Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

David Semler

Ideální zájezd si nepředstavuji jako maraton po památkách, ale jako zážitek, během kterého si můžeme kromě cvakání foťáků najít čas na to zastavit se a nasát pravou místní atmosféru.

Procestoval jsem již mnoho zemí za účelem práce, studia i odpočinku, ale do žádné jsem nezavítal tolikrát jako do Velké Británie. Především díky svým studiím anglistiky-amerikanistiky na Univerzitě Karlově mám k anglofonní kultuře velmi blízko a do Anglie a Londýna se stále rád vracím.

Na Anglii mě zajímají především dějiny a skvělá literatura, které se před vámi zhmotní, jakmile do této země vkročíte. Historie dýchá nejen z monumentálních londýnských staveb, ale i z malebných viktoriánských předměstí a stále zelené svěží přírody kolem.

Výklad průvodce by však měl být něčím víc než pouhou suchopárnou přednáškou o historii a kultuře navštívené země, měl by zahrnovat také aktuální zajímavosti, praktické informace a opírat se o vlastní zkušenosti. Proto si ideální zájezd nepředstavuji jako zběsilý maraton po památkách, ale jako zážitek, během kterého si můžeme kromě cvakání foťáků najít čas také na to se zastavit a nasát pravou atmosféru navštíveného místa.

Napište nám. Ozveme se.

E-book: Skrytá místa Paříže a Londýna

Čtěte on-line a poznávejte Evropu s Vašíkem
+ tipy, rady a perličky našich průvodců.