Každý týden jeden TOP zážitek 2018

TOP zážitky 2018

Navštivte nejslavnější pláž světa Waikiki Beach: surfing, koupání a drink v ruce

Waikiki Beach

Západ slunce a drink v ruce = ingredience správné exotiky! Navštivte jednu z nejslavnějších pláží světa, Waikiki Beach, a kromě koupání vyzkoušejte i populární surfing! Nezapomenutelným zážitkem pak bude západ slunce s tóny typicky havajského hudebního nástroje ukulele.

Smlouvání s Turky při nákupech na Velkém bazaru či Egyptském bazaru

Velký bazar

Smlouváte rádi? Turecko je velká výzva! Při nákupech na Velkém bazaru v Istanbulu minete přes 3 000 stánků, kde lze výhodně pořídit čajový servis, zlato, šperky, tabák a vodní dýmky, typickou zdobenou keramiku či cukrovinky. To na Egyptský bazar vás už z dálky budou lákat smyslné orientální vůně, protože právě tady nakoupíte nespočet druhů koření, kávy či čajů.

Öresundský most: unikátní stavební div Evropy

Öresundský most

Poznejte dva severské státy Dánsko a Švédsko díky technickému zázraku Öresundského mostu, který spojuje dánskou metropoli Kodaň a švédské město Malmö. Druhý největší pevný most světa, který byl slavnostně otevřen dánskou královnou a švédským králem, projedete za zhruba půl hodiny a připomenete si tak místo, kde začíná děj napínavého severského krimiseriálu Most.

Národní park Fiordland a nezapomenutelná plavba po světoznámém fjordu

Národní park Fiordland

Vydejte se do největšího národního parku Fiordland na Novém Zélandu, ve kterém je největším zážitkem plavba lodí po slavném fjordu Milford Sound.

Poznejte, jak si píská ostrov La Gomera: plavba lodí, národní park a vavřínový prales

Jedinečná La Gomera

Poznejte jedinečný ostrov La Gomera s národním parkem a jedním z posledních vavřínových pralesů na světě. Dopřejte si oběd z typických místních surovin a poslechněte si unikát - pískací jazyk původních obyvatel.

Katalog plný inspirace!

Zdarma poštou až k vám.
Zájezdy, články, fotky, infografiky.

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!