Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719
PRÉMIOVÉ ZÁJEZDY PRO FIRMY

Chcete odměnit nebo motivovat své zaměstnance? S prémiovými zájezdy na míru získáte jedinečný benefit, který vaši lidé skutečně ocení.


Napište nám

Změňte prostředí a zbavte se pracovní rutiny. Poznejte lépe své kolegy a upevněte dobré vztahy. Nakopněte své podnikání a objevte nové možnosti a příležitosti. Poznávejte jiné krajiny, lidi i kultury. Veškeré zařizování a starosti ale nechte na nás.


Na vás zbývá už jen vybrat, kam s vašimi kolegy vyrazíte. Bude to exotika? Evropa? Nebo snad adrenalinové či sportovní zážitky?

Odpočinková exotika 

Ochutnávka čaje přímo na proslulých plantážích, pozorování velryb při vyjížďce po oceánu či sloního stáda v národním parku na druhém konci zeměkoule? Nebo byste raději nakupovali v největším nákupním středisku světa a užívali si unikátní atrakce ve Ferrari Worldu – obřím zábavním parku? To vše můžete zažít, když s námi vyrazíte za hranice všednosti, objevovat exotické lokality.

Více o exotice

Za poznáním do Evropy

Tradiční čaj o páté při okružní plavbě lodí po Temži, nebo raději něco ostřejšího při řízené degustaci rumu? A co takhle skleničku ročníkového vína? Vyrazit můžete i za příjemným odpočinkem do římských lázní nebo na místa s bohatou historií. Patříte spíše mezi milovníky filmů a fanoušky Harryho Pottera? Není problém. V Evropě se najdete. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Poznat Evropu

Aktivní zážitky

Chcete zažít na cestách akci a adrenalin? Spojte odpočinek a poznávání jiných zemí třeba s koupelí v lávových jezírcích, jízdou v proutěných saních nebo divokou vyjížďkou v džípech písečnými dunami. Pokud je vám i tohle málo, můžete zkrotit divoké vlny oceánu na surfu! A ti, kdo hledají vnitřní harmonii, se mohou vydat prozkoumat taje jógy tam, kde jí opravdu rozumí. Jako my vašim přáním.

Ukázat tipy

Program šitý na míru

Nezáleží na tom, jakou destinaci si zvolíte. Jsme díky našim zkušeným průvodcům a kolegům připraveni vyrobit vám program šitý na míru a vyhovět vašim náročným požadavkům. Ať už budete chtít se svými zaměstnanci jen relaxovat, užívat si společně strávený čas a lépe se poznávat, nebo část pobytu strávíte aktivně meetingy či navazováním nových obchodních vztahů přímo v destinaci, přizpůsobíme se vám. Vše musí klapat tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Nejdřív práce, potom zábava

Rádi vám zajistíme prostory pro práci nebo meeting

Díky znalosti místního prostředí a síti kontaktů vám v případě zájmu zprostředkujeme plně zařízené prostory pro práci vašeho týmu. Sami si vyberete, zda potřebujete zajistit klidný prostor pro správce sítě nebo inspirativní místo pro vaše kreativce. O tom, že dostatek kávy a kvalitní wifi je naprostou samozřejmostí, ani není třeba psát.

Napište nám

  • motivovaný a stmelený tým
  • odpočatí zaměstnanci plní nových nápadů
  • vytržení ze stereotypu

#firemnidovolena

Napište nám a naplánujeme vaši cestu společně

Nebo se rovnou ozvěte naší manažerce Kláře Hrobníkové na telefonním čísle +420 774 700 183
nebo na e-mail hrobnikova@radynacestu.cz. Ráda vám poradí.


ZÁŽITKOVNÍK
pro rodiče a děti

Zážitky pro malé dobrodruhy, cestovatelské rébusy a spousta chytré zábavy!