Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: To nejkrásnější z Mazurských jezer + Hitlerovo Vlčí doupě a čarokrásná Varšava14. 2. 2020

NOVINKA: To nejkrásnější z Mazurských jezer + Hitlerovo Vlčí doupě a čarokrásná Varšava

Míříme k Mazurským jezerům. Přidáte se? Průvodce Vladimír Šmehlík je asi největším fanouškem Polska, jakého známe. Proto, když se začnete po nějaké destinaci ptát, víme spolehlivě, za kým jít. A stejné to bylo s Mazurskými jezery, která si správný cestovatel jednoduše do hledáčku zapsat musí. Vážit ale takový kus cesty a neprohlédnout si zároveň Varšavu by byl hřích. A tak vznikl unikátní zájezd: To nejkrásnější z Mazurských jezer + VLČÍ DOUPĚ + VARŠAVA.

Přečteno 291x
NOVINKA: To nejlepší z Kyjeva a Černobyl na vlastní oči aneb Ukrajinou s průvodcem10. 2. 2020

NOVINKA: To nejlepší z Kyjeva a Černobyl na vlastní oči aneb Ukrajinou s průvodcem

Pamatujete si ještě na 26. duben roku 1986? Lidé na Ukrajině na něj nikdy nezapomenou a neměl by ani zbytek světa. Toho data vybouchl 4. reaktorový blok jaderné elektrárny Černobyl a způsobil tragédii, která má dozvuky dodnes. Ne až tak dávnou historii bývalého Sovětského svazu, ale i nádherné pravoslavné kláštery v Kyjevě nebo tradiční život Ukrajinců na venkově poznáte se zkušeným průvodcem, v malé skupince a veškerým komfortem v rámci nového zájezdu To nejlepší z Kyjeva + ČERNOBYL. 

Přečteno 159x
OHLASY Z PRVNÍHO CESTOVATELSKÉHO PLESU: Laťka je vysoko, jen tak dál!8. 2. 2020

OHLASY Z PRVNÍHO CESTOVATELSKÉHO PLESU: Laťka je vysoko, jen tak dál!

Víte, jak dlouho trvá „našulat“ 3000 lístků do malých ruliček? Na to by vám mohlo odpovědět všech dvacet zaměstnanců ostravské kanceláře a jejich rodiny, které smotávaly lístky do tomboly několik večerů... Dost ale hádanek. Na tu největší, jak to celé dopadne, už známe odpověď. Dokonce několik odpovědí. Dali jste nám je vy sami, když jste nám napsali ohlasy na první Cestovatelský ples CK Radynacestu. A jaké jsou?

Přečteno 188x
CESTOVATELSKÉ KINO: Za polární září a skřítky do země ohně a ledu7. 2. 2020

CESTOVATELSKÉ KINO: Za polární září a skřítky do země ohně a ledu

Země, ve které skotačí polární záře a skřítkové! Cestovatelské kino se v úterý 11. února v pražském kině Lucerna vydá do země ohně a ledu, která nikdy nepřestane udivovat. Návštěvníky naladí na životní rytmus, který určují nekonečná lávová pole, nezbedné sopky, stovky vodopádů a tisíce ovcí… a samozřejmě trollové, kteří neradi vidí, když jim postavíte přes obývák silnici. Cestovatel Dávid Varga prozradí zajímavosti o tom, jak se na tomto magickém ostrově žije a jak ho nejlépe procestovat.

Přečteno 167x
NOVINKA: Objevte barevný svět Antoni Gaudího a to nejlepší z celé Barcelony20. 1. 2020

NOVINKA: Objevte barevný svět Antoni Gaudího a to nejlepší z celé Barcelony

Druhé největší španělské město plné dechberoucí architektury, hlavní město Katalánska, je místem, kde žil a tvořil velký Antoni Gaudí. Vzdejte hold originálním stavbám geniálního architekta procházkou podél kanálů ve Starém Městě a poznejte svět nekonečné fantazie v ulicích rušné evropské metropole se zájezdem To nejlepší z Barcelony + BAREVNÝ SVĚT ANTONI GAUDÍHO.

