Zájezdy pro cestovatelePrémiové zájezdy pro firmy

Chcete odměnit nebo motivovat své zaměstnance? S prémiovými zájezdy na míru získáte jedinečný benefit, který vaši lidé skutečně ocení.


Mám zájem

Změňte prostředí a zbavte se stereotypu. Podpořte výkonnost vašeho týmu. Poznejte lépe své kolegy a upevněte dobré vztahy. Nakopněte své podnikání a objevte nové možnosti a příležitosti. Získáte stmelený tým plný zrelaxovaných lidí s novými nápady! Odpočiňte si i vy, veškeré zařizování a starosti nechte na nás.

Na vás zbývá už jen vybrat, kam s vašimi kolegy vyrazíte. Bude to exotika? Evropa? Nebo snad adrenalinové či sportovní zážitky?

Odpočinková exotika 

Ochutnávka čaje přímo na proslulých plantážích, pozorování velryb při vyjížďce po oceánu či sloního stáda v národním parku na druhém konci zeměkoule? Nebo byste raději nakupovali v největším nákupním středisku světa a užívali si unikátní atrakce ve Ferrari Worldu – obřím zábavním parku? To vše můžete zažít, když s námi vyrazíte za hranice všednosti, objevovat exotické lokality.

Více o exotice

Za poznáním do Evropy

Tradiční čaj o páté při okružní plavbě lodí po Temži, nebo raději něco ostřejšího při řízené degustaci rumu? A co takhle skleničku ročníkového vína? Vyrazit můžete i za příjemným odpočinkem do římských lázní nebo na místa s bohatou historií. Patříte spíše mezi milovníky filmů a fanoušky Harryho Pottera? Není problém. V Evropě se najdete. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Poznat Evropu

Aktivní zážitky

Chcete zažít na cestách akci a adrenalin? Spojte odpočinek a poznávání jiných zemí třeba s koupelí v lávových jezírcích, jízdou v proutěných saních nebo divokou vyjížďkou v džípech písečnými dunami. Pokud je vám i tohle málo, můžete zkrotit divoké vlny oceánu na surfu! A ti, kdo hledají vnitřní harmonii, se mohou vydat prozkoumat taje jógy tam, kde jí opravdu rozumí. Jako my vašim přáním.

Ukázat tipy

Českými víny, oblaky i wellnessem

Chybí vám časové možnosti, abyste svůj tým vzali do zahraničí? Nevadí. I v Česku se dá zažít nevídané! Vyrazte poznávat krásy České republiky a spojte příjemné s užitečným. Takový wellness na Čeladné nebo teambuilding ve vinném sklípku může být to pravé právě pro vás! Dopřejte svým zaměstnancům odpočinek a zároveň mějte jedinečnou možnost sdělit jim své vize.

Kam vyrazit

Nejdřív práce, potom zábava?

Rádi vám zajistíme prostory pro práci nebo meeting

Díky znalosti místního prostředí a síti kontaktů vám v případě zájmu zprostředkujeme plně zařízené prostory pro práci vašeho týmu. Sami si vyberete, zda potřebujete zajistit klidný prostor pro správce sítě nebo inspirativní místo pro vaše kreativce. O tom, že dostatek kávy a kvalitní wifi je naprostou samozřejmostí, ani není třeba psát.

Chci vědět víc

Program šitý na míru

Nezáleží na tom, jakou destinaci zvolíte. Díky zkušeným průvodcům a kolegům vám vyrobíme program na míru a vyhovíme i náročným požadavkům. Ať už budete chtít se svými zaměstnanci jen relaxovat, lépe se poznat, nebo část pobytu strávíte aktivně meetingy či navazováním nových obchodních vztahů v destinaci, přizpůsobíme se. Vše musí 100 % klapat.

Chci vědět víc

  • motivovaný a stmelený tým
  • odpočatí zaměstnanci plní nových nápadů
  • vytržení ze stereotypu

Napište mi a naplánujeme vaši cestu společně

Jmenuji se Klára Hrobníková a jsem vaší manažerkou pro firemní zájezdy.
Kontaktujte mě na tel. +420 774 700 183 nebo na emailu hrobnikova@radynacestu.cz.
Ráda vám poradím.