Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Jitka Svobodová

Cestování má být zážitkem, na který si rádi vzpomeneme.

Vystudovala jsem obor Mezinárodní vztahy a cestovní ruch na VŠE a již několik let se plně věnuji průvodcovské činnosti v řadě evropských zemí.

Na mnoha zemích západní Evropy mne fascinují novověké dějiny. Přitahuje mne renesanční, barokní a klasicistní umění, stavitelství, zahradní architektura, ale i unikátní příroda a ráda se podělím o to, co už o těchto zemích vím. Daleké země vnímám všemi smysly, včetně chutí a vůní. Láska prochází žaludkem, lásku k cestování z toho nevyjímaje.

Zvláště ráda mám Velkou Británii. Je to země, kde si každý návštěvník může dopřát to, co je jeho srdci blízké. Starobylé katedrály, středověká městečka, šlechtická sídla s anglickými parky, turistiku v horách, unikátní galerie a muzea či moderní architekturu a ruch velkých měst. Samotnou kapitolou je Londýn, jakýsi novodobý Babylon, který skrývá nejeden světový poklad a kde je stále co objevovat.

Myslím, že na cestování je krásné se těšit; pak si užít každý okamžik a konečně po návratu se snažit si ty nejhezčí zážitky zapamatovat. Protože co je více než právě zážitky, která zůstanou navždy vaše.

Napište nám. Ozveme se.