Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Paříž autobusem

Do Paříže na jistotu

Ne každý miluje létání. Cesta autobusem je sice delší, ale strach z výšek vám v něj rozhodně nehrozí. Nastoupit můžete kdekoli na trase Ostrava–Olomouc–Brno–Praha–Plzeň.

V prohlídce romantické Paříže nevynecháme nic, za čím jezdí miliony turistů z celého světa. A pětidenní zájezd busem do francouzské metropole vás vyjde o polovinu levněji než ten letecký.

Nejzajímavější památky v Paříži

Paříž v 60 sekundách

7 důvodů, proč s námi do Paříže

Kdy?

Pokud neradi létáte, vezmeme vás do Paříže pohodlným autobusem. Termíny jsou připraveny v nejvhodnějších obdobích pro poznávací zájezd, stačí si jen vybrat.

Program?

Program zájezdu je sestaven tak, abychom vám přiblížili to nejkrásnější z Paříže a zároveň jste navštívili další, neméně atraktivní místa romantické Francie.

Ubytování?

V příjemném hotelu v Paříži poblíž metra. V okolí hotelu je vždy řada kaváren a restaurací, metrem jste v centru za 30 minut.

Průvodce?

Náš zkušený průvodce je s vámi od odjezdu do návratu. Zajistí všechny objednané služby a provede vás městem.

Skupiny?

Pokud se těšíte na zajímavý výklad, nenechte si ujít prohlídku města se skupinou. Máte-li dobrodružnější povahu, můžete si připravit individuální program.

Děti?

Chcete vzít s sebou na cestu za poznáním Paříže i své ratolesti? Nemusíte mít žádné obavy. Na každém zájezdu vždy bereme ohled na potřeby i zájmy dětí.

Cena?

Žádné skryté poplatky. Naše cena je konečná. Zahrnuje cestu autobusem, ubytování v hotelu se snídaní, průvodce po celou dobu zájezdu.

Co říkají ti, kteří s námi byli v Paříži

Není co vytknout, se vším jsme byly já a kolegyně spokojeny. Určitě vaše služby ještě využijeme (bus, řidiči, průvodkyně, ubytování...). Děkujeme. 

Freislerová Doris, Ostrava
Doprava:
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže a okouzlující zámky na Loiře. Navštívíte Eiffelovu věž, projdete se Latinskou čtvrtí, zhlédnete Operu Garnier i umělecké skvosty muzea Louvre. A budete obdivovat úchvatné zámky Chambord, Chenonceau i Amboise. Zažijte s námi Paříž a objevte zámecké poklady údolí Loiry!

  • Francie
  • Ostrava, Olomouc, Brno, Praha nebo Plzeň
  • snídaně

Nezapomenutelný poznávací zájezd se zkušeným průvodcem za krásami Paříže a malebného Štrasburku. Uvidíte Eiffelovu věž, projdete se po nejkrásnějším mostu Alexandra III., užijete si výhled z Montparnasse i uměleckou atmosféru Montmartru. A navíc objevíte největší zajímavosti Štrasburku. Vydejte se s námi zažít Paříž a samotné centrum Evropy Štrasburk!

  • Francie
  • Ostrava, Olomouc, Brno, Plzeň nebo Praha
  • hotel u Paříže
  • snídaně

Zažijte Francii s nejlepšími průvodci! Již 6 239 cestovatelů s námi Francii navštívilo.

Vydejte se poznávat nové krajiny a objevovat nová místa! Začít můžete ve Francii, kde na vás čekají jedinečná a okouzlující místa Paříže a okolí. Během svých toulek nasbíráte nové zážitky a odnesete si stovky vzpomínkových fotografií a určitě nějaký ten suvenýr. Poznávací zájezdy do Paříže autobusem vám umožní poznat nevídaná místa.

Pokud se rozhodnete pro poznávací zájezdy Paříž autobusem, vždy bude o vás nadstandartně postaráno. Ubytování  je zajištěno v klidné lokalitě a s blízkým napojením na komunikaci, abyste se do centra Paříže mohli dostat rychle a bez problémů. Po celou dobu poznávacího zájezdu v Paříži vám rovněž bude plně k dispozici profesionální průvodce, který vám ukáže ta nejkouzelnější místa.

Navštivte Paříž a poznejte život v tomto dechberoucím městě. Velmi oblíbené jsou poznávací zájezdy Paříž autobusem, například To nejlepší z Paříže + ŠTRASBURK (autobusem). Jakmile prozkoumáte všechna zákoutí Francie, můžete se s námi vydat i do dalších zemí, které naleznete v naší nabídce.