Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Prozkoumejte střední Portugalsko z nejvyššího bodu… Starobylé Piódão s břidlicovými domky i říční pláž v ledovcovém údolí17. 6. 2024

NOVINKA: Prozkoumejte střední Portugalsko z nejvyššího bodu… Starobylé Piódão s břidlicovými domky i říční pláž v ledovcovém údolí

„Rozhlédněte se z nejvyššího bodu Portugalska, ochutnejte ovčí sýr a projděte se uličkami horských vesniček,“ láká průvodkyně Sandra Carina Ribeiro Rychtaríková na nový zájezd do Přírody středního Portugalska + STAROBYLÉ HORSKÉ VESNICE + NÁVŠTĚVA OVČÍ FARMY.

Přečteno 133x
JAK U NÁS PROBÍHAJÍ AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY: Nakoukněte do zákulisí a zjistěte, co vás během cesty čeká7. 6. 2024

JAK U NÁS PROBÍHAJÍ AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY: Nakoukněte do zákulisí a zjistěte, co vás během cesty čeká

Rádi byste vyrazili na dovolenou autobusem, ale nevíte, co čekat? Chceme, aby byl váš výlet plný skvělých zážitků a vše proběhlo bez starostí. Proto pečlivě plánujeme každý detail.  Koukněte, jak naše autobusové zájezdy probíhají, abyste věděli, do čeho jdete.

Přečteno 2916x
NOVINKA: Objevte jeden z nových divů světa, projděte si lampionové městečko a svezte se nejdelší lanovkou! Poznejte krásy Vietnamu21. 5. 2024

NOVINKA: Objevte jeden z nových divů světa, projděte si lampionové městečko a svezte se nejdelší lanovkou! Poznejte krásy Vietnamu

Nocleh na tradiční vietnamské lodi uprostřed zátoky Ha Long, adrenalinová jízda nejdelší lanovkou světa, podzemní tunely Cu Chi v Saigonu… A spousta dalších zajímavých míst! Průvodkyně Lenka Tučková si pro vás připravila nový zájezd za Tím nejlepším z Vietnamu + PLAVBA ZÁTOKOU HA LONG + PERLY SAIGONU.

Přečteno 1036x
FOTOREPORTÁŽ z Londýna + Windsoru: Stokrát a stále poprvé aneb Proč se sem tak ráda vracím9. 5. 2024

FOTOREPORTÁŽ z Londýna + Windsoru: Stokrát a stále poprvé aneb Proč se sem tak ráda vracím

V dubnu jsem se vydala s naší skupinkou cestovatelů do Londýna, konkrétně na zájezd: To nejlepší z Londýna + WINDSOR + WINCHESTER + STONEHENGE. V Londýně jsem sice nebyla poprvé, ale jelikož nabízí tak nekonečné množství možností, ráda se sem vracím. A mám pocit, že tady působí nějaké zvláštní kouzlo, protože pokaždé, když se vracím domů, tak mám pocit, že jsem zase nestihla všechno a budu muset přijet znova.

Přečteno 323x
NOVINKA: Sultánský palác, největší turecká mešita a vyhlídková plavba… Ponořte se do tajů osmanské říše. Tentokrát rovnou z Ostravy!7. 5. 2024

NOVINKA: Sultánský palác, největší turecká mešita a vyhlídková plavba… Ponořte se do tajů osmanské říše. Tentokrát rovnou z Ostravy!

Istanbul oplývá bohatou historií, moderními architektonickými skvosty, malebnými výhledy a jedinečnými příležitostmi pro odpočinek. Nabízí autentické orientální dobrodružství... A s námi ho můžete zažít na vlastní kůži! Naše průvodkyně Lenka Unzeitigová a specialistka Barbora Koníčková si pro vás připravily další dva nové zájezdy… Ale tentokrát z Ostravy a Krakova.

Přečteno 1057x
NOVINKA: Treky divokou přírodou, geotermální energie na vlastní kůži a ostrovní speciality… Poznejte místa, kde o turisty nezavadíte!2. 5. 2024

NOVINKA: Treky divokou přírodou, geotermální energie na vlastní kůži a ostrovní speciality… Poznejte místa, kde o turisty nezavadíte!

Pohádkově klidné, a zároveň divoké… Takové jsou Azorské ostrovy. Jejich největším pokladem je příroda a vřelá povaha místních lidí. A abyste to i vy mohli zažít, máme pro vás rovnou dva nové zájezdy na ostrov São Miguel. Na největší a nejživější ostrov v Azorském souostroví vás vezme průvodkyně Kateřina Kozáková.

Přečteno 1788x
NOVINKA: Legendy, tajemství a skryté poklady nespoutané přírody… Zažijte Irsko, jak ho dosud neznáte!25. 4. 2024

NOVINKA: Legendy, tajemství a skryté poklady nespoutané přírody… Zažijte Irsko, jak ho dosud neznáte!

Poznejte Dublin od Temple Bar až po Trinity College a objevte mystická místa s tajuplnými mohylami. Průvodkyně Helena Svatoňová vás vezme za Tím nejlepším z Dublinu + MYSTICKÉ ÚDOLÍ ŘEKY BOYNE + STŘEDOVĚKÉ KILKENNY. Ukáže vám Irsko zcela jinak.

Přečteno 2196x
SKRYTÉ POKLADY ZA ROHEM: Vydejte se autobusem za skvosty našich sousedů19. 4. 2024

SKRYTÉ POKLADY ZA ROHEM: Vydejte se autobusem za skvosty našich sousedů

Věděli jste, že skryté perly můžete najít blíž, než byste čekali? V dnešní době mnozí vyráží za zážitky na opačný konec světa, a přitom je toho tolik co vidět sotva za rohem. Máme pro vás několik inspirativních tipů na autobusové výlety za skvosty našich sousedů, které stojí za to prozkoumat.

Přečteno 8513x
FOTOREPORTÁŽ z Vietnamu: Zájezd do jihovýchodní Asie očima vaší průvodkyně Lenky Tučkové3. 4. 2024

FOTOREPORTÁŽ z Vietnamu: Zájezd do jihovýchodní Asie očima vaší průvodkyně Lenky Tučkové

Díky pár klikům můžete poznat svět, ale zážitky na vlastní kůži nic nenahradí. To jsou slova průvodkyně Lenky Tučkové, která naše cestovatele jen pár týdnů nazpět vzala do tajuplného Vietnamu. Asijský svět je pro nás tak odlišný, že hned po přistání bylo jasné, že tenhle zájezd do Vietnamu bude jeden velký zážitek, plný malých objevů a poznání. 

Přečteno 577x
Prožijte více zážitků za méně času, bez stresu a zbytečných prostojů... Využijte kombinované zájezdy29. 3. 2024

Prožijte více zážitků za méně času, bez stresu a zbytečných prostojů... Využijte kombinované zájezdy

Hledáte způsob, jak zažít více dobrodružství za méně času? Máme pro vás perfektní řešení… Kombinované zájezdy. Do destinace se dostanete rychle a pohodlně letadlem a tam už na vás bude čekat náš řidič i s autobusem, který vás pohodlně doveze na všechny zastávky nabitého programu.

Přečteno 3080x
12...51

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024