Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

POTKEJTE SE S NÁMI A POZNEJTE, CO VŠE JE CESTOVÁNÍ

Cestovatelské besedy a výpravy


Vzdělávat se, nebo diskutovat o zážitcích, spolu můžeme i mimo zájezdy. A pro naše cestovatele máme výpravy po Česku zdarma a besedy o zajímavých místech s našimi průvodci.

Právě pro vás chystáme


Připravujeme
21. 2. v 18:00Ostrava
ZdarmaPřipravujeme
Beseda

Beseda o Londýně a okolí s průvodcem

Vyrážíte s námi do LondýnaWindsoru, BrightonuStonehenge či jiných míst v blízkosti anglické metropole? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás… Naše průvodkyně Michaela Smékalová si pro vás připravila praktické rady na cestu, informace ze zákulisí našich zájezdů do Anglie i další zajímavé tipy.

Michaela Smékalová
Připravujeme
20. 3. v 18:00Ostrava
ZdarmaPřipravujeme
Beseda

Beseda o Lisabonu s průvodcem

V Lisabonu se narodil, zná tam každý kout, uličku i místa, která zůstávají běžným turistům utajená. S kým jiným byste chtěli objevit portugalskou metropoli nebo se jen podělit o zážitky ze společných cest? Přijďte mezi nás… Náš průvodce António Pedro Nobre vám o Lisabonu prozradí vše, co vás zajímá, přidá informace ze zákulisí zájezdů do Portugalska i praktické rady na cestu.

António Pedro Nobre

Prohlédněte si fotografie z našich akcí
A proč byste příště neměli chybět?
Co už jste s námi zažili

Proběhlo
18. 1. v 18:00Ostrava
Zdarma
Beseda

Beseda o Izraeli s průvodcem

Chystáte se zažít fascinující zemi zázraků, vykoupat se v Mrtvém moři či objevit bájný Jeruzalém? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás… Naše průvodkyně Dagmar Sedláčková si pro vás připravila praktické rady na cestu, informace ze zákulisí našich zájezdů do Izraele i další zajímavé tipy.

Proběhlo
21. 11. v 18:00Ostrava
Zdarma
Beseda

Beseda o Paříži s průvodcem

Vyrážíte s námi do francouzské metropole? Nebo se jen chcete podělit o zkušenosti z našeho společného cestování?Přijďte mezi nás… Průvodkyně Veronika Uhrová si pro vás připravila praktické rady na cestuinformace ze zákulisí našich zájezdů do Paříže i další zajímavé tipy.

Proběhlo
11. 11. v 15:00Praha
Zdarma
Beseda

Beseda o Barceloně s průvodcem

Vyrážíte s námi do katalánské metropole? Nebo se jen chcete podělit o zážitky a zkušenosti z našeho společného cestování? Přijďte mezi nás… Náš průvodce Vladimír Soukup si pro vás připravil praktické rady na cestu, informace ze zákulisí našich zájezdů do Barcelony i další zajímavé tipy.

Proběhlo
26. 10. v 18:00Praha
95 Kč
Přednáška

Madrid – srdce Španělska

Královská metropole z první ruky… Světoznámé galerie, důmyslný rytíř Don Quijot, slavná býčí aréna Las Ventas, nejlepší Churros s čokoládou, rušný noční život i odpolední siesta. Objevujte a poznávejte bez starostí – přijďte prožít Madrid jako nikdo jiný s naší průvodkyní Markétou Klimešovou. A na co se ještě můžete těšit? Nevšední příběhy, osobní cestovatelské zážitky a řadu užitečných rad na cestu.

Napište nám. Ozveme se.

E-book: Skrytá místa Paříže a Londýna

Čtěte on-line a poznávejte Evropu s Vašíkem
+ tipy, rady a perličky našich průvodců.