Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Lucie Viková

Plinius pojmenoval Kanárské ostrovy šťastnými a já to mohu potvrdit. Kanáry jsou můj život.

Nejkrásnější vzpomínky na dětství mám vázány na každoroční rodinné cestování po tenkrát ještě „východním bloku“.

Po studiu na Cestovním ruchu jsem rovnou zamířila objevovat různé země a světadíly. Nakonec mě osud zavál do pevninského Španělska a později do jeho nejzašší části Kanárských ostrovů. Po přistání v pustině by se jeden raději otočil a odletěl zpět, ale poté začnete objevovat úžasně rozmanitou přírodu, kouzelná kanárská městečka, skvělou gastronomii, místní věčně usměvavé a milé lidi, a hlavně počasí připomínající „věčné jaro“.

Zamilovala jsem si tento úchvatný kout světa natolik, že jsem tady zůstala. Místní se stali mými sousedy a přáteli, jejich zvyklosti se staly součástí mého života, ukázali mi místa, o kterých bych se stěží někde dočetla… A jako průvodce, který je tady doma, se snažím své nadšení, letité zkušenosti i znalosti přenášet na další cestovatele, kteří mají chuť poznat nepoznané.

Plinius pojmenoval Kanárské ostrovy šťastnými, což mohu po téměř polovině života, který trávím na „perlách Atlantiku“, potvrdit. Těším se, že jako „domorodec“ vás po ostrovech věčného jara mohu provést jako nikdo jiný. Hasta la vista en Islas Canarias :-)

Napište nám. Ozveme se.

Katalog plný inspirace!

Zdarma poštou až k vám.
Zájezdy, články, fotky, infografiky.