Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: To nejlepší z Marrákeše + městečko Essaouira a největší horský masiv severní Afriky!8. 2. 2019

NOVINKA: To nejlepší z Marrákeše + městečko Essaouira a největší horský masiv severní Afriky!

Marocký Marrakéš je příslibem orientu s francouzským nádechem na africkém území... Zkrátka miš-maš, který vám učaruje svou rozmanitostí, nemluvě o zážitcích, které čítá. A my je nenecháme ležet ladem! Nahlédnete do tajů tradiční přírodní medicíny i marocké kuchyně a nakoupíte na trzích v Marrákeši. Vydáte se do pohoří Atlas... S českou průvodkyní, která v Maroku střídavě žije, ale objevíte i místa, o kterých se jinde nepíše.

Přečteno 180x
FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme si vychutnali Thajsko, zemi úsměvů a skvělého jídla, s průvodkyní Lenkou4. 2. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme si vychutnali Thajsko, zemi úsměvů a skvělého jídla, s průvodkyní Lenkou

S manželem hodně cestujeme. Třeba i čtyřikrát do roka. Thajsko ale bylo jedním z našich dosud nesplněných cílů. Zájezd Radynacestu.cz sliboval vše, co jsme chtěli navštívit, a tak jsme do toho šli. Asie nás už dříve nadchla, ovšem do Bangkoku jsme letěli s velkým očekáváním. Jak to na zájezdu To nejlepší z Bangkoku + Kanchanaburi + koupání na ostrově Phuket dopadlo? Podívejte se na fotografie ze země úsměvů, skvělého jídla a krásných pláží.

Přečteno 261x
NOVINKA: Pláže Lembongských ostrovů, posvátný Ubud i cibetková káva v dokonalé exotice28. 1. 2019

NOVINKA: Pláže Lembongských ostrovů, posvátný Ubud i cibetková káva v dokonalé exotice

Exotické Bali je cestovateli nejoblíbenější indonéský ostrov, který po celém světe proslavilo jeho umění tance, hudby i maleb. Zároveň je zeleným ostrovem plným překvapivých zákoutí, chutí, vůní a milých lidí. Hledáte-li rovnováhu mezi rodinou, prací a svým vlastním štěstím, pak známe místo, kde prožijete dokonalý restart a dovolenou na „Ostrově bohů“, na kterou nikdy nezapomenete. 

Přečteno 205x
SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 6. díl Maďarsko16. 1. 2019

SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 6. díl Maďarsko

Máte doma dítě v tom „blbém věku“, kdy chce spoustu věcí, ale především nechce poslouchat? Nebo lépe – nechce poslouchat vás? Nemusí! Na vyprávění tajuplných příběhů máme průvodkyni Barču, která se všetečných otázek nebojí, a program tak nabouchaný zajímavostmi, že na stížnosti není čas. Zájezd do Maďarska pro rodiče a děti je příležitost, jak z dovolené udělat jeden velký zážitek. Budapešti, Balatone, jedeme si splnit další cestovatelský sen ze Seznamu přání! 

Přečteno 249x
FOTOREPORTÁŽ z Paříže: Jak jsem se stal cestovatelem, kapitánem Amerikou i lodivodem!4. 1. 2019

FOTOREPORTÁŽ z Paříže: Jak jsem se stal cestovatelem, kapitánem Amerikou i lodivodem!

Být spoluhráč slavného fotbalisty, badatel, objevitel, kapitán Amerika, myšák Mickey, lodivod, pasažér, spisovatel, luštitel, a hlavně cestovatel. Být čímkoliv chci a zažít čtyři úžasné dny v Paříži! Nepřálo by si tohle i vaše dítě? Malý Henryk byl na zájezdu Paříž + DISNEYLAND s maminkou a partou kluků a holek, kteří dostali od rodičů stejný dárek jako on: dobrodružství s kresleným klukem Vašíkem, cestovatelský deník a báječnou dovolenou ve Francii!

Přečteno 137x
ROZHOVOR s cestovatelkou Alenou: Jak jsme na zájezdu do New Yorku poznali přátele na celý život18. 12. 2018

ROZHOVOR s cestovatelkou Alenou: Jak jsme na zájezdu do New Yorku poznali přátele na celý život

Poznat svět a získat nové přátele? Paní Alena nás svým cestovatelským příběhem dojala a dala nám ten nejhezčí dárek k Vánocům. V tom příběhu máme totiž svou roli, ovšem hlavním tématem je přátelství. To vzniklo na zájezdu To nejlepší z New Yorku + MĚSTA VÝCHODU USA + NIAGARSKÉ VODOPÁDY na podzim roku 2018. Vraťme se ale na úplný začátek...

Přečteno 412x
FOTOREPORTÁŽ: Vlídná tvář Petrohradu a Moskvy na autentických fotografiích ze zájezdu16. 11. 2018

FOTOREPORTÁŽ: Vlídná tvář Petrohradu a Moskvy na autentických fotografiích ze zájezdu

Moskva a Petrohrad asi nejsou destinace, od kterých byste očekávali velkou romantiku nebo jednoduchou, ale chutnou gastronomii. Opak je však pravdou. Rusové jsou na cestovatele dokonale připraveni. My na Rusy už méně a o to víc nás mohou mile překvapit. Třeba tak, jako se to stalo nám. A co ještě nám cesta do Ruska přinesla? Mrkněte na fotoreportáž!

Přečteno 722x
NOVINKA: Do Buddhou políbeného Nepálu za ostrým jídlem i mystickými horami. A do Kataru za koupáním!9. 11. 2018

NOVINKA: Do Buddhou políbeného Nepálu za ostrým jídlem i mystickými horami. A do Kataru za koupáním!

Vrcholky himalájských velehor, tajemná atmosféra chrámů, exotická zvířata v parku Chitwan a koupání v prosluněném Kataru. Mix zážitků, které vám zůstanou, mix pocitů, které budete vstřbávat s klidem a pokorou, stejně jako pálivé jídlo, které ve skromných podmínkách kouzlí místní a vás to naučí také! Představujeme úchvatnou novinku: To nejlepší z Nepálu + KOUPÁNÍ v KATARU.

Přečteno 381x
NOVINKA: Bájné Mexiko Mayů a Aztéků s koupáním ve vlnách Karibského moře v Cancúnu. Snová dovolená!29. 10. 2018

NOVINKA: Bájné Mexiko Mayů a Aztéků s koupáním ve vlnách Karibského moře v Cancúnu. Snová dovolená!

Znáte jej z filmů a pohlednic, občas mu přijdete na chuť v restauracích, občas najdete v obchodech oblečení inspirované jeho kulturou. Mexiko, země bájných Mayů a Aztéků, neotřelé architektury, vodopádů, slunce a bílých pláží. Zažijte cvrkot jedné z největších světových metropolí – Mexica city – i relax na plážích v legendárním letovisku Cancún!

Přečteno 338x
ROZHOVOR s Terkou Chudou: V zimě jsem typický kavárenský povaleč. Po zbytek roku cestovatelka.22. 10. 2018

ROZHOVOR s Terkou Chudou: V zimě jsem typický kavárenský povaleč. Po zbytek roku cestovatelka.

Specialistka na zájezdy do Anglie Tereza Chudá je připravena zodpovědět jakýkoliv váš dotaz ohledně zájezdů do Londýna a dalších britských měst. Když ale přijdou otázky na soukromí, je to jiné. Co na sebe Terka prozradila? Jak je to s její vášní pro Řecko, mořské plody či zapadlé kostely? A proč jí na Harrym Potterovi zajímá už jen jeho neviditelný plášť?

Přečteno 536x
12...22