Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8:30–16

Blog ze zákulisí

Méně sedadel, více místa na nohy. Zvyšujeme komfort cestování autobusem8. 12. 2023

Méně sedadel, více místa na nohy. Zvyšujeme komfort cestování autobusem

Cítili jste se někdy při cestě autobusem stísněně? Přemýšleli jste, kam dát nohy, a toužili mít víc místa? Věřte, že to nebylo jen vaše přání. I nás tato myšlenka dost trápila, proto jsme se rozhodli udělat něco pro zlepšení vašeho cestovního pohodlí.

Přečteno 157x
NOVINKA: Plavba přírodní rezervací, impozantní mešita, rozmanitost na každém kroku… Zažijte Severní Makedonii!7. 12. 2023

NOVINKA: Plavba přírodní rezervací, impozantní mešita, rozmanitost na každém kroku… Zažijte Severní Makedonii!

Poznejte skrytá místa Makedonie. Vydejte se na náš nový zájezd To nejlepší ze Severní Makedonie + PLAVBA KAŇONEM MATKA + KOSOVO s průvodkyní Janou Laníkovou, která vám ukáže neobvyklá místa a dá hned několik tipů, co stojí za to ochutnat.

Přečteno 118x
FOTOREPORTÁŽ  z Apulie: Trošku jiná Itálie s nádechem tajemství, průzračně čistým mořem, výtečným jídlem a sněhobílými domečky trulli.27. 11. 2023

FOTOREPORTÁŽ z Apulie: Trošku jiná Itálie s nádechem tajemství, průzračně čistým mořem, výtečným jídlem a sněhobílými domečky trulli.

Každý známe věčné město Řím či kolébku renesance Florencii, ale už méně z nás navštívilo jihoitalskou Apulii. S kolegyní Natáliou Martykánovou jsme měly to štěstí, že jsme se sem mohly podívat…a navíc s naší skvělou průvodkyní Janou Palenčárovou, která v Itálii žije! Pojďte nakouknout, jak takový zájezd do Apulie vypadá.

Přečteno 301x
NOVINKA: Atmosféra křivolakých uliček, poklady starověké civilizace, kuchyně proslulá po celém světě… Poznejte ostrov plný překvapení!23. 11. 2023

NOVINKA: Atmosféra křivolakých uliček, poklady starověké civilizace, kuchyně proslulá po celém světě… Poznejte ostrov plný překvapení!

Zažijte návrat do minulosti na vlastní kůži. Máme pro vás nový zájezd To nejlepší z Kréty + SOUTĚSKA SAMARIA + TRADIČNÍ KUCHYNĚ, kde můžete objevovat poklady starověkých civilizací, poznávat pravou chuť Řecka nebo třeba lenošit na nádherných plážích s jemným narůžovělým pískem.

Přečteno 624x
ADVENTNÍ KALENDÁŘ: 24 dnů plných slev a nezapomenutelných cestovatelských zážitků!22. 11. 2023

ADVENTNÍ KALENDÁŘ: 24 dnů plných slev a nezapomenutelných cestovatelských zážitků!

Otevřete s námi každý den, přesně v 8:00 hodin, jedno okénko Cestovatelského adventního kalendáře, pořiďte si dokonalé zážitky, a ještě ušetřete až 5 500 Kč. Jak? Buďte s námi online tady nebo na sítích CK Radynacestu.cz.

Přečteno 2925x
NOVINKA: Probádejte ruiny Butrintu a nechte se unést přírodním úkazem Syri i Kalter. Vyrazte na okruh Albánií13. 11. 2023

NOVINKA: Probádejte ruiny Butrintu a nechte se unést přírodním úkazem Syri i Kalter. Vyrazte na okruh Albánií

Poznejte Albánii jako praví cestovatelé! Uvidíte nedotčenou krásu malebných krajinných scenérií, které se mísí s historickými památkami a architektonicky zajímavými místy. Vydejte se na Velký okruh Albánií + STAROBYLÉ MĚSTO GJIROKASTRA + MOŘE s průvodkyní Janou Laníkovou, která vám ukáže místa, na která se běžní turisté nedostanou.

Přečteno 193x
NOVÝ KATALOG INSPIRACE: Dejte svým cestám správný směr a nalaďte se na zážitky v roce 2024! Zdarma až do schránky nebo online.13. 11. 2023

NOVÝ KATALOG INSPIRACE: Dejte svým cestám správný směr a nalaďte se na zážitky v roce 2024! Zdarma až do schránky nebo online.

Katalog INSPIRACE pro cestovatele Radynacestu.cz pro nadcházející rok jsme připravovali několik měsíců. Je vymazlený do posledního písmenka a krom nových cílů pro vaše cesty v něm najdete opět spoustu praktických rad našich průvodců, zajímavostí z celého světa, autentických fotoreportáží a tipů, jak využít cestovatelské myšlení i v běžném životě.

Přečteno 275x
RECENZE VALEAS.CZ: Objevte nejkrásnější evropské vánoční trhy. Jako my!9. 11. 2023

RECENZE VALEAS.CZ: Objevte nejkrásnější evropské vánoční trhy. Jako my!

Je možné za pouhé 3 dny navštívit, a především zažít nádhernou vánoční atmosféru nejkrásnějších vánočních trhů, a to hned ve 4 evropských městech? Ano, ale jedině s Radynacestu.cz.

Přečteno 353x
Cestování luxusním busem za zážitky je zase v kurzu1. 11. 2023

Cestování luxusním busem za zážitky je zase v kurzu

A je rozhodnuto. Jedeme za zážitky! Ale jak? Autobusem, vlakem, vlastním autem nebo letadlem? A vydrží cestu děti? Kdo bude řídit, pojedeme-li autem? Co když bude mít vlak velké zpoždění a jak se pak dostaneme přímo do cílové destinace? Pojeďte s námi naