Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 775 303 633
Po–Pá: 8–17

Cestovatelské akce a besedy

Besedy s průvodcem

Povídání na téma vybrané destinace s promítáním fotografií.

Výpravy po Česku

Vycházka s průvodcem po zajímavých místech naší vlasti.

Výpravy s dětmi

Procházka s průvodcem a programem speciálně pro děti.

Na kafe s průvodcem

Soukromé setkání nad danou destinací v pražské kanceláři.

Chuťovky z cest

Ochutnávka a povídání nad gurmánskými specialitami z celého světa.

Cestovatelský kvíz

Oblíbená týmová soutěž o ceny v příjemném prostředí vinárny.

Fotogalerie z našich setkání
Proč byste příště neměli chybět?
Zažili jste s námi...

Proběhlo
11. 3. v 18:00Praha
Zdarma
Beseda

Beseda o Polsku s průvodcem

I když je Polsko naším severním sousedem, řada lidí zná hlavně příhraniční oblasti, případně Krakov a Wroclaw, ale zbytek země teprve začíná objevovat. Během besedy s průvodcem Jirkou Tomanem si přiblížíme i vzdálenější oblasti a představíme si polskou kulturu a zvyky. Dozvíte se, kde se momentálně dokončuje nejvyšší mrakodrap v Evropské unii, kteří Češi jsou v Polsku oblíbení a jak vypadá typická polská svatba. Zjistíte ale i to, kde ochutnat perníkové pivo a kde najdete největší cihlovou stavbu na světě (navíc s českou stopou). Na viděnou v pražské kanceláři CK Radynacestu.cz.

Proběhlo
11. 3. v 17:00Ostrava
Zdarma
Beseda

Beseda o Holandsku s průvodcem

Nechte se vtáhnout do vyprávění průvodkyně Martiny Kolníkové, která vás pozve na cestu Holandskem. Beseda bude věnována nejkrásnějším městům Nizozemska a místům, která stojí za návštěvu. Naťukneme sýrovou dražbu v Alkmaaru a vyhlídkovou věž v Rotterdamu, amsterdamské coffee shopy i místo, kde je pohřben J. A. Komenský, Naarden. Probereme, jaké gastro dobroty dala nizozemská kuchyně světu a připomeneme si nejzajímavější data v kalendáři i akce, které vás čekají. Přijďte besedovat o Holandsku a najděte svou inspiraci na cesty!

Proběhlo
26. 2. v 18:00Ostrava
Zdarma
Kvíz

Cestovatelský kvíz

Dokázali byste vyjmenovat tři kapely, které mají zvíře v názvu? Vybavíte si alespoň jednu slavnou sochu zvířete v evropských velkoměstech? A jak se jmenuje člověk, který se bojí pavouků? Pokud znáte odpovědi na tyto záludné otázky, kterým byla inspirací světová fauna, pak si troufnete i na cestovatelský Kvíz Radynacestu.cz! Přijměte naše pozvání, přijďte se pobavit s přáteli a provětrat mozkové buňky. Padesát otázek, kupa zábavy, jedna sympatická moderátorka - to je Cestovatelský kvíz Radynacestu.cz. A hrát budeme i tentokrát o skvělé ceny! Na viděnou v Ostrawině.

Proběhlo
25. 2. v 18:00Praha
Zdarma
Beseda

Beseda o Londýně s průvodcem

Průvodkyně Radka ŠímováLondýn v malíčku. Během své pražské besedy vás zasvětí do britských tradic, ukáže kolorit města, prozradí perličky o královské rodině. Vezme vás na místa, kam se se zájezdy v Londýně skutečně vydáváme a nasáváme atmosféru velkoměstského cvrkotu. Chcete-li vědět víc o Londýně, Londýňanech ale i o tom, jak to na našich zájezdech běžně probíhá, potkáme se 25. 2. v Praze!

Napište nám. Ozveme se.

Cestujte mazaně
rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.