Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

ROZHOVOR: Gabriela Partyšová o Dubaji pro rodiče a děti – Nemělo to chybu!15. 11. 2019

ROZHOVOR: Gabriela Partyšová o Dubaji pro rodiče a děti – Nemělo to chybu!

Moderátorka Gabriela Partyšová cestuje velmi ráda. Na cesty se synem Kristianem má ale velké nároky. Jako školák nemá přes rok moc volna, a tak chce každou minutu, kdy mohou být spolu, využít dokonale. Podzimní prázdniny jim nabídly prodloužený víkend, a protože Gábina chtěla někam za teplem, slovo dalo slovo a ona dala na radu Jany Dyršmídové, naší průvodkyně, se kterou se seznámila ve Snídani s Novou. Nad čím Gábina žasla, co čekalo na Kristiana v poušti a čím je zájezd do Dubaje okouzlil? 

Přečteno 806x
FOTOREPORTÁŽ: Historický klenot jménem Štětín, tajemná Rujána nebo roztomilí skřítci ve Wroclawi11. 11. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Historický klenot jménem Štětín, tajemná Rujána nebo roztomilí skřítci ve Wroclawi

V červenci se měl uskutečnit první zájezd na sever Polska, tentokráte do západních Pomořan, a tak jsme ani na chvíli neváhali a vypravili se jej otestovat. Cesta byla náročnější, autobusy na polských dálnicích totiž musejí jezdit pomaleji než u nás, ale díky poutavému povídání Vladimíra Šmehlíka, našeho průvodce, rychle utíkala. Než nám stačil vše doříct, už jsme dorazili na hotel, kde jsme se ubytovali a vyrazili poznávat To nejlepší ze Štětína + RUJÁNA + OKOLÍ.

Přečteno 220x
NOVINKA: Magický Tádž Mahal či safari v parku Ranthambore? Objevte fantastickou Indii!8. 11. 2019

NOVINKA: Magický Tádž Mahal či safari v parku Ranthambore? Objevte fantastickou Indii!

Koktejl fantastické přírody, rozdílných kultur i mnoha národností. Krajina vonící kořením a čajovými lístky, Tádž Mahal v ranním slunci, plavba po posvátné Ganze, ruch bazarů i ticho poutních míst... Poznejte Indii, jednu z nejzajímavějších zemí světa, všemi smysly s novým zájezdem To nejlepší z Indie + TÁDŽ MAHAL + SAFARI.

Přečteno 210x
Kanadu projel stopem od Atlantiku po Pacifik. O svém dobrodružství povypráví v Cestovatelském kině4. 11. 2019

Kanadu projel stopem od Atlantiku po Pacifik. O svém dobrodružství povypráví v Cestovatelském kině

Divoká jako medvěd grizzly, ostrá jako led a hustá jako javorový sirup. Cestovatelské kino se v pondělí 4. listopadu v pražském kině Lucerna vydá  do země, kterou kdysi ovládla největší zlatá horečka. S cestovatelem Tomášem Grimem se návštěvníci ocitnou na pobřeží Atlantiku s pár drobnými v kapse a spolu se prostopují až k Pacifiku. Na 7 500 kilometrů dlouhé cestě je čekají prérie, pouště, Skalnaté hory, hipísácká „doupata“ a vancouverské bary.

Přečteno 177x
CESTOVATELSKÉ KINO: Příroda je dosud ve Skotsku panenská a zachovalá14. 10. 2019

CESTOVATELSKÉ KINO: Příroda je dosud ve Skotsku panenská a zachovalá

Zahalená mlhou a mystickými příběhy! Cestovatelské kino se vydá poznávat tajemství země na severu britských ostrovů, kterou proslavili lochnesská příšera, James Bond, Statečné srdce anebo Bradavice z Harryho Pottera. O nekonečných možnostech této země bude ve středu 16. října v brněnském kině Scala vyprávět cestovatel Petr Blahuš.

