Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Miami letecky z Prahy

Do Miami odlétáme z Prahy

Miami. Centrum světového významu. Proč o něm pouze snít? Druhou největší vstupní branou Spojených států vkročíte do tropického světa. S proslulou Miami Beach, hispánským živlem i blízkým Golfským proudem.

Ve městě i za jeho hranicemi na vás čeká floridský ráj. Obří zábavní Disney World, unikátní Seaquarium, vesmírné středisko Cannaveral. Dopřejte si radost a leťte s námi z Prahy za nevšedními zážitky!

Miami: Největší zajímavosti

Miami letecky z Prahy Nádherné pláže na Miami
Miami letecky z Prahy Světoznámé letovisko Miami
Miami letecky z Prahy Barevné domky na Key Westu
Miami letecky z Prahy Obchůdky na Key Westu
Miami letecky z Prahy Silnice Overseas Highway
Miami letecky z Prahy Delfíní show na Floridě
Miami letecky z Prahy Zábavní park v Orlandu
Miami letecky z Prahy Noční Miami je obrovský zážitek
Miami letecky z Prahy NP Everglades se nachází v jižní části Floridy
Miami letecky z Prahy Mokřiny plné aligátorů NP Everglades
Miami letecky z Prahy Kennedyho vesmírné centrum je domovem NASA
Doprava:
Letecky (z Prahy)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy)

Neobyčejný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Floridy. Vykoupete se v průzračném moři na krásných plážích v Miami, projedete se po Overseas Highway až k nejjižnějšímu bodu USA Key West, navštívíte NP Everglades či Kennedyho vesmírné centrum. Poznejte s námi Miami, nedotčenou přírodu NP Everglades a nahlédněte do zákulisí NASA!

  • USA
  • Praha
  • snídaně

Baví vás objevovat nová místa, poznávat nové lidi a užívat si každé chvilky volného dne? Tak to určitě musíte zabrouzdat do Miami. Během svých cest po USA získáte neocenitelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Nabízíme poznávací zájezdy Miami, ze kterých si odnesete určitě nespočet fotografií, nějaký ten suvenýr a vzpomínky na krásně prožité chvíle. Naše poznávací zájezdy do USA letecky uspokojí i náročného cestovatele.

Ať se rozhodnete navštívit USA letecky nebo jiným způsobem dopravy, vždy se o vás postará zkušený průvodce, který vám bude k dispozici ihned při odjezdu z Prahy. Během zájezdu budete ubytováni v klidném hotelu s dobrou dostupností do centra města, kam se dostanete pohodlně autobusem, metrem nebo vlakem.

Jakmile prozkoumáte město Miami, můžete s námi procestovat i další krásné města a země, které vás zaujmou svou krásou. Po celou dobu se můžete obracet na vyškoleného průvodce, který vám bude k dispozici od začátku až do konce zájezdu. 

Vyberte si z naší bohaté nabídky poznávací zájezd Miami z Prahy. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Miami patří například To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy). Vyberte si poznávací zájezd do USA, připravte si kufry, dobrodružství právě začíná!