Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Milán letecky z Ostravy

Za inspirací do Milána

Zajímají vás moderní trendy? Hledáte něco pořádného na sebe? Vyrazte za inspirací… A nejen za tou módní. Do centra světového designu, obchodu a trendové módy vás vezmeme letecky přímo z Ostravy.

A bude na vás, čemu dáte přednost – stylové italské nákupy, největší gotický chrám v Itálii či Leonardův veleslavný obraz Poslední večeře. Milán přímo srší inspirací; ne náhodou zde Mozart napsal své tři opery.

Milán: Největší zajímavosti

Milán letecky z Ostravy Náměstí Piazza di Duomo
Milán letecky z Ostravy Operní chrám a divadlo La Scala
Milán letecky z Ostravy Kostel Santa Maria Delle Grazie
Milán letecky z Ostravy Basilica di Saint Ambrogio v Miláně
Milán letecky z Ostravy Nákupní galerie Vittorio Eamnnuele
Milán letecky z Ostravy Interiér vyhlášené galerie Vittorio Emannuele
Milán letecky z Ostravy Tradiční italský vánoční dezert Panettone
Milán letecky z Ostravy Zimní atmosféra Oblouku míru v Miláně
Milán letecky z Ostravy Velkolepé Duomo di Milano v záři světel
Milán letecky z Ostravy Vánoční strom před Duomo di Milano
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z adventního Milána. Navštívíte starobylou Monzu, užijete si sváteční atmosféru na vánočních trzích a nahlédnete do míst, kde je dobrý vkus dán už do vínku a inspiruje svou rafinovaností celý svět. Poznejte s námi město světové módy a zažijte advent po italsku v Miláně!

  • Itálie
  • Ostrava
  • hotel 3* v Miláně
  • snídaně

Baví vás objevovat nová místa, poznávat nové lidi a užívat si každé chvilky volného dne? Tak to určitě musíte zabrouzdat do Milána. Během svých cest po Itálii získáte neocenitelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Nabízíme poznávací zájezdy Milán, ze kterých si odnesete určitě nespočet fotografií, nějaký ten suvenýr a vzpomínky na krásně prožité chvíle. Naše poznávací zájezdy do Itálie letecky uspokojí i náročného cestovatele.

Ať se rozhodnete navštívit Itálii letecky nebo jiným způsobem dopravy, vždy se o vás postará zkušený průvodce, který vám bude k dispozici ihned při odjezdu z Ostravy. Během zájezdu budete ubytováni v klidném hotelu s dobrou dostupností do centra města, kam se dostanete pohodlně autobusem, metrem nebo vlakem.

Jakmile prozkoumáte město Milán, můžete s námi procestovat i další krásné města a země, které vás zaujmou svou krásou. Po celou dobu se můžete obracet na vyškoleného průvodce, který vám bude k dispozici od začátku až do konce zájezdu. 

Vyberte si z naší bohaté nabídky poznávací zájezd Milán z Ostravy. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Milána patří například Adventní Milán + TRADIČNÍ ITALSKÉ VÁNOČNÍ TRHY (letecky z Ostravy). Vyberte si poznávací zájezd do Itálie, připravte si kufry, dobrodružství právě začíná!