Zájezdy pro cestovatele

Srovnání

Zájezdy do Athén – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Athén Karolína pro vás sepsala srovnání nabízených zájezdů, které vám dá jasnou odpověď na to, jaký zájezd sedne zrovna vám. Čtěte! 

Karolína Petrová
Přečteno 40x

Zájezdy do Dánska – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Dánska Valentina pro vás nachystala podrobné srovnání všech zájezdů, které vám do této destinace můžeme nabídnout. Vybrat si teď ten, který vám bude sedět nejlépe, bude hračka. 

Valentina Fischová
Přečteno 52x

Zájezdy do Norska – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy Valentina pro vás přichystala srovnání a doporučení našich zájezdů do Norska, aby si každý vybral ten, který mu bude nejlépe sedět. 

Valentina Fischová
Přečteno 68x

Zájezdy do Švédska – srovnání a doporučení

Plánujete cestu do Švédska, ale nevíte, který z programů by vám nejlépe seděl? Specialistka na Švédsko Valentina pro vás sepsala srovnání zájezdů, kde jednoduše zjistíte, co vás čeká, a vyberete si, co nejlépe sedne vám. 

Valentina Fischová
Přečteno 106x

Zájezdy do Londýna – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Londýna Petra ví, že zorientovat se v nabídce víc jak desítky variant zájezdů do Londýna může být oříšek. Proto pro vás připravila článek, kde rozklíčovala rozdíly mezi zájezdy tak, aby si každý našel to své. 

Petra Dorčáková
Přečteno 53x

Zájezdy do Německa – srovnání a doporučení

Lákalo by vás objevování země, která je nám tak blízká svou polohou, ale vzdálená povahou? Specialistka Lenka pro vás porovnala zájezdy, které do Německa vypravujeme, a rozepsala se o základních rozdílech v jednotlivých programech. Teď už bude výběr toho správného zájezdu právě pro vás hračka. 

Lenka Kutová
Přečteno 134x

Zájezdy do Belgie – srovnání a doporučení

Belgie je jednou z nejkouzelnějších zemí Evropy, často ale bývá cestovateli podceňována. Láká vás? Výborně. Specialistka Lenka vám v tomto článku pomůže díky srovnání a doporučení programů s výběrem toho nejlepšího zájezdu právě pro vás. 

Lenka Kutová
Přečteno 83x

Zájezdy do Slovinska – srovnání a doporučení

Specialistka na zájezdy do Slovinska Lenka pro vás připravila srovnání dvou zájezdů, které do této země pořádáme. V čem se liší, co vám nabídnou a jaký by lépe vyhovoval právě vám? Odpovědi najdete v článku. 

Lenka Kutová
Přečteno 58x

Zájezdy do Skandinávie – srovnání a doporučení

Uvažujete o cestě do Skandinávie, ale nevíte, která ze zemí by stála za návštěvu a jaký typ programu by vám seděl? Specialistka Renata pro vás připravila podrobné srovnání všech programů zájezdů do Skandinávie a vypíchla jejich rozdíly tak, aby si každý našel to, co mu bude nejbližší. 

Renata Němcová
Přečteno 60x

Zájezdy do USA – srovnání a doporučení

USA nabízí netušené krásy. Láka-li i vás, ale neumíte se rozhodnout, kterou část země navštívit a co vlastně chcete vidět a zažít, projděte si článek specialistky Renaty, která pro vás shrnula vše důležité a vypíchla základní rozdíly mezi námi pořádanými zájezdy. Vyberte si ten, který bude nejlépe sedět právě vám. 

Renata Němcová
Přečteno 178x
12...4