Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Blog ze zákulisí

CESTOVÁNÍ 2021: Co se stane, když...15. 4. 2021

CESTOVÁNÍ 2021: Co se stane, když...

Touha cestovat je velká, situace ve světě se ale mění každým dnem a s ní i podmínky vycestování do zemí Evropy i mimo ni. Jsme připraveni na vše a rádi vám poradíme. Na zákaznickém servisu CK Radynacestu.cz přijímáme denně mnoho dotazů, které začínají slovy: Co se stane, když... Jak na ně odpovídáme? 

Přečteno 313x
FOTOREPORTÁŽ: Gurmánské Beskydy s průvodkyní aneb Na kolech kolem světa s Petrou Bujokovou12. 4. 2021

FOTOREPORTÁŽ: Gurmánské Beskydy s průvodkyní aneb Na kolech kolem světa s Petrou Bujokovou

Když se loni uzavřely hranice a s cestováním to na nějaký čas vypadalo bídně, daly jsme s průvodkyní Petrou hlavy dohromady a vymyslely Gurmánské Beskydy. Poznávání tajuplných Beskyd jsme spojily s gastronomií vzdálenějších koutů světa. A mělo to úspěch! Podívejte se na autentické fotografie, které jsme na zájezdu Beskydy pro gurmány + TURISTIKA + SVĚTOVÁ KUCHYNĚ pořídili, a vychutnejte si tu uvolněnou atmosféru s námi!

Přečteno 270x
NOVINKA: Křížem krážem Londýnem + nejzáhadnější místa Anglie29. 3. 2021

NOVINKA: Křížem krážem Londýnem + nejzáhadnější místa Anglie

Londýn sám o sobě je velkým lákadlem a se zkušenou a nadšenou průvodkyní je výlet příslibem velkého dobrodružství bez zbytečných komplikací. Záhadami a mystérii jsou protnuty celé anglické dějiny. Pokud byste ovšem chtěli navštívit ty nejzáhadnější místa Evropy vůbec, Stonehenge a Avebury by rozhodně měly být na prvních příčkách vašeho seznamu. Se zájezdem To nejlepší z Londýna + ZÁHADY STONEHENGE + MEGALITY V AVEBURY si je budete moci odškrtnout.

Přečteno 131x
COVIDPAS: Aktualizované informace, důležité otázky a odpovědi24. 3. 2021

COVIDPAS: Aktualizované informace, důležité otázky a odpovědi

Snazší cestování? Odpovědí by měl být už od léta tzv. covidpas, jehož návrh předložila členským státům Evropská komise. Z dostupných zdrojů pro vás postupně sbíráme a aktualizujeme informace, které k digitálnímu zelenému certifikátu, jak bude znít jeho oficiální název, zatím vyšly. Co byste o něm měli vědět a existuje vůbec jiná možnost, jak cestovat, než očkování? Čtěte!

Přečteno 1151x
NOVINKA: Objevte skotské souostroví Orkneje, hrad Dunnottar i národní park Cairngorms22. 3. 2021

NOVINKA: Objevte skotské souostroví Orkneje, hrad Dunnottar i národní park Cairngorms

Zájezd na Orkneje nadchne všechny milovníky drsné přírody, kteří odolají větru i dešti. Co si budeme povídat, není to výlet za sluncem a plážovým válením. Skotská krajina vám dá znát, kdo je tady pánem, a vy ji za to budete obdivovat snad ještě víc. Když k tomu připočtete zážitek z noci na trajektu s ochutnávkou whisky, či neolitické památky, poznáte pravého ducha tohoto mimořádného kusu země. Vydejte se odhalit To nejlepší z Orknejí + NÁRODNÍ PARK CAIRNGORMS + HRAD DUNNOTTAR.

