Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Blog ze zákulisí

RECENZE VALEAS.CZ: Zažít Dublin naplno? Šílené oslavy sv. Patrika a cestovka, která ví1. 11. 2022

RECENZE VALEAS.CZ: Zažít Dublin naplno? Šílené oslavy sv. Patrika a cestovka, která ví

Irsko, a obzvláště pak Dublin se staly velice rychle naší srdcovou záležitostí a strašně rádi se zde vracíme. Kdo nikdy nebyl v Irsku, ten nedokáže pochopit tu touhu a volání po návratu zpět. Všudypřítomná smaragdová zeleň, vynikající pivo a úžasně přátelští a optimističtí lidé – to všechno je jako návrat domů, do hlubin svého srdce. Až po návštěvě Irska pochopíte, že všechno je vlastně jen o nastavení mysli.

Přečteno 421x
ROZHOVOR S PRŮVODKYNÍ: Datle z Jericha Dagmar Sedláčkové14. 10. 2022

ROZHOVOR S PRŮVODKYNÍ: Datle z Jericha Dagmar Sedláčkové

Tento rozhovor se uskutečnil na jaře, kdy se naše průvodkyně Dagmar Sedláčková vrátila z Jeruzaléma. Postavila před nás velkou mísu čerstvých datlí a já před ni kávu. A první otázku…

Přečteno 471x
FOTOREPORTÁŽ Z KYPRU: Nádherné výhledy i dokonalý přehled. S Radynacestu.cz kamkoliv!10. 10. 2022

FOTOREPORTÁŽ Z KYPRU: Nádherné výhledy i dokonalý přehled. S Radynacestu.cz kamkoliv!

Pláže na Kypru lákají turisty k relaxu a lenošení. Jsou různé – písčité, oblázkové, skalnaté…, každá je jiná a každá má své kouzlo. Ovšem byla by velká škoda trávit čas zde jen na plážích. Kypr je totiž ostrov, který má turistům co nabídnout a my to díky Radynacestu.cz můžeme jen potvrdit. Pár řádek a fotografií z pobytu ukazují, jak moc jsem byla spokojená. Ostatně stejně jako se všemi předešlými zájezdy. 

Přečteno 254x
NOVINKA: Prozkoumejte jeden z nejkrásnějších ostrovů světa, Mauricius, vydejte se po stopách lávy i proti nim!19. 9. 2022

NOVINKA: Prozkoumejte jeden z nejkrásnějších ostrovů světa, Mauricius, vydejte se po stopách lávy i proti nim!

Říká se, že ostrov východně od Afriky v mnohém předčí i proslulejší letoviska. Pro své nadpozemsky krásné pláže barvy porcelánu, pro ty východy a západy slunce nad oceánem, pro množství vyhaslých i činných sopek, které jsou přístupné k propátrání, pro ten prales, kde přežívají jedinečné druhy flóry a fauny. Pro zázrak, co se tu stal, písek sedmi barev a mnoho dalších přírodních divů. A tak není divu, že možnost poznat To nejlepší z ostrova Mauricius + DIVOKÝ RÉUNION + TROPICKÉ PLÁŽE S KOUPÁNÍM přinášíme i vám. 

Přečteno 1587x
PRŮVODCE ITÁLIÍ: To nejlepší, co se člověku může stát, je ztratit se v Benátkách!19. 9. 2022

PRŮVODCE ITÁLIÍ: To nejlepší, co se člověku může stát, je ztratit se v Benátkách!

Přinášíme rozhovor s průvodcem CK Radynacestu.cz Pavlem Volfem, který vznikl těsně předtím, než se skupinou našich cestovatelů odletěl poznávat Řím. Jak zájezd po jeho boku probíhá? O čem je karneval v Benátkách? Čím je Neapol božská a jak si dát kávu po italsku?

Přečteno 200x
NOVINKA: Plavte se po Nilu, přeleťte nad Údolím králů v balónu, vychutnejte si Egypt očima cestovatele!9. 9. 2022

NOVINKA: Plavte se po Nilu, přeleťte nad Údolím králů v balónu, vychutnejte si Egypt očima cestovatele!

Běžní turisté vidí Egypt jako příležitost poležet si na pláži v uzavřeném světě hotelového resortu, maximálně si dojít pro foto k pyramidě, nedej bože povozit se na chudáku velbloudovi. My jsme řekli NE – tahle krásná země je plná skrytých perel, které stojí za to objevit! Přitom plážové lehárko se tím vůbec nevylučuje! Specialistka zájezdu To nejlepší z Egypta + VÝLETNÍ PLAVBA PO NILU + KOUPÁNÍ V HURGHADĚ, Klára Hrobníková, spolu s průvodkyní připravila vyváženou egyptskou cestu plnou dobrodružství i relaxu.

Přečteno 246x
Ukradené osudí cestovatelů na scéně NDM8. 9. 2022

Ukradené osudí cestovatelů na scéně NDM

Galavečer k zahájení 104. sezóny Národního divadla moravskoslezského proběhl 3. září 2022 v Divadle Antonína Dvořáka a měl už tradičně tak trochu cestovatelský nádech. Ve vzduchu totiž visela možnost vyhrát poukaz na libovolný zájezd s CK Radynacestu.cz. Jeho výherce přímo na jevišti (málem ne)vylosoval majitel cestovky Martin Šimek…

Přečteno 210x
RECENZE ROMANY Z NASKOKVKUCHYNI.CZ: Moje dojemné prázdniny v Římě... poprvé s cestovkou i manželem7. 9. 2022

RECENZE ROMANY Z NASKOKVKUCHYNI.CZ: Moje dojemné prázdniny v Římě... poprvé s cestovkou i manželem

Řím je jednou z mých nejoblíbenějších evropských destinací a v dubnu jsme se tam s mým manželem poprvé podívali společně. Na tuto cestu jsme dostali pozvání od cestovní kanceláře Radynacestu.cz, se kterou jsme se domluvili už před více jak dvěma lety, ale pak přišla pandemie... A já jsem tak strašně vděčná, že nám to nakonec vyšlo! Byly to totiž nádherné čtyři dny v Římě.

Přečteno 284x
NOVINKA: Připraveni na cestu do ráje? Nedotčená příroda, horké prameny a nekonečné pláže... Filipín!30. 8. 2022

NOVINKA: Připraveni na cestu do ráje? Nedotčená příroda, horké prameny a nekonečné pláže... Filipín!

Někdy sám název postačí, abyste se pohádkově zasnili: To nejlepší z Filipín + RÝŽOVÉ TERASY + NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE SVĚTA. Nekonečné písečné pláže, exotické ovoce, potápění, túry po horských oblastech a spoustu jiného si lze spojit právě s Filipínami, které budete moci do hloubky poznávat už v listopadu ve společnosti průvodce Jána Zubo.

Přečteno 1189x
FOTOREPORTÁŽ z Tuniska: Od luxusního hotelového resortu až po berberská obydlí v Matmatě5. 8. 2022

FOTOREPORTÁŽ z Tuniska: Od luxusního hotelového resortu až po berberská obydlí v Matmatě

S cestovateli CK Radynacestu jsme ochutnali dobrodružnou jízdu saharskou pouští, autentické vyprávění o Tunisku průvodkyně Emy Khachroum a osvěžující chuť citronády za parného dne v Sidi Bou Said. Pouhý týden, neuvěřitelné množství zážitků, projetý velký kus země, hromada navštívených míst, nadšení cestovatelé a šťastná já! 

Přečteno 935x
12...40