Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Vyberte si zájezd, který vám sedne...

Přemýšlíte, jak si vybrat ten pravý zájezd pro vás? Naše srovnání a doporučení jednotlivých zájezdů vám v tom pomůže.Zájezdy do Dánska – srovnání a doporučení20. 5. 2024

Zájezdy do Dánska – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Dánska Petra pro vás nachystala podrobné srovnání všech zájezdů, které vám do této destinace můžeme nabídnout. Vybrat si teď ten, který vám bude sedět nejlépe, bude hračka. 

Petra Dorčáková
Přečteno 1753x
Zájezdy do Rumunska - srovnání a doporučení20. 5. 2024

Zájezdy do Rumunska - srovnání a doporučení

Jen málo zemí v Evropě se může pyšnit tak bohatou historií a úchvatnou přírodou jako právě Rumunsko. Do země, kterou proslavil hrabě Drákula, se dostanete letecky z Prahy a můžete si být jistí, že poklady, které skrývá, vás nadchnou.

Katarína Gecelovská
Přečteno 233x
Zájezdy do Tanzanie - srovnání a doporučení18. 5. 2024

Zájezdy do Tanzanie - srovnání a doporučení

Tanzanie je východoafrická země oblíbená především pro svou divokou, nespoutanou přírodu, teplou vodu Indického oceánu a pozoruhodný život místních obyvatel. Její pevninská část je domovem mnoha druhů exotických zvířat, a je proto vyhledávaným cílem cestovatelů, kteří chtějí vidět opravdové safari.

Katarína Gecelovská
Přečteno 290x
Zájezdy na Azorské ostrovy - srovnání a doporučení29. 4. 2024

Zájezdy na Azorské ostrovy - srovnání a doporučení

Zelená džungle, krátery sopek, pohoří s úchvatnými výhledy na oceán i černé lávové pláže a spousty endemických druhů. Popis, který sedí na Nový Zéland, ale i na kousek evropského území uprostřed Atlantiku – Azory.

Veronika Bendová
Přečteno 870x
Zájezdy do Portugalska – srovnání a doporučení15. 4. 2024

Zájezdy do Portugalska – srovnání a doporučení

Lákala by vás cesta do Portugalska, ovšem nevíte, jaký typ zájezdu by byl pro vás to pravé ořechové? S tím vám jednoduše poradí specialistka Katarína, která vás zájezdy provede a ukáže základní rozdíly v jejich programech a ražení. 

Katarína Gecelovská
Přečteno 3343x
Zájezdy do Paříže – srovnání a doporučení11. 4. 2024

Zájezdy do Paříže – srovnání a doporučení

Plánujete poznávací zájezd do Paříže, ale nevíte, který si z nabídky CK Radynacestu.cz vybrat? Specialistka na Francii Karolína pro vás srovnala všechny zájezdy v nabídce a podrobně rozebrala, co který nabízí a jaké jsou mezi programy rozdíly, aby vám rozhodování co nejvíce usnadnila. 

Karolína Petrová
Přečteno 5690x
Zájezdy do Dubaje – srovnání a doporučení11. 4. 2024

Zájezdy do Dubaje – srovnání a doporučení

Přemýšlíte nad dovolenou ve Spojených arabských emirátech, ale nevíte, který ze zájezdů si vybrat? Specialistka CK Radynacestu.cz Katarína vám představí celou nabídku a vypíchne rozdíly mezi programy, které vám v rozhodování pomohou. 

Katarína Gecelovská
Přečteno 2714x
Zájezdy na Madeiru – srovnání a doporučení11. 4. 2024

Zájezdy na Madeiru – srovnání a doporučení

Uvažujete o návštěvě ostrova Madeira, ale nejste si jisti, který z programů zájezdů by vám nejlepe sedl? Specialistka na Madeiru Veronika vám ukáže základní rozdíly mezi jednotlivými zájezdy a upřesní, co kde máte v ceně. 

Veronika Bendová
Přečteno 2583x
Zájezdy do Irska – srovnání a doporučení11. 4. 2024

Zájezdy do Irska – srovnání a doporučení

Láká vás Irsko, ale nevíte, který z nabízených zájezdů by vám nejlépe seděl? Specialistka Katarína pro vás připravila malou nápovědu v podobě podrobného srovnání programů zájezdů do Irska. 

Katarína Gecelovská
Přečteno 2224x
Zájezdy do Albánie – srovnání a doporučení11. 4. 2024

Zájezdy do Albánie – srovnání a doporučení

Uvažujete o cestě do Albánie, ale nemáte jasno v tom, který zájezd si vybrat? Specialistka Katarína pro vás sestavila malé srovnání a doporučení, které vám rozhodování ulehčí. 

Katarína Gecelovská
Přečteno 2120x

12...5

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024