Přečteno 253x
RECENZE Dagmar Hudečkové: „Po 4 letech doufání jsem si splnila svůj americký sen. Málem jsem ale vůbec neodletěla!“16. 3. 2021

RECENZE Dagmar Hudečkové: „Po 4 letech doufání jsem si splnila svůj americký sen. Málem jsem ale vůbec neodletěla!“

Začala bych asi takto: Myšlenka je energie, lze si s její pomocí splnit i sny, o kterých si myslíme, že jsou téměř nedosažitelné. I sen se může proměnit v realitu! To není pohádka, ale zde už začíná skutečný příběh, který se vám pokusím vyprávět. Příběh člověka, který i přes velké překážky, jež mu byly do cesty stále kladeny, postupně s vypětím všech sil zdolal a dostal se na své vysněné místo. Svůj příběh o New Yorku

Přečteno 266x
NOVINKA: Tajemná Apulie, výroba proslulé mozzarelly a kurz vaření s nejpovolanějšími – italskými babičkami!15. 3. 2021

NOVINKA: Tajemná Apulie, výroba proslulé mozzarelly a kurz vaření s nejpovolanějšími – italskými babičkami!

Itálie je úžasná země, která toho může hodně nabídnout. Největší počet cestovatelů každoročně vyráží hlavně do velkých měst jako Řím či Florencie, ale neprobádá klidnější jih Apeninského poloostrova. A právě sem jsme nasměrovali nový zájezd plný autentických zážitků. Budete vyrábět mozzarellu, péct altamurský chléb, naučíte se nejlepší těsto na pizzu a poznáte nejroztomilejší obydlí v celé Itálii. Rezervujte zájezd To nejlepší z Apulie + VÝROBA MOZZARELLY + KURZ VAŘENÍ A ITALSKÁ VÍNA nyní se slevou 10 %!

Přečteno 211x
NOVINKA: Ostrov Rab s výletem lodí, thajskou masáží, jógou, trekem i koštem vína1. 3. 2021

NOVINKA: Ostrov Rab s výletem lodí, thajskou masáží, jógou, trekem i koštem vína

Chorvatsko. Jasná volba českých dovolenkářů... Ale můžete v něm objevit i něco víc než jen přeplněné pláže? Jistěže ano! Jen na to stačí mít správnou průvodkyni a fajn partnera či kamarády, kteří do toho půjdou s vámi. Tato země totiž oplývá nádhernou horskou přírodou, ale i nedotčenými ostrovy. Poznejte zajímavější stránku Chorvatska s novým zájezdem To nejlepší z ostrova Rab + PLITVICKÁ JEZERA + VÝLETNÍ PLAVBA LODÍ + JÓGA.

Přečteno 293x
PTÁTE SE: Jaké máte zájezdy?  Pro všechny s duší cestovatele!26. 2. 2021

PTÁTE SE: Jaké máte zájezdy? Pro všechny s duší cestovatele!

Jaké máme zájezdy? Chtělo by se říct všechny! Ale není tomu tak. Nekopírujeme programy jiných, nejedeme na profláklé památky. Připravujeme zájezdy tak, jak bychom je sami chtěli prožít. Tak, jak by své zaujetí pro svou destinaci chtěli průvodci předat vám. Výběr je široký a zájezdů na čtyři stovky. Na den i týden, k sousedům i na kraj světa. Tady jsou.

Přečteno 1050x
NOVINKA: Relax v Kostarice s koupáním v Pacifiku a sopečných jezírkách + výprava do pralesa i za nejlepší tortillou22. 2. 2021

NOVINKA: Relax v Kostarice s koupáním v Pacifiku a sopečných jezírkách + výprava do pralesa i za nejlepší tortillou

Pura Vida! Na Kostarice vás tato dvě slova budou provázet na každém kroku. V překladu to znamená „čistý život“. V podání Kostaričanů ale odráží jejich životní styl. Patří totiž k nejšťastnějším národům na světě. Pojeďte s námi zjistit proč! S průvodkyní Lenkou Tučkovou se na zájezdu Relax na plážích Kostariky + TERMÁLNÍ KOUPEL U VULKÁNU + NP CAÑO NEGRO dostanete k samotné duši této nádherné země, a navíc si odpočinete jako v ráji.

Přečteno 193x
12...33
Katalog 2021