví farmu… Prožijte s námi exotiku, na kterou se nezapomíná – prožijte Srí Lanku!

Srí Lanka je země, která určitě stojí za vidění. Právě zde pořádáme řadu zájezdů a eurovíkendů, díky kterým tuto zemi blíže poznáte a užijete si naplno, co vám nabízí včetně jejích překrásných míst či atrakcí. V současné době nabízíme až 3 poznávacích zájezdů na Srí Lanku letecky. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Srí Lanka patří například To nejlepší ze Srí Lanky + NÁRODNÍ PARKY + TROPICKÉ PLÁŽE (letecky z Prahy). Věříme, že si Srí Lance zamilujete a budete se zde rádi vracet. Ovšem doporučujeme navštívit i další krásné země, nejen Srí Lance. 

Na vybrané místo vás dopravíme například letecky. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Vydejte se s námi za poznáním s poznávacími zájezdy z Prahy a dalších měst České republiky, ale i Polska a Slovenska. Praha a další města se pro vás stanou začátkem dobrodružství, odpočinku a příjemně strávených dní, které stojí za to. Naše poznávací zájezdy na Srí Lanku z Prahy jsou pro všechny milovníky cestování a nových dobrodružství.

Poznávací zájezdy letecky na Srí Lanku jsou vhodné pro všechny, pro rodiče s dětmi i pro seniory. Po příjezdu a v průběhu celého pobytu se pak můžete těšit na skvělé ubytování, na jehož výběru si dáváme opravdu záležet.  Příjemná lokalita a dobrá dostupnost do centra města vlakem, autobusem nebo metrem jsou samozřejmostí. Zde budete moci snadno nabrat sílu na další poznávání krás a pořádně se zrelaxujete. Naši zkušení průvodci vám budou plně k dispozici v průběhu celého pobytu a zajistí pro vás nezapomenutelnou dovolenou plnou netradičních zážitků, úžasných památek a tradičních specialit.

Užijte si volné chvíle na maximum, užijte si Srí Lance s námi! Stačí si vybrat poznávací zájezdy Srí Lanka, sbalit a vyrazit.