Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 zavřeno

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
zavřeno

zavřeno+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Černá Hora čaruje – národní parky, tajemné jeskyně i města pod ochranou UNESCO s průvodcem!8. 4. 2019

NOVINKA: Černá Hora čaruje – národní parky, tajemné jeskyně i města pod ochranou UNESCO s průvodcem!

Černá Hora sype z rukávů samá esa – čarovnou scenérii hor, lákavé písčité pláže i historická města. A my vám ji poprvé můžeme ukázat do hloubky – s průvodcem, který má černohorskou povahu i krajinu v malíku. Představujeme vám novinku mezi zájezdy – To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARKY + SKADARSKÉ JEZERO.

Přečteno 227x
FOTOREPORTÁŽ: Florida napumpovaná zážitky aneb Autenticky z Miami29. 3. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Florida napumpovaná zážitky aneb Autenticky z Miami

Celý zájezd začal ve chvíli, kdy nás naše průvodkyně Magda Jurczygová čekala na letišti v Praze. Před námi byla dlouhá cesta, a tak bylo příjemné, že jsme na to nebyli sami. Společně jsme se dopravili až do Miami a splnili si tak další cestovatelský cíl. A co jsme na Floridě všechno zažili? Aligátory, horskou dráhu i výlet na Bahamy!

Přečteno 557x
NOVINKA: Tajemná Skotská vysočina + nejzáhadnější jezero a nejfotografovanější hrad!22. 3. 2019

NOVINKA: Tajemná Skotská vysočina + nejzáhadnější jezero a nejfotografovanější hrad!

Sami jste si o něj řekli. A teď je konečně tady, vyladěný do posledního detailu, se spoustou možností, kde načerpat životní zážitky. Nový zájezd do krajiny tajemné Skotské vysočiny, na ostrov Skye, k jezeru Loch Ness a do legendami opředeného Edinburghu je tu pro vás. Nechte se vtáhnout magií místní přírody i nevšedních památek!

Přečteno 293x
FOTOREPORTÁŽ: Pouštní dobrodružství pro rodiče a děti v tajuplné Dubaji4. 3. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Pouštní dobrodružství pro rodiče a děti v tajuplné Dubaji

Provázet zájezdy pro rodiče a děti je obrovská výzva, ale taky velká legrace. Celý tenhle výlet do Spojených arabských emirátů je jedním tajemným dobrodružstvím s kladnými i zápornými hrdiny, záhadou, spoustou adrenalinu a úkolů, zábavy, dobrot a nakonec i pokladu! Průvodkyně Jana Dyršmídová se svého úkolu zhostila skvěle, a dokonce vše zdokumentovala v autentické fotoreportáži. Podívejte se sami, jak si svůj cestovatelský příběh na zájezdu Dubaj pro rodiče a děti prožili malí i velcí dobrodruzi na konci loňského roku.

Přečteno 523x
NOVINKA: To nejlepší z Marrákeše + městečko Essaouira a největší horský masiv severní Afriky!8. 2. 2019

NOVINKA: To nejlepší z Marrákeše + městečko Essaouira a největší horský masiv severní Afriky!

Marocký Marrakéš je příslibem orientu s francouzským nádechem na africkém území... Zkrátka miš-maš, který vám učaruje svou rozmanitostí, nemluvě o zážitcích, které čítá. A my je nenecháme ležet ladem! Nahlédnete do tajů tradiční přírodní medicíny i marocké kuchyně a nakoupíte na trzích v Marrákeši. Vydáte se do pohoří Atlas... S českou průvodkyní, která v Maroku střídavě žije, ale objevíte i místa, o kterých se jinde nepíše.

Přečteno 252x
FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme si vychutnali Thajsko, zemi úsměvů a skvělého jídla, s průvodkyní Lenkou4. 2. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme si vychutnali Thajsko, zemi úsměvů a skvělého jídla, s průvodkyní Lenkou

S manželem hodně cestujeme. Třeba i čtyřikrát do roka. Thajsko ale bylo jedním z našich dosud nesplněných cílů. Zájezd Radynacestu.cz sliboval vše, co jsme chtěli navštívit, a tak jsme do toho šli. Asie nás už dříve nadchla, ovšem do Bangkoku jsme letěli s velkým očekáváním. Jak to na zájezdu To nejlepší z Bangkoku + Kanchanaburi + koupání na ostrově Phuket dopadlo? Podívejte se na fotografie ze země úsměvů, skvělého jídla a krásných pláží.

Přečteno 430x
NOVINKA: Pláže Lembongských ostrovů, posvátný Ubud i cibetková káva v dokonalé exotice28. 1. 2019

NOVINKA: Pláže Lembongských ostrovů, posvátný Ubud i cibetková káva v dokonalé exotice

Exotické Bali je cestovateli nejoblíbenější indonéský ostrov, který po celém světe proslavilo jeho umění tance, hudby i maleb. Zároveň je zeleným ostrovem plným překvapivých zákoutí, chutí, vůní a milých lidí. Hledáte-li rovnováhu mezi rodinou, prací a svým vlastním štěstím, pak známe místo, kde prožijete dokonalý restart a dovolenou na „Ostrově bohů“, na kterou nikdy nezapomenete. 

Přečteno 258x
SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 6. díl Maďarsko16. 1. 2019

SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 6. díl Maďarsko

Máte doma dítě v tom „blbém věku“, kdy chce spoustu věcí, ale především nechce poslouchat? Nebo lépe – nechce poslouchat vás? Nemusí! Na vyprávění tajuplných příběhů máme průvodkyni Barču, která se všetečných otázek nebojí, a program tak nabouchaný zajímavostmi, že na stížnosti není čas. Zájezd do Maďarska pro rodiče a děti je příležitost, jak z dovolené udělat jeden velký zážitek. Budapešti, Balatone, jedeme si splnit další cestovatelský sen ze Seznamu přání! 

Přečteno 315x
FOTOREPORTÁŽ z Paříže: Jak jsem se stal cestovatelem, kapitánem Amerikou i lodivodem!4. 1. 2019

FOTOREPORTÁŽ z Paříže: Jak jsem se stal cestovatelem, kapitánem Amerikou i lodivodem!

Být spoluhráč slavného fotbalisty, badatel, objevitel, kapitán Amerika, myšák Mickey, lodivod, pasažér, spisovatel, luštitel, a hlavně cestovatel. Být čímkoliv chci a zažít čtyři úžasné dny v Paříži! Nepřálo by si tohle i vaše dítě? Malý Henryk byl na zájezdu Paříž + DISNEYLAND s maminkou a partou kluků a holek, kteří dostali od rodičů stejný dárek jako on: dobrodružství s kresleným klukem Vašíkem, cestovatelský deník a báječnou dovolenou ve Francii!

Přečteno 235x
ROZHOVOR s cestovatelkou Alenou: Jak jsme na zájezdu do New Yorku poznali přátele na celý život18. 12. 2018

ROZHOVOR s cestovatelkou Alenou: Jak jsme na zájezdu do New Yorku poznali přátele na celý život

Poznat svět a získat nové přátele? Paní Alena nás svým cestovatelským příběhem dojala a dala nám ten nejhezčí dárek k Vánocům. V tom příběhu máme totiž svou roli, ovšem hlavním tématem je přátelství. To vzniklo na zájezdu To nejlepší z New Yorku + MĚSTA VÝCHODU USA + NIAGARSKÉ VODOPÁDY na podzim roku 2018. Vraťme se ale na úplný začátek...

Přečteno 484x
12...23