Přečteno 369x
CESTOVATELSKÝ PLES: Velká premiéra CK Radynacestu již brzy! Nechte se i vy vtáhnout do víru tance...10. 1. 2020

CESTOVATELSKÝ PLES: Velká premiéra CK Radynacestu již brzy! Nechte se i vy vtáhnout do víru tance...

Přijměte naše pozvání na historicky první Cestovatelský ples CK Radynacestu a potkejme se na tanečním parketu nebo u skleničky dobrého vína. Tématem události je, jak se na cestovku, která zájezdy do Británie začínala, sluší, „Britská elegance“. Kdy a kde? V sobotu 1. 2. 2020 v Congress Hotelu Clarion v Ostravě a těšit se můžete třeba na Hanu Fialovou a Tomáše Savku, herce Jirku Sedláčka, tanečnici, barmana i světelnou show!

Přečteno 435x
CESTOVATELSKÉ KINO: Co je na Thajsku návykové a čím vás výlet do chudé země obohatí?10. 1. 2020

CESTOVATELSKÉ KINO: Co je na Thajsku návykové a čím vás výlet do chudé země obohatí?

Cestovatelské kino míří do Thajska. Místní kuchyně, všudypřítomné palmy, teplo, milí lidé, vodopády, krásné pláže, čerstvý kokos i svobodná jízda na skútrech jsou návykové. Země slonů, orchidejí a svobody se vám otevře v rámci další akce už v pondělí 13. ledna v pražském kině Lucerna.

Přečteno 326x
NOVINKA: To nejlepší z města sta mostů, Wroclawi, i se zážitkovou plavbou po řece Odře9. 12. 2019

NOVINKA: To nejlepší z města sta mostů, Wroclawi, i se zážitkovou plavbou po řece Odře

Tumský ostrov, Staré Město, tajuplní trpaslíci… Kam že se chystáme? Přece do „města sta mostů“ – Wroclawi! Připravili jsme pro vás časově nenáročnou novinku, která vás zavede na polskou stranu Odry. Projdete se nejstarší wroclawskou čtvrtí, budete obdivovat botanickou zahradu i štítové domy na hlavním náměstí Rynek. A užijete si nezapomenutelnou plavbu lodí. Vše s průvodcem, který je v Polsku jako doma!

Přečteno 426x
CESTOVATELSKÉ KINO: z Mosky do Vladivostoku Transsibiřskou magistrálou6. 12. 2019

CESTOVATELSKÉ KINO: z Mosky do Vladivostoku Transsibiřskou magistrálou

Cestovatelské kino ve středu 11. prosince v brněnském kině Scala přiblíží skryté krásy východní Evropy a Asie s cestovatelem Janem Harudou, který přidá i praktické tipy na cestu. „Vyznat se v čase je základní premisa šťastného cestování,“ říká Jan, který v Cestovatelském kině představí Transsibiřskou magistrálu. Jednu ze světových legend železničních tratí!

Přečteno 413x
FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme jeli po skluzavce v dolech, lodí po Königssee a výtahem k Orlímu hnízdu29. 11. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme jeli po skluzavce v dolech, lodí po Königssee a výtahem k Orlímu hnízdu

Veronika Linhartová je naše svědomitá účetní. I ona je ale duší velká cestovatelka, která si jezdí čistit hlavu tam, kde je vzduch nejčistší – do hor. Ty německé zatím probádané neměla. A tak se s přítelem vydali otestovat zájezd To nejlepší ze Salzburgu + ORLÍ HNÍZDO + KÖNIGSSEE a vyzkoušeli si jízdu na skluzavce v solných dolech, výstup k Hitlerovu sídlu i procházku kolem horských jezer. A co ještě zažili?

Přečteno 522x
12...27

NOVÝ E-BOOK
PLNÝ CHUTI!

Co ochutnat na cestách?
Gastro rady, tipy
a recepty z celého světa..