Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy za vínem do Portugalska

Ochutnejte pravé Portské

Kdo by neznal portské víno?! Tento tekutý atrikl proslavil celou oblast, v níž se od roku 1756 pěstuje a odkud se vyváží do celého světa. Plavbu po řece Douro zahájíme v Portu a naším cílem je cesta údolím vinic až do města Régua – centra vinařské oblasti. Prohlédneme si zdejší vinařskou farmu a víno také okoštujeme.

Portské víno chutná nejlépe v Portu!

Zájezdy za vínem do Portugalska Cesta vína na řece Douro
Zájezdy za vínem do Portugalska Pohled na město Porto
Zájezdy za vínem do Portugalska Most Dom Luís I. v Portu
Zájezdy za vínem do Portugalska Výhled na Porto a most D. Luís
Zájezdy za vínem do Portugalska Porto má nádherné centum
Zájezdy za vínem do Portugalska Lanovka nad městem Porto
Zájezdy za vínem do Portugalska Tradiční lodě svážející víno
Zájezdy za vínem do Portugalska Vinařská oblast Alto Douro
Zájezdy za vínem do Portugalska Údolí Douro spadá pod UNESCO
Zájezdy za vínem do Portugalska Douro patří k nejkrásnějším místům
Zájezdy za vínem do Portugalska Nádherné údolí řeky Douro
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Porta + PLAVBA ÚDOLÍM VINIC PORTSKÉHO VÍNA (letecky z Prahy)

Fantastický eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Porta. Navštívíte čtvrť Ribeiru, monumentální dvoupatrový most Ponte de dom Luís I. či křišťálový palác Palácio de Cristal. Projdete si vinné sklepy, ochutnáte slavné portské, zažijete plavbu údolím vinic a vychutnáte si divoké pobřeží Atlantiku. Překročte s námi hranici všednosti a poznejte Porto!

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Portugalsku! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Za vínem. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Portugalsko najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Portugalsku, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Portugalska mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Za vínem“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Portugalska pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z Porta + PLAVBA ÚDOLÍM VINIC PORTSKÉHO VÍNA (letecky z Prahy).