Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Advent 2015: Oblíbené zájezdy za vánoční atmosférou evropských metropolí právě v prodeji!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 9. 2015

Nalaďte se na vánoční notu! Jednodenní zájezdy i prodloužené víkendy v evropských metropolích v čase adventu najdete v nabídce CK Radynacestu.cz již nyní. Vyberte si výlet do svátečně vyzdobených měst podle vlastního vkusu a přání a dopřejte si příjemnou procházku s průvodcem, nákupy i ochutnávku tradičních vánočních specialit. Těšíme se na vás!

Příjemná atmosféra na vás čeká ve WroclawiPříjemná atmosféra na vás čeká ve Wroclawi

Advent - jedno z nejkrásnějších období v roce láká k výletům do velkých měst, která se předhánějí v tradiční i netradiční výzdobě, atrakcích i gurmánské nabídce. A nemusíme ani chodit daleko. Podívejte se třeba na romantickou Vídeň, která se již v listopadu rozsvítí tisíci světly a barvami a rozvoní marcipánem a pečenými kaštany.

Na chvíli opustit předvánoční shon, vypnout troubu, odložit utěrku a vydat se za poznáním, to je přece krásná představa, nemyslíte? A pokud ještě bude chybět nějaký ten dáreček na některém z našich adventních zájezdů jistě najdete inspiraci, nebo ještě lépe - dárky nakoupíte přímo ve vánočně naladěných metropolích. 

Průvody čertů na vás čekají převáže v RakouskuPrůvody čertů na vás čekají převáže v Rakousku

Nechce se vám dlouze hledat v nabídce zájezdů? I s tím jsme počítali a vytvořili pro vás speciální tématickou nabídku adventních zájezdů pro rok 2015. Vybrat si můžete z oblíbených jedno či dvoudenních zájezdů autobusem, nebo prodloužených eurovíkendů letecky.

A kam vás letos vezmeme? Tak třeba do Velké Británie, Rakouska, Německa, Polska, Maďarska, Itálie, Francie, Belgie nebo až za velkou louži - do USA

Těšíme se na vás!


předchozí článek následující článek


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK