Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Srovnání

Zájezdy do Ruska – srovnání a doporučení

Rusko je zemí úchvatných měst, oslnivých památek a divoké bajkalské přírody. Během zájezdů, které pro vás každoročně připravujeme a vylepšujeme, objevíme každou z jeho stránek, včetně té gastronomické. V nabídce najdete zájezdy na prodloužený víkend (5denní), ale i na celých deset dní.

Veronika Bendová
Přečteno 614x

Zájezdy do Athén – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Athén Karolína pro vás sepsala srovnání nabízených zájezdů, které vám dá jasnou odpověď na to, jaký zájezd sedne zrovna vám. Čtěte! 

Karolína Petrová
Přečteno 315x

Zájezdy do Dánska – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Dánska Valentina pro vás nachystala podrobné srovnání všech zájezdů, které vám do této destinace můžeme nabídnout. Vybrat si teď ten, který vám bude sedět nejlépe, bude hračka. 

Petra Dorčáková
Přečteno 377x

Zájezdy do Norska – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy Petra pro vás přichystala srovnání a doporučení našich zájezdů do Norska, aby si každý vybral ten, který mu bude nejlépe sedět. 

Petra Dorčáková
Přečteno 527x

Zájezdy do Švédska – srovnání a doporučení

Plánujete cestu do Švédska, ale nevíte, který z programů by vám nejlépe seděl? Specialistka na Švédsko Valentina pro vás sepsala srovnání zájezdů, kde jednoduše zjistíte, co vás čeká, a vyberete si, co nejlépe sedne vám. 

Petra Dorčáková
Přečteno 518x

Zájezdy do Londýna – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Londýna Petra ví, že zorientovat se v nabídce víc jak desítky variant zájezdů do Londýna může být oříšek. Proto pro vás připravila článek, kde rozklíčovala rozdíly mezi zájezdy tak, aby si každý našel to své. 

Petra Dorčáková
Přečteno 523x

Zájezdy do Německa – srovnání a doporučení

Lákalo by vás objevování země, která je nám tak blízká svou polohou, ale vzdálená povahou? Specialistka Lenka pro vás porovnala zájezdy, které do Německa vypravujeme, a rozepsala se o základních rozdílech v jednotlivých programech. Teď už bude výběr toho správného zájezdu právě pro vás hračka. 

Karolína Petrová
Přečteno 486x

Zájezdy do Belgie – srovnání a doporučení

Belgie je jednou z nejkouzelnějších zemí Evropy, často ale bývá cestovateli podceňována. Láká vás? Výborně. Specialistka Lenka vám v tomto článku pomůže díky srovnání a doporučení programů s výběrem toho nejlepšího zájezdu právě pro vás. 

Renata Němcová
Přečteno 423x

Zájezdy do Slovinska – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Slovinska Lenka pro vás připravila srovnání dvou zájezdů, které do této země pořádáme. V čem se liší, co vám nabídnou a jaký by lépe vyhovoval právě vám? Odpovědi najdete v článku. 

Karolína Petrová
Přečteno 569x
12...4
Katalog 2022