Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
Naši průvodci
Martina Kolníková

Martina Kolníková

„Nejkrásnější místa se schovávají přímo za rohem. Jen je třeba ten správný růžek začít hledat.“

Na cestování mne vždy lákalo nejen bližší poznání historie země, návštěva míst, kde se psaly dějiny, ale i ochutnávání místních specialit, posezení na zahrádce kavárny, nasávání atmosféry a pozorování každodenního ruchu města.

Tím, že pracuji v brněnské pobočce CK Radynacest.cz, sama vím, co obnáší příprava zájezdu od samého začátku tak, aby se vše podařilo. V každé zemi, kterou jsem navštívila bylo něco, co mě okouzlilo. Mezi místa, která mi zvlášť přirostla k srdci a která jsem měla možnost představit dalším cestovatelům, patří Paříž se svojí pohnutou historií i vynikajícími palačinkami a croissanty. Královský Londýn a okolí a hlavně nádherná hrabství v jihovýchodní Anglii, Devon a Cornwall, kde jsem nějaký čas žila. Britská povaha, kterou jsem měla možnost během svého pobytu poznat, je mi velmi blízká. 

Z dalších oblíbených destinací je to elegantní, císařská Vídeň, která dokáže okouzlit nejenom svými adventními trhy, ale i letně rozkvetlými zahradami mého milovaného Schönbrunnu a Belvederu, stejně tak jako majestátní budova parlamentu a Hradní vrch v Budapešti. Ráda se s vámi v některém z těchto měst setkám.


Napište mi

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z rakouské metropole a zažijete její předvánoční atmosféru. Zhlédnete barokní klenot Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu. Vychutnáte si tradiční vánoční trhy s punčem, cukrovím, marcipánem i pečenými kaštany. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a poznejte adventní Vídeň!

Víkendový zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Vídně a Budapešti. Ve Vídni zhlédnete barokní klenot Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu. V Budapešti pak Královský palác, Matyášův chrám a Rybářskou baštu. Poznejte s námi dvě světové metropole a prožijte kouzlo Vídně a Budapešti!