Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Normandie

Francie, jak ji neznáte

Francie zdaleka není jen Paříž. Vezmeme vás letecky do metropole nad Seinou. A pak vás náš autobus Radynacestu dopraví až do hrdé Normandie. Zajistíme vše potřebné. Vaší jedinou starostí bude sbalit si kufry.

Rouen, Honfleur, Monetovy zahrady, útesy na pobřeží Étretat… Nebudete vědět co obdivovat dříve. Nevynecháte ani divotvorné opatství Le Mont Saint Michel. A poslední den strávíte celý v Paříži.

Normandie: Starobylé útočiště Vikingů

Poznávací zájezdy do Normandie Divoké pobřeží Quiberonu
Poznávací zájezdy do Normandie Úchvatná katedrála Notre-Dame
Poznávací zájezdy do Normandie Užijte si piknik s nepřekonatelným výhledem na Eiffelovu věž
Poznávací zájezdy do Normandie Budova Justičního paláce v Paříži
Poznávací zájezdy do Normandie Tuilerijské zahrady vyzývají k odpočinku
Poznávací zájezdy do Normandie Katedrála Nanebevzetí Panny Marie v Rouenu
Poznávací zájezdy do Normandie Americký vojenský hřbitov Colleville-sur-mer
Poznávací zájezdy do Normandie Ruiny opatství Abbaye de Jumieges
Poznávací zájezdy do Normandie Zážitková jízda ke klášteru Mont Saint Michel
Poznávací zájezdy do Normandie Tajemný a dechberoucí Mont Saint Michel
Poznávací zájezdy do Normandie Proslulá tapisérie královny Mathildy
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Výjimečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Normandie a Paříže. Navštívíte Rouen, Honfleur, Monetovy zahrady, projdete se k útesům Étretat a nahlédnete do muzeí Dne D. Nevynecháte ani tajemný klášter v moři Mont-Saint-Michel. Vydejte se s námi krajem calvadosu, malířů a historie a objevte okouzlující Normandii!

  • Francie
  • Praha
  • hotely 2* a 3* ve Francii
  • snídaně

Nezapomenutelný velký okruh Normandií a Bretaní. S fundovaným průvodcem objevíte krásy severní Francie a navštívíte místa, kde se zrodil impresionismus nebo legenda o králi Artušovi a meči Exkalibr. Uvidíte slavné megality v Carnacu a místa spojená s vyloděním válečných spojeneckých vojsk. Inspirujte se a prožijte s námi malebnou Normandii i tajemnou Bretaň!

  • Francie
  • Ostrava, Olomouc, Brno, Praha nebo Plzeň
  • snídaně

Zažijte Francii s nejlepšími průvodci! Již 6 239 cestovatelů s námi Francii navštívilo.

Prozkoumejte s námi zákoutí Normandie a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy do Francie mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Francie a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Francii vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy do Normandie, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou Normandie, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 2 poznávacích zájezdů Normandie s bohatým programem do Francie a okolí, například To nejkrásnější z Normandie + PAŘÍŽ (letecky z Prahy). Vyberte si poznávací zájezdy Normandie a zažijte nová dobrodružství!