Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Objevte barevný svět Antoni Gaudího a to nejlepší z celé Barcelony20. 1. 2020

NOVINKA: Objevte barevný svět Antoni Gaudího a to nejlepší z celé Barcelony

Druhé největší španělské město plné dechberoucí architektury, hlavní město Katalánska, je místem, kde žil a tvořil velký Antoni Gaudí. Vzdejte hold originálním stavbám geniálního architekta procházkou podél kanálů ve Starém Městě a poznejte svět nekonečné fantazie v ulicích rušné evropské metropole se zájezdem To nejlepší z Barcelony + BAREVNÝ SVĚT ANTONI GAUDÍHO.

Přečteno 170x
CESTOVATELSKÝ PLES: Velká premiéra CK Radynacestu již brzy! Nechte se i vy vtáhnout do víru tance...10. 1. 2020

CESTOVATELSKÝ PLES: Velká premiéra CK Radynacestu již brzy! Nechte se i vy vtáhnout do víru tance...

Přijměte naše pozvání na historicky první Cestovatelský ples CK Radynacestu a potkejme se na tanečním parketu nebo u skleničky dobrého vína. Tématem události je, jak se na cestovku, která zájezdy do Británie začínala, sluší, „Britská elegance“. Kdy a kde? V sobotu 1. 2. 2020 v Congress Hotelu Clarion v Ostravě a těšit se můžete třeba na Hanu Fialovou a Tomáše Savku, herce Jirku Sedláčka, tanečnici, barmana i světelnou show!

Přečteno 233x
CESTOVATELSKÉ KINO: Co je na Thajsku návykové a čím vás výlet do chudé země obohatí?10. 1. 2020

CESTOVATELSKÉ KINO: Co je na Thajsku návykové a čím vás výlet do chudé země obohatí?

Cestovatelské kino míří do Thajska. Místní kuchyně, všudypřítomné palmy, teplo, milí lidé, vodopády, krásné pláže, čerstvý kokos i svobodná jízda na skútrech jsou návykové. Země slonů, orchidejí a svobody se vám otevře v rámci další akce už v pondělí 13. ledna v pražském kině Lucerna.

Přečteno 167x
NOVINKA: To nejlepší z města sta mostů, Wroclawi, i se zážitkovou plavbou po řece Odře9. 12. 2019

NOVINKA: To nejlepší z města sta mostů, Wroclawi, i se zážitkovou plavbou po řece Odře

Tumský ostrov, Staré Město, tajuplní trpaslíci… Kam že se chystáme? Přece do „města sta mostů“ – Wroclawi! Připravili jsme pro vás časově nenáročnou novinku, která vás zavede na polskou stranu Odry. Projdete se nejstarší wroclawskou čtvrtí, budete obdivovat botanickou zahradu i štítové domy na hlavním náměstí Rynek. A užijete si nezapomenutelnou plavbu lodí. Vše s průvodcem, který je v Polsku jako doma!

Přečteno 324x
CESTOVATELSKÉ KINO: z Mosky do Vladivostoku Transsibiřskou magistrálou6. 12. 2019

CESTOVATELSKÉ KINO: z Mosky do Vladivostoku Transsibiřskou magistrálou

Cestovatelské kino ve středu 11. prosince v brněnském kině Scala přiblíží skryté krásy východní Evropy a Asie s cestovatelem Janem Harudou, který přidá i praktické tipy na cestu. „Vyznat se v čase je základní premisa šťastného cestování,“ říká Jan, který v Cestovatelském kině představí Transsibiřskou magistrálu. Jednu ze světových legend železničních tratí!

