Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Cestovatelské akce a besedy

Besedy s průvodcem

Povídání na téma vybrané destinace s promítáním fotografií.

Výlety po Česku

Vycházka s průvodcem po zajímavých místech naší vlasti.

Výlety s dětmi

Procházka s průvodcem a programem speciálně pro děti.

Záznamy z našich akcí si můžete pustit na kanálu Radynacestu.cz na Youtube.


Fotogalerie z našich setkání
Proč byste příště neměli chybět?
Zažili jste s námi...

Proběhlo
25. 8. v 18:00pobočka Praha
Zdarma
Beseda

Beseda o Peru s průvodcem

Peru má k dnešku téměř 33 milionů obyvatel. Rodina průvodce Roberta Wernera k nim už léta patří. Robert vás tak ve své besedě zasvětí do kulturních a přírodních krás země a nechá vás vstoupit až do obýváků místních. Prozradí vám, jak se potomci Inků, kteří během svých dějin stihli bojovat s terorismem i ekonomickou krizí, poprali s pandemií a také proč je Machu Picchu jedno ze světových "must see". Přijďte se do kanceláře CK Radynacestu.cz v Praze ptát, besedovat a naladit na cestu do tajuplného Peru! Vstupné dobrovolné. 

Proběhlo
5. 8. v 16:00Brno
300 Kč
Výlet pro děti

Brno dětem ve starých pověstech

Brno je truhlicí pověstí. Některé jsou pravdivé a jiné jsou jen výplodem něčí bujné fantazie. Jsou veselé, smutné, ale i strašidelné. A my si na výletě po Brně s Janou Amadou povíme z každé hrsti trochu. Víte například, že legenda o brněnském drakovi (alias krokodýlovi) má hned několik verzí, zato pověst o brněnském kole je historicky zdokumentovaná? Objevíme zazděného radního či nejužší dům v Brně. Připomeneme si, jak to bylo s černou Johankou nebo proč se v Brně vyzvání poledne už v 11 hodin. A nezapomeneme ani na příběh slavného vůdce pandurů, barona Trencka. To vše doplněno o zábavný kvíz a úkoly. Prázdninové odpoledne na jedničku!

Proběhlo
12. 7. v 15:00Praha
300 Kč
Výlet pro děti

Tajuplný Vyšehrad

Průvodkyně Jana Dyršmídová je rodilá Pražačka, a tak zná každý kout i historku jako své boty. Během procházky vám bude vyprávět o Libušině slavné lázni, kde je ukryt nevyčíslitelný vyšehradský poklad, a o sázce s čertem. Dozvíte se také, proč Martin na bílém koni ve skutečnosti nikdy nejezdil a nakonec vám odvypráví pověst o duchovi, který dvakrát týdně vyjíždí z Vyšehradského hřbitova, aby... Na to už si počkejte a přijďte s námi strávit příjemné odpoledne na Vyšehrad. Ideální pro rodiny!

Proběhlo
7. 6. v 11:00Pustevny
300 Kč
Výlet

Pustevny v proměnách času s Lenkou Drastichovou

Navštívíme tradiční beskydské poutní místo, kde kdysi – už podle názvu – stály poustevny, příbytky pro poustevníky, kteří tu žili. S průvodkyní Lenkou Drastichovou budeme obdivovat originální Jurkovičovu architekturu – stavby Maměnku a Libušín, který je dnes již krásně zrestaurovaný po zničujícím požáru před lety. Z nových staveb se pak necháme zlákat stezkou Valaška až nad koruny stromů. Projdeme se také po hřebeni k soše pohanského boha Radegasta, a kdo bude mít chuť a sílu, tak až na vrchol Radhoště k sousoší Cyrila a Metoděje, odkud je nádherný výhled na okolní vrchy. Po návratu na Pustevny okoštujeme tradiční místní speciality – sýry, frgály, klobásky a další dobroty... Prožijte den na horách s průvodcem!

Napište nám. Ozveme se.

Inspirujte se na našem Instagramu:

Katalog 2022