Prémiové zájezdy pro firmy

Potřebujete inspiraci a nové nápady pro svůj tým? Prémiové zájezdy na míru jsou skvělý inkubátor nových myšlenek a současně vítaný benefit pro ty nejlepší


Mám zájem

TOP destinace


Anglie

Srí Lanka

Česká republika

Nebo někam jinam?

Inspirujte se vyladěnými zážitky do Francie, SAE, Japonska nebo na Madeiru.
Rádi vám připravíme zájezd do jakékoliv vámi zvolené země na míru.

Získat nabídku zdarma

 Inspirujte se těmito zážitkyOdpočinková exotika 

Ochutnávka čaje přímo na proslulých plantážích, pozorování velryb při vyjížďce po oceánu či sloního stáda v národním parku na druhém konci zeměkoule? Nebo byste raději nakupovali v největším nákupním středisku světa a užívali si unikátní atrakce ve Ferrari Worldu – obřím zábavním parku? To vše můžete zažít, když s námi vyrazíte za hranice všednosti, objevovat exotické lokality.

Více o exotice

Za poznáním do Evropy

Tradiční čaj o páté při okružní plavbě lodí po Temži, nebo raději něco ostřejšího při řízené degustaci rumu? A co takhle skleničku ročníkového vína? Vyrazit můžete i za příjemným odpočinkem do římských lázní nebo na místa s bohatou historií. Patříte spíše mezi milovníky filmů a fanoušky Harryho Pottera? Není problém. V Evropě se najdete. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Poznat Evropu

Aktivní zážitky

Chcete zažít na cestách akci a adrenalin? Spojte odpočinek a poznávání jiných zemí třeba s koupelí v lávových jezírcích, jízdou v proutěných saních nebo divokou vyjížďkou v džípech písečnými dunami. Pokud je vám i tohle málo, můžete zkrotit divoké vlny oceánu na surfu! A ti, kdo hledají vnitřní harmonii, se mohou vydat prozkoumat taje jógy tam, kde jí opravdu rozumí. Jako my vašim přáním.

Ukázat tipy

Českými víny, oblaky i wellnessem

Chybí vám časové možnosti, abyste svůj tým vzali do zahraničí? Nevadí. I v Česku se dá zažít nevídané! Vyrazte poznávat krásy České republiky a spojte příjemné s užitečným. Takový wellness na Čeladné nebo teambuilding ve vinném sklípku může být to pravé právě pro vás! Dopřejte svým zaměstnancům odpočinek a zároveň mějte jedinečnou možnost sdělit jim své vize.

Kam vyrazit

Nejdřív práce, potom zábava?

Rádi vám zajistíme prostory pro práci nebo meeting

Díky znalosti místního prostředí a síti kontaktů vám v případě zájmu zprostředkujeme plně zařízené prostory pro práci vašeho týmu. Sami si vyberete, zda potřebujete zajistit klidný prostor pro správce sítě nebo inspirativní místo pro vaše kreativce. O tom, že dostatek kávy a kvalitní wifi je naprostou samozřejmostí, ani není třeba psát.

Chci vědět víc

Program šitý na míru

Nezáleží na tom, jakou destinaci zvolíte. Díky zkušeným průvodcům a kolegům vám vyrobíme program na míru a vyhovíme i náročným požadavkům. Ať už budete chtít se svými zaměstnanci jen relaxovat, lépe se poznat, nebo část pobytu strávíte aktivně meetingy či navazováním nových obchodních vztahů v destinaci, přizpůsobíme se. Vše musí 100% klapat.

Jsme také schopni zajistit pouze přepravu po celé Evropě našimi luxusními vozy. Zjistěte více o pronájmu autobusů s řidičem.

Chci vědět víc

  • motivovaný a stmelený tým
  • odpočatí zaměstnanci plní nových nápadů
  • vytržení ze stereotypu

Napište mi a naplánujeme vaši cestu společně

Jmenuji se Markéta Přenosilová a jsem vaší manažerkou pro firemní zájezdy.
Kontaktujte mě na tel. +420 775 417 546 nebo na emailu prenosilova@radynacestu.cz.
Ráda vám poradím.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024