Zájezdy pro cestovatele

Blog ze zákulisí

ZAJÍMÁ VÁS: Jak si vybrat zájezd? 5 otázek, které vám pomohou s rozhodnutím1. 11. 2020

ZAJÍMÁ VÁS: Jak si vybrat zájezd? 5 otázek, které vám pomohou s rozhodnutím

Chcete jet na poznávací zájezd, ale vlastně nemáte představu kam, kdy a jaký typ zájezdu by vám vyhovoval? Na následujících řádcích vám pomůžeme trochu si to ujasnit, zorientovat se v nabídce a snad vám i pomoci s výběrem vaší vysněné dovolené. Stačí si položit 5 otázek.

Přečteno 223x
ZAJÍMÁ VÁS: 4 tipy, co si pohlídat po rezervaci zájezdu23. 10. 2020

ZAJÍMÁ VÁS: 4 tipy, co si pohlídat po rezervaci zájezdu

Rezervovat si u nás zájezd samozřejmě není nic složitého a zvládne to opravdu každý. Na následujících řádcích vám ale dáme malý návod, jak si usnadnit i poslední detaily, které je třeba vyřídit před cestou. Na nic nebudete sami, se vším vám rádi pomůžeme, ať už osobně, na telefonu, nebo po e-mailech.

Přečteno 303x
ZAJÍMÁ VÁS: Jak si rezervovat zájezd aneb 5 snadných kroků k pohodové dovolené18. 9. 2020

ZAJÍMÁ VÁS: Jak si rezervovat zájezd aneb 5 snadných kroků k pohodové dovolené

Nevíte, jak si vybrat z naší nabídky zájezdů CK Radynacestu.cz? Zaujal vás některý, ale chcete si být jistí, co vás čeká po vyplnění rezervačního formuláře? Chcete znát předem platební podmínky a vědět, co od nás můžete čekat před zájezdem? Na následujících řádcích vás provedeme rezervací zájezdu CK Radynacestu.cz od A až po Z!

Přečteno 352x
PŘEDSTAVUJEME: Usite.slowfashion – jdeme cestou lokální značky aneb Proč mít věci handmade?17. 9. 2020

PŘEDSTAVUJEME: Usite.slowfashion – jdeme cestou lokální značky aneb Proč mít věci handmade?

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kde končí zbytky látek, ze kterých je tričko, které máte na sobě? Kde končí ta, která vyhodíte? A proč by vás to vůbec mělo zajímat? Otevřete svou skříň a dejte jí nový, pro Zemi zdravější, obsah. Jak? Třeba koupí slowfashion věciček u nás na e-shopu „Pod vlivem cest“. To je ale jen jedna z cest…

Přečteno 267x
ZAJÍMÁ VÁS: Cestování bez cestovky, nebo s cestovkou? Podrobné srovnání + proč a kdy jet raději sám11. 9. 2020

ZAJÍMÁ VÁS: Cestování bez cestovky, nebo s cestovkou? Podrobné srovnání + proč a kdy jet raději sám

Nahlédl jsem podrobně do zákulisí cestovek i individuálního cestování. Pracoval jsem jako průvodce i delegát. Měl jsem na starosti ubytované zákazníky v Hurghadě, Dubaji i na malých řeckých ostrovech. Provázel jsem turisty na poznávacích plavbách po Nilu, v evropských velkoměstech, ale i na turistických výpravách na Kavkazu. Řešil jsem mnohokrát pomoc turistům v nouzi. Také jsem založil cestovní kancelář Radynacestu.cz. A uznávám, že pro mnoho lidí je cestování bez cestovky zajímavější a levnější.

Přečteno 4263x
NOVINKA: To nejlepší z Palerma a Taorminy + Liparské ostrovy a sicilská kuchyně... Co víc si přát?4. 9. 2020

NOVINKA: To nejlepší z Palerma a Taorminy + Liparské ostrovy a sicilská kuchyně... Co víc si přát?

