Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Blog ze zákulisí

FOTOREPORTÁŽ: Dubai EXPO 2020 aneb Jak jsme se dočkali cestovatelské události číslo jedna!23. 11. 2021

FOTOREPORTÁŽ: Dubai EXPO 2020 aneb Jak jsme se dočkali cestovatelské události číslo jedna!

Zájezdy do Dubaje pořádáme už řadu let. Program je ověřený a přidáním Abú Dhabí si teď na své přijde opravdu každý. Spokojení cestovatelé, které provází Emiráty Jana Dyršmídová, se napřesrok vracejí. Ale tahle sezona je v něčem jiná. Nabízí totiž možnost podívat se se zájezdem To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ + EXPO + MOŘE na dlouho očekávanou světovou výstavu. Co od ní čekat? Podívejte se na autentickou fotoreportáž přímo z místa.

Přečteno 128x
Vrátili jste se někdy ze zahraniční cesty a cítili jste se... jinak?1. 10. 2021

Vrátili jste se někdy ze zahraniční cesty a cítili jste se... jinak?

Může za tím být nějaká maličkost. Třeba jste zjistili, že jste vlastně docela dobří v orientaci na nových místech nebo že jste odvážnější v ochutnávání zvláštních jídel. Nebo to může být něco zásadního – objevili jste v sobě zcela novou dovednost, o které jste zatím neměli tušení. Nebo jste našli odvahu ukončit bezvýchodný vztah či jste se rozhodli pro novou práci. Ať už je ten rozdíl jakýkoli, faktem zůstává, že už nejste stejný člověk jako dřív. A za to může cestování!

Přečteno 2932x
NOVINKA: Plavba po Galapágách a výprava do Amazonského pralesa? Ekvádor volá!30. 9. 2021

NOVINKA: Plavba po Galapágách a výprava do Amazonského pralesa? Ekvádor volá!

Zažijte džungli i zasněžené horské štíty během jediného dne! Na břehu Tichého oceánu, mezi obávanou Kolumbií a starou civilizací Peru, najdete líheň exotické fauny a flóry –⁠ Ekvádor. Zemi pyšnící se souostrovím 19 sopečných ostrůvků, savanami i deštným pralesem. Průvodce Honza Bartoš v Ekvádoru našel druhý domov a otevře srdce země i vám. Představujeme oslnivou novinku To nejlepší z Ekvádoru + PLAVBA PO GALAPÁGÁCH + VÝPRAVA DO AMAZONIE!

Přečteno 396x
PTÁTE SE: Jak pojmout stravování na zájezdu? Aneb „Barcelona gastronomická“ s průvodkyní Markétou Petrlíkovou24. 9. 2021

PTÁTE SE: Jak pojmout stravování na zájezdu? Aneb „Barcelona gastronomická“ s průvodkyní Markétou Petrlíkovou

Jedna z otázek, na kterou se často ptáte ještě před cestou, je: Kde a co budeme jíst? Při mé poslední výpravě do Barcelony jsem si proto řekla, že by nebylo špatné zdokumentovat naše typické stravování během zájezdu. Poznávací cesty totiž nejsou jen o honbě za zážitky a za památkami, ale i o objevování místních gurmánských specialit, posezení se skvělým drinkem a ideálně i s úžasnou vyhlídkou. Zkrátka Barcelonu je třeba vychutnávat všemi smysly!

Přečteno 722x
OTÁZKA TÝDNE: Nemám očkování. Kam můžu vyrazit bez omezení a bez testů?20. 9. 2021

OTÁZKA TÝDNE: Nemám očkování. Kam můžu vyrazit bez omezení a bez testů?

Nemáte očkování? To neznamená, že nemůžete cestovat! Přečtěte si, kam lze bez starostí vyrazit, a dokonce aniž byste se museli nechat testovat. V nejnovější Otázce týdne vám nabídneme přehled zemí s nejlepšími podmínkami pro neočkované cestovatele.

Přečteno 6298x
OTÁZKA TÝDNE: Mám očkování. Kam můžu cestovat právě teď bez zbytečných omezení?16. 9. 2021

OTÁZKA TÝDNE: Mám očkování. Kam můžu cestovat právě teď bez zbytečných omezení?

Cestujte bez zbytečných omezení a vyplňování složitých formulářů v cizím jazyce! Máme pro vás tipy na země, kde si užijete dokonalou dovolenou a opatření se vás témeř nedotknou.

Přečteno 2267x
SOUTĚŽ: Hrajeme s BLESK TRHÁKEM o 30 voucherů na zájezd v hodnotě 300 000 Kč!30. 8. 2021

SOUTĚŽ: Hrajeme s BLESK TRHÁKEM o 30 voucherů na zájezd v hodnotě 300 000 Kč!

Vyhrajte každý den deset tisíc korun na zájezd! V měsíční hře TRHÁK BLESKU, kterou již poněkolikáté připravil nejčtenější deník u nás, se během září a části října bude soutěžit o vouchery na zájezdy s CK Radynacestu.cz. Kupujte Blesk a udělejte radost sobě nebo svým blízkým cestou za světovými zážitky!

Přečteno 486x
FOTOREPORTÁŽ: Cestou necestou (i tou nejkrásnější) aneb první zájezd do Rumunska očima průvodkyně Anežky10. 8. 2021

FOTOREPORTÁŽ: Cestou necestou (i tou nejkrásnější) aneb první zájezd do Rumunska očima průvodkyně Anežky

Rumunsko poprvé! Zájezd To nejlepší z Rumunska + JÍZDA PO NEJKRÁSNĚJŠÍ CESTĚ SVĚTA opravdu chvílemi připomínal film. Dobrodružné drama, rodinnou komedii, ale nakonec to byla nezapomenutelná zkušenost a podívaná pro všechny zúčastněné. I pro průvodkyni Anežku, která zastoupila Jána Zubo, protože uvízl v Londýně. Ale právě takové příběhy se k zemi plné překvapení a báječných lidí hodí. Jak zájezd dopadl a na co se můžete v příštím roce těšit třeba právě vy?

Přečteno 313x
NOVINKA: Pětice skalních vesniček v Cinque Terre, malebná Siena i atmosféra dávných dob v renesanční Florencii3. 8. 2021

NOVINKA: Pětice skalních vesniček v Cinque Terre, malebná Siena i atmosféra dávných dob v renesanční Florencii

Výhled z Brunelleschiho kupole na Florencii, skryté dlážděné uličky středověké Sieny, pětice skalních vesniček v Cinque Terre nebo pochoutky na tržištích i posezení v trattorii, to je nový zájezd do Itálie: To nejlepší z Florencie + STŘEDOVĚKÁ SIENA + NÁRODNÍ PARK CINQUE TERRE, který je jasným příslibem bezpečného dobrodružství. Získá si Toskánsko i vás? 

Přečteno 1050x
FOTOREPORTÁŽ: Madeirské putování aneb Ostrov, na který nelze zapomenout!19. 7. 2021

FOTOREPORTÁŽ: Madeirské putování aneb Ostrov, na který nelze zapomenout!

Specialistky na zájezdy v CK Radynacestu.cz využily dobu, kdy se cestovatelé na pobočky nehrnuli, a vypravily se sbírat zkušenosti na portugalský ostrov Madeira. Odnesly si nevšední zážitky, ze kterých vám teď přinášejí podrobný fotoreport. Co viděly, zažily a jak jejich zájezd To nejlepší z Madeiry + LEHKÁ TURISTIKA ovlinila pandemie? 

Přečteno 2344x
12...35
Katalog 2022