Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

FOTOREPORTÁŽE: Autenticky ze světa s našimi cestovateli aneb Nakoukněte pod pokličku zájezdům!20. 4. 2018

FOTOREPORTÁŽE: Autenticky ze světa s našimi cestovateli aneb Nakoukněte pod pokličku zájezdům!

Cestování je naše vášeň. Jsme cestovatelé jako vy a na tom si zakládáme. Sbíráme informace, zkušenosti, zážitky. Ochutnáváme, zkoušíme, prožíváme... a pořizujeme pro vás na každé naší nové cestě autentické fotografie přímo ze zájezdů. Nasajte atmosféru míst, na která se nezapomíná, v našich fotoreportážích! 

Přečteno 145x
FOTOREPORTÁŽ: Už víme, kde je ráj... Srí Lanka + Maledivy!16. 4. 2018

FOTOREPORTÁŽ: Už víme, kde je ráj... Srí Lanka + Maledivy!

Rozlehlé plantáže, sloni na dotek, drink jedině z kokosu a bungalovy přímo u moře. Znáte ten pocit, když chcete někomu říct, jak moc úžasné to bylo, a víte, že ať řeknete cokoliv, nikdy dost dobře nepopíšete tu nádheru? Tak přesně takhle to máme se zážitky, které si odvážíme ze zájezdu na Srí Lanku a Maledivy. Jediné, co víme jistě, je, že se tam chceme vrátit! Mrkněte na fotoreportáž a pochopíte...

Přečteno 389x
DÁREK PRO VÁS: Na každém zájezdu cestovatelské kartičky zdarma! Kdo sesbírá celou kolekci? 30. 3. 2018

DÁREK PRO VÁS: Na každém zájezdu cestovatelské kartičky zdarma! Kdo sesbírá celou kolekci?

Máte raději informace v ruce než jen uložené v paměti? Máme novinku. Na zájezdech od nás dostanete pestrobarevné kartičky se zajímavostmi z procestovaných míst! Kdykoliv si tak budete moci připomenout, jak šikmá je věž v Pise, jak se správně pije čaj o páté a taky proč i příště cestovat s námi.

Přečteno 540x
NOVINKA: Vyzvednutí přímo u domu? Nová služba v rámci našich zájezdů. A zdarma!12. 3. 2018

NOVINKA: Vyzvednutí přímo u domu? Nová služba v rámci našich zájezdů. A zdarma!

Vyzout papuče, sejít ke dveřím a pak už rovnou na letiště? Představa o pohodlném cestování, za které často platíte předraženým taxíkům, je teď dostupnější všem Ostravákům a lidem z blízkého okolí. Do Krakova a Katovic, odkud s námi létáte do nádherných evropských metropolí, vás od dubna zavezeme přímo od vašich dveří až na letiště naším vlastním vozem, a navíc... zadarmo! Pohodlněji už to snad ani nejde!

Přečteno 529x
FOTOREPORTÁŽ: Ochutnávka portugalské pohostinnosti aneb Lisabon s Antóniem5. 3. 2018

FOTOREPORTÁŽ: Ochutnávka portugalské pohostinnosti aneb Lisabon s Antóniem

Máte-li rádi opravdu dobré víno, věčně pozitivní společnost a dechberoucí výhledy a ničeho z toho se vám doma nedostává na sto procent, udělejte si pár dní volna a nechte se pozvat do Lisabonu. A třeba i s celou rodinou! Právě tak to udělala naše manažerka magazínu Inspirace na cestu Gabka a na zájezd do Portugalska vzala manžela i své rodiče. Odnesli si skvělé společné zážitky, spoustu zajímavých příběhů a jeden sami napsali a nafotili. O dovolené, jak má být!

Přečteno 932x
SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 1. díl Barcelona2. 3. 2018

SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 1. díl Barcelona

Obvykle se nedá naplánovat, co vás potká, ale dá se udělat něco pro to, aby vás to opravdu dobré potkalo dřív, než děti odrostou a už s vámi nebudou chtít sdílet jednu místnost, natož poznávat svět. A nemyslete si, ani my cestovatelé a zaměstnanci cestovky v tomhle nemáme úplně čisté svědomí. Pojďme s tím konečně něco udělat, přestat o snech jen mluvit a pusťme se do toho! Tady je náš seznam (nejen) cestovatelských přání pro ty nejlepší rodiče.

Přečteno 674x
NOVINKA: K jezeru zážitků na Bajkal, krajinou nevšednosti Transsibiřskou magistrálou a zpět!19. 2. 2018

NOVINKA: K jezeru zážitků na Bajkal, krajinou nevšednosti Transsibiřskou magistrálou a zpět!

Napadlo vás někdy vzít rodinu a vyrazit vstříc zážitkům napříč Evropou jen tak vlakem, ale nikdy jste k tomu nesebrali odvahu? S námi se bát nemusíte! A když vlakem, tak legendární Transsibiřskou magistrálou! Ovšem se vším pohodlím a v bezpečí. Do Ruska i zpět letadlem, hlavy složíme v krásném hotelu a odpočineme si na břehu legendárního jezera Bajkal.

Přečteno 1406x
NOVINKA: Objevte rajskou Sicílii, gurmánskou Neapol, nevyhaslou sopku Etnu a ostrov sladké zahálky12. 2. 2018

NOVINKA: Objevte rajskou Sicílii, gurmánskou Neapol, nevyhaslou sopku Etnu a ostrov sladké zahálky

Malý ráj na zemi s velmi bohatou minulostí plný fascinujících kontrastů, okouzlujících scenérií, srdečných lidí, pohody… Takhle naše průvodkyně Barča popisuje Sicílii, kam jsme po vás připravili nový zájezd plný zážitků. Budete objevovat zdejší památky, skrytá místa a reálie, nevynecháte koupání a odpočinek na pláži, a samozřejmě budete i ochutnávat. Co? Přece skvělou sicilskou gastronomii, bez které by to prostě nebylo ono!

Přečteno 556x
FOTOREPORTÁŽ: Slovinsko autenticky se skvělou partou cestovatelů – to chcete zažít!5. 2. 2018

FOTOREPORTÁŽ: Slovinsko autenticky se skvělou partou cestovatelů – to chcete zažít!

Všechno to začalo na hranici s Itálií, kam jsme ráno přijeli ke dvěma nádherným jezerům – Hornímu a Dolnímu. Den jsme odstartovali příjemnou procházkou okolo nich. Voda byla tak čistá, že jsme v ní mohli pozorovat pstruhy. Slovinsko nás pak přivítalo s otevřenou náručí a nebem bez mráčků. Tak jak se na tuhle sympatickou zemi plnou nedotčené přírody sluší. A co bylo dál? Mrkněte na fotografie!

Přečteno 1588x
NOVINKA: Koktejl úchvatných památek v Soluni, koupání na Chalkidiki a tajuplné útočiště mnichů2. 2. 2018

NOVINKA: Koktejl úchvatných památek v Soluni, koupání na Chalkidiki a tajuplné útočiště mnichů

Toužíte-li poznat místo, kde se potkává hned několik kultur, stavebních slohů i kuchyní s řeckou pohostinností, přívětivým počasím a přírodními skvosty, pak se s námi vypravte do Soluně. Město, které od této chvíle bude mít místo nejen ve vašich fotoalbech, ale především v srdci, je řeckou perlou, kterou stojí za to prožít se vším všudy. Proč? 

Přečteno 442x
12...20

Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.