Křišťálové moře, pestrá historie, činné sopky, zrádná mafie, výborná kuchyně a lahodné víno jsou nedílnou součástí cesty na Sicílii. My vám k tomu ale přidáme ještě sopečné ostrovy v Tyrhénském moři a průvodkyni Janu Palenčarovou, která je tady i tam jako doma. Exkluzivní novinka z Radynacestu.cz, zájezd To nejlepší z Palerma a Taorminy + LIPARSKÉ OSTROVY + SICILSKÁ KUCHYNĚ, je tady!

Přečteno 328x
NOVINKA: To nejlepší z umělecké Paříže aneb Návrat do La Belle Époque – s průvodcem, který se vyzná!31. 8. 2020

NOVINKA: To nejlepší z umělecké Paříže aneb Návrat do La Belle Époque – s průvodcem, který se vyzná!

Hraje-li umění ve vašem životě a na vašich cestách za zážitky velkou roli, pak jste už jistě v Paříži byli. Nebo ne? Ukážeme vám francouzské chic město z jiné perspektivy. Té umělecké. Se zájezdem To nejlepší z umělecké Paříže + NEJKRÁSNĚJŠÍ MUZEA objevíte místa, o kterých se tištění průvodci nezmiňují, ale naše průvodkyně Jitka je zná jako své boty.

Přečteno 322x
RECENZE BLOGERKY BOHYNĚ KUCHYNĚ: Má výhody, když jedete do světa s průvodcem. Už to víme!28. 8. 2020

RECENZE BLOGERKY BOHYNĚ KUCHYNĚ: Má výhody, když jedete do světa s průvodcem. Už to víme!

Elly, která má svůj blog Bohyně kuchyně, miluje krom rodiny a vaření také cestování. O možnosti vyjet s námi někam za hranice jsme dumali přes rok. Nakonec jsme vybrali Ellyinu srdcovku – francouzské Švýcarsko. Právě tady si totiž před 16 lety začala se svým manželem. Tenkrát jeli karosou, dnes naším pohodlným busem, a hlavně s průvodcem Jirkou Tomanem, který je provedl místy, kam by se sami nepodívali, a ukázal jim, kam na nejlepší raclette nebo kde vzniká ta pověstná švýcarská čokoláda... Jaké dojmy si Elly odvezla? 

Přečteno 380x
AKTUÁLNĚ Z BRITÁNIE: Cítili jsme se bezpečněji než doma, říká průvodkyně Magda Jurczygová25. 8. 2020

AKTUÁLNĚ Z BRITÁNIE: Cítili jsme se bezpečněji než doma, říká průvodkyně Magda Jurczygová

Naprostá euforie, dobrá nálada, spousta mimořádných zážitků a nových míst, na která běžně není čas ani energie... Takový byl v krátkosti zájezd To nejlepší z Londýna + BRIGHTON + KŘÍDOVÉ ÚTESY, kam jsme o víkendu vyslali průvodkyni Magdu, která počtem nalétaných kilometrů obvykle láme rekordy. Jak letošní ztráty dohání, a hlavně jak to v Anglii pro cestovatele vypadá? Na co se máme připravit a jak si pořídit spokojený úsměv na tváři, s jakým se Magda vrátila?

Přečteno 574x
PODZIMNÍ PRÁZDNINY: Je čas zase vyrazit! 3 tipy na zájezdy pro rodiče + děti21. 8. 2020

PODZIMNÍ PRÁZDNINY: Je čas zase vyrazit! 3 tipy na zájezdy pro rodiče + děti

Léto bylo jako na houpačce. Zakázáno, povoleno a znovu zakázáno. Vyrazit na dovolenou s dětmi do zahraničí, uznáváme, chtělo odvahu. Neměli jste ji? Vynahraďte to svým školákům a vydejte se na dobrodružnou, ale bezpečnou cestu Evropou s našimi průvodci o posledním říjnovém víkendu. Jsou totiž podzimní prázdniny!

Přečteno 410x
12...31