Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Dubaj pro rodiče a děti

Rodinná exotika Emirátů

Rozzářené dětské oči. Znáte to? Připravte svým ratolestem nezapomenutelný exotický zážitek. Tobogány, skluzavky, žraločí laguna… Aquapark na umělém poloostrově Palm Jumeirah se zábavou pro každého.

Vodní hrátky vystřídá pravé pouštní safari. Těšte se na jízdu na velbloudovi a džípem po dunách. Pořídíte si fotku v arabském oděvu či malůvku henou na kůži. A stihnete i koupání v moři a světová „nej“ – zažijte Dubaj s dětmi!

Dubaj pro rodiče a děti Zážitek z pouštního safari
Dubaj pro rodiče a děti Umělý poloostrov Palm Jumeirah
Dubaj pro rodiče a děti Nejvyšší budova světa Burj Khalifa
Dubaj pro rodiče a děti Udělejte si výlet do pouště...
Dubaj pro rodiče a děti Odpočinek a koupání na veřejné pláži v Dubaji
Dubaj pro rodiče a děti Vlevo hotel Burj Al Arab, vpravo hotel Jumeirah Beach
Dubaj pro rodiče a děti Dechberoucí aquarium v Dubai Mall
Dubaj pro rodiče a děti Interiér nákupního centra Dubai Mall
Dubaj pro rodiče a děti Krytá lyžařská sjezdovka v Mall of the Emirates
Dubaj pro rodiče a děti Bazény a tobogány parku Aquaventure
Dubaj pro rodiče a děti Květinový svět plný fantazie - Miracle garden
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Pouštní safari v ceně zájezdu + sleva 300 Kč na dítě do 15 let

Prodloužený víkend pro rodiny s dětmi, během kterého zažijete jedinečnou atmosféru Emirátů! Navštívíte aquapark na umělém poloostrově Palm Jumeirah, vychutnáte si pouštní safari s jízdou džípem po dunách, budete obdivovat květinovou zahradu či palmovou oázu a ZOO v malebném městě Al Ain. Připravte se na pravou exotiku a vydejte se s námi zažít Dubaj!

Pouštní safari v ceně zájezdu + sleva 300 Kč na dítě do 15 let

Prodloužený víkend pro rodiny s dětmi, během kterého zažijete jedinečnou atmosféru Emirátů! Navštívíte aquapark na umělém poloostrově Palm Jumeirah, vychutnáte si pouštní safari s jízdou džípem po dunách, budete obdivovat květinovou zahradu či palmovou oázu a ZOO v malebném městě Al Ain. Připravte se na pravou exotiku a vydejte se s námi zažít Dubaj!

Zažijte Spojené arabské emiráty s nejlepšími průvodci! Již 196 cestovatelů s námi Spojené arabské emiráty navštívilo.

Poznejte krásu Spojených arabských emirátů na vlastní oči! S námi máte možnost si odpočinout, a zároveň prozkoumat každý kout Dubaje. Připravili jsme speciální eurovíkendy a poznávací zájezdy pro rodiče a děti, kde si každý najde to své. Bohatý program s dostatkem volného času pro vlastní toulky a nákupy umožní každému si přizpůsobit den podle svého.

S námi si můžete pohodlně zaletět na prodloužený víkend do Dubaje a do dalších významných míst Spojených arabských emirátů. Zkušený průvodce vás provede těmi nejkouzelnějšími místy, ukáže okouzlující památky a prozradí zajímavosti zdejších krajů. Poznávací zájezdy do Dubaje jsou bohaté na program a poskytují nespočet možností, jak strávit volné dny.

Ubytování je zajištěno v klidném a velmi příjemném prostředí, abyste přes noc mohli načerpat dostatek sil na další den plný zážitků a objevování nových míst. Po celou dobu poznávacího zájezdu Dubaj se můžete těšit na příjemný kolektiv a profesionálního průvodce, který pro vás bude k dispozici hned od začátku.

Užijte si s námi kouzelné chvíle Dubaje a načerpejte atmosféru tohoto krásného města. Vybírat můžete až z 2 poznávacích zájezdů Dubaj pro rodiče a děti. Mezi oblíbené poznávací zájezdy do Spojených arabských emirátů patří například Dubaj pro rodiče a děti + AL AIN (letecky z Ostravy).