Zájezdy pro cestovatele

Srovnání

Zájezdy do Anglie – srovnání a doporučení

Rádi byste se podívali do Anglie, ale neumíte si vybrat v nabízených zájezdech? Naše specialistka na zájezdy do Velké Británie Petra Dorčáková pro vás má článek, ve kterém srovnává jednotlivé typy zájezdů a pomůže vám tak vybrat to nejlepší pro vás. 

Petra Dorčáková
Přečteno 58x

Zájezdy do Jordánska – srovnání a doporučení

Uvažujete nad cestou do Jordánska, ale nevíte, který ze zájezdů zvolit? Specialistka Veronika Bendová pro vás sepsala srovnání, které vám rozhodnutí usnadní. 

Veronika Bendová
Přečteno 50x

Zájezdy do Japonska – srovnání a doporučení

Uvažujete nad zájezdem do Japonska, ale ještě nemáte jasno v tom, který program by vám nejlépe vyhovoval? Specialistka Veronika Drbohlavová připravila srovnání zájezdů, které vám při výběru přijde vhod.

Veronika Drbohlavová
Přečteno 38x

Zájezdy do Řecka – srovnání a doporučení

Uvažujete nad zájezdem do Řecka, ale ještě nemáte jasno v tom, který by vám nejlépe vyhovoval? Specialistka Karolína Petrová připravila srovnání zájezdů, které vám při výběru přijde vhod. 

Karolína Petrová
Přečteno 62x

Zájezdy do Izraele – srovnání a doporučení

Přemýšlíte nad cestou do Izraele, ale nevíte, který ze zájezdů je pro vás tou nejlepší volbou? Specialistka Veronika Bendová pro vás sepsala rozdíly mezi zájezdy. 

Veronika Bendová
Přečteno 34x

Zájezdy do Turecka – srovnání a doporučení

Rádi byste se podívali do Turecka, ale nevíte, která varianta zájezdu by vám nejvíce vyhovovala? Specialistka na zájezdy do Istanbulu Valentina Fischová pro vás připravila srovnání zájezdů, která vám při výběru jistě pomohou.

Valentina Fischová
Přečteno 43x

Zájezdy na Island – srovnání a doporučení

Sníte o cestě na Island, ale nevíte, jaký z nabízených zájezdů si vybrat? Specialistka Lenka Kutová pro vás má pečlivé srovnání všech zájezdů, které na Island pořádáme. Čtěte! 

Lenka Kutová
Přečteno 43x

Zájezdy do Itálie – srovnání a doporučení

Chystáte se do Itálie, ale nevíte, který zájezd by vám nejlépe seděl? Specialistka Hanka Teichmannová pro vás připravila srovnávací článek a přidala pár osobních doporučení, aby rozhodování pro vás bylo snazší. 

Hana Teichmannová
Přečteno 95x

Zájezdy do Švýcarska – srovnání a doporučení

Rádi byste se podívali do Švýcarska se zkušeným průvodcem, ale nevíte, který ze zájezdů z nabídky si vybrat? Specialistka Lenka Kutová přichystala článek, kde podrobně srovnává jednotlivé možnosti, aby pro vás byla volba zas o něco snazší. 

Lenka Kutová
Přečteno 34x

Zájezdy do Holandska – srovnání a doporučení

Zájezdy do Holandska jsou velmi oblíbené. Pokud jste i vy zabrousili sem, zřejmě nemáte úplně jasno v tom, který zájezd si vybrat. Specialistka na zájezdy do Holandska Renata Němcová pro vás sepsala srovnání a doporučení, aby vaše rozhodování při výběru bylo snazší. 

Renata Němcová
Přečteno 56x