Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Martina Kolníková

Na cestování mě láká nejen poznání historie, ale i nasávání místní atmosféry a pozorování každodenního ruchu.

Na cestování mne vždy lákalo nejen bližší poznání historie země, návštěva míst, kde se psaly dějiny, ale i ochutnávání místních specialit, posezení na zahrádce kavárny, nasávání atmosféry a pozorování každodenního ruchu města.

Tím, že pracuji v brněnské pobočce CK Radynacestu.cz, sama vím, co obnáší příprava zájezdu od samého začátku tak, aby se vše podařilo. V každé zemi, kterou jsem navštívila bylo něco, co mě okouzlilo. Mezi místa, která mi zvlášť přirostla k srdci a která jsem měla možnost představit dalším cestovatelům, patří Paříž se svojí pohnutou historií i vynikajícími palačinkami a croissanty. Královský Londýn a okolí a hlavně nádherná hrabství v jihovýchodní Anglii, Devon a Cornwall, kde jsem nějaký čas žila. Britská povaha, kterou jsem měla možnost během svého pobytu poznat, je mi velmi blízká. 

Z dalších oblíbených destinací je to elegantní, císařská Vídeň, která dokáže okouzlit nejenom svými adventními trhy, ale i letně rozkvetlými zahradami mého milovaného Schönbrunnu a Belvederu, stejně tak jako majestátní budova parlamentu a Hradní vrch v Budapešti. Ráda se s vámi v některém z těchto měst setkám.

Napište nám. Ozveme se.