Přečteno 318x
FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme jeli po skluzavce v dolech, lodí po Königssee a výtahem k Orlímu hnízdu29. 11. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme jeli po skluzavce v dolech, lodí po Königssee a výtahem k Orlímu hnízdu

Veronika Linhartová je naše svědomitá účetní. I ona je ale duší velká cestovatelka, která si jezdí čistit hlavu tam, kde je vzduch nejčistší – do hor. Ty německé zatím probádané neměla. A tak se s přítelem vydali otestovat zájezd To nejlepší ze Salzburgu + ORLÍ HNÍZDO + KÖNIGSSEE a vyzkoušeli si jízdu na skluzavce v solných dolech, výstup k Hitlerovu sídlu i procházku kolem horských jezer. A co ještě zažili?

Přečteno 400x
ROZHOVOR: Gabriela Partyšová o Dubaji pro rodiče a děti – Nemělo to chybu!15. 11. 2019

ROZHOVOR: Gabriela Partyšová o Dubaji pro rodiče a děti – Nemělo to chybu!

Moderátorka Gabriela Partyšová cestuje velmi ráda. Na cesty se synem Kristianem má ale velké nároky. Jako školák nemá přes rok moc volna, a tak chce každou minutu, kdy mohou být spolu, využít dokonale. Podzimní prázdniny jim nabídly prodloužený víkend, a protože Gábina chtěla někam za teplem, slovo dalo slovo a ona dala na radu Jany Dyršmídové, naší průvodkyně, se kterou se seznámila ve Snídani s Novou. Nad čím Gábina žasla, co čekalo na Kristiana v poušti a čím je zájezd do Dubaje okouzlil? 

Přečteno 1226x
FOTOREPORTÁŽ: Historický klenot jménem Štětín, tajemná Rujána nebo roztomilí skřítci ve Wroclawi11. 11. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Historický klenot jménem Štětín, tajemná Rujána nebo roztomilí skřítci ve Wroclawi

V červenci se měl uskutečnit první zájezd na sever Polska, tentokráte do západních Pomořan, a tak jsme ani na chvíli neváhali a vypravili se jej otestovat. Cesta byla náročnější, autobusy na polských dálnicích totiž musejí jezdit pomaleji než u nás, ale díky poutavému povídání Vladimíra Šmehlíka, našeho průvodce, rychle utíkala. Než nám stačil vše doříct, už jsme dorazili na hotel, kde jsme se ubytovali a vyrazili poznávat To nejlepší ze Štětína + RUJÁNA + OKOLÍ.

Přečteno 459x
NOVINKA: Magický Tádž Mahal či safari v parku Ranthambore? Objevte fantastickou Indii!8. 11. 2019

NOVINKA: Magický Tádž Mahal či safari v parku Ranthambore? Objevte fantastickou Indii!

Koktejl fantastické přírody, rozdílných kultur i mnoha národností. Krajina vonící kořením a čajovými lístky, Tádž Mahal v ranním slunci, plavba po posvátné Ganze, ruch bazarů i ticho poutních míst... Poznejte Indii, jednu z nejzajímavějších zemí světa, všemi smysly s novým zájezdem To nejlepší z Indie + TÁDŽ MAHAL + SAFARI.

Přečteno 437x
CESTOVATELSKÉ KINO: Kanadu projel stopem od Atlantiku po Pacifik!4. 11. 2019

CESTOVATELSKÉ KINO: Kanadu projel stopem od Atlantiku po Pacifik!

Divoká jako medvěd grizzly, ostrá jako led a hustá jako javorový sirup. Cestovatelské kino se v pondělí 4. listopadu v pražském kině Lucerna vydá  do země, kterou kdysi ovládla největší zlatá horečka. S cestovatelem Tomášem Grimem se návštěvníci ocitnou na pobřeží Atlantiku s pár drobnými v kapse a spolu se prostopují až k Pacifiku. Na 7 500 kilometrů dlouhé cestě je čekají prérie, pouště, Skalnaté hory, hipísácká „doupata“ a vancouverské bary.

Přečteno 379x
12...26

ZÁŽITKOVNÍK
pro rodiče a děti

Zážitky pro malé dobrodruhy, cestovatelské rébusy a spousta chytré zábavy!