Přečteno 271x
NOVINKA: To nejlepší z podivuhodného Vietnamu + plavba romantickou zátokou Ha Long9. 10. 2019

NOVINKA: To nejlepší z podivuhodného Vietnamu + plavba romantickou zátokou Ha Long

Tradiční vietnamská kuchyně, která proslula po celém světě. Přes osm stovek budov na seznamu UNESCO. Adrenalinová jízda na nejdelší lanovce světa, romantické lampionové městečko Hoi An a malebná rýžová políčka mezi skalami... Jednoduše to nejlepší, co podivuhodný Vietnam dokáže cestovatelům nabídnout! Představujeme vám absolutní novinku – To nejlepší z Vietnamu + PLAVBA ZÁTOKOU HA LONG.

Přečteno 317x
NOVINKA: Objevte kouzlo zimního Petrohradu, unikátní Jantarovou komnatu i vládkyni měst Moskvu4. 10. 2019

NOVINKA: Objevte kouzlo zimního Petrohradu, unikátní Jantarovou komnatu i vládkyni měst Moskvu

Kompletní balíček poznání a teploty okolo mínus sedmi stupňů slibuje na leden Petrohrad i Moskva. Pokud vás tahle informace neodradila a za pohádkovou zimní podívanou se vydáte s námi, čeká vás krom průvodkyně, která obě města zná jako své boty, i hřejivý zážitek z vánoční atmosféry nebo atraktivní jízda z Petrohradu do Moskvy Sapsanem dosahujícím rychlosti až 250 kilometrů za hodinu... Nasedat, v lednu vyrážíme na zájezd To nejlepší ze zimního Petrohradu + JANTAROVÁ KOMNATA + MOSKVA.

Přečteno 459x
FOTOREPORTÁŽ: Stockholm očima Valentiny aneb Parníkem k Drottningholmu30. 9. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Stockholm očima Valentiny aneb Parníkem k Drottningholmu

Valentina Fischová je naše nová specialistka na severské země a Turecko. Nováčky ihned zasvěcujeme, a tak jsme ji poslali vyzkoušet na vlastní kůži zájezd do Stockholmu. S průvodkyní Magdalénou Jurczygovou tak zažila atmosféru našich cest za zážitky, otestovala nejednu gurmánskou specialitu i několik způsobů dopravy od letadla přes MHD až po plavbu parníkem. Vše poctivě dokumentovala a my vám tak můžeme nabídnout její fotoreportáž ze zájezdu do Stockholmu.

Přečteno 394x
NOVINKA: To nejlepší z Beneluxu! Poznejte tři půvabné země v jednom zájezdu27. 9. 2019

NOVINKA: To nejlepší z Beneluxu! Poznejte tři půvabné země v jednom zájezdu

Mají v sobě nádech Francie, ale Francie to není. Vyznačují se švýcarskou přesností a německou pevnou morálkou, ale tyto dvě země to také nejsou. Svou gastronomií se rovnají velkým hráčům, jakými je Itálie nebo Španělsko, ale ani sem nemíříme. Pojedeme totiž objevovat Lucembursko, Belgii a Holandsko, tedy trojúhelník s přízviskem Benelux! S průvodcem Jirkou Tomanem poznáme To nejlepší z Beneluxu pohodlně autobusem.

Přečteno 374x
AKTUÁLNĚ: Galavečer Národního divadla moravskoslezského prozradil výherce zájezdu23. 9. 2019

AKTUÁLNĚ: Galavečer Národního divadla moravskoslezského prozradil výherce zájezdu

Stoprvní sezona Národního divadla moravskoslezského byla úspěšně zahájena a CK Radynacestu měla tu čest být součástí pestrého programu slavnostního galavačera. Majitel cestovky, Martin Šimek, se na pódiu divadla stal na pár chvil tvůrcem osudu jednoho z předplatitelů a poslal ho na letecký zájezd do sladké Florencie.

Přečteno 309x
12...26

ZÁŽITKOVNÍK
pro rodiče a děti

Zážitky pro malé dobrodruhy, cestovatelské rébusy a spousta chytré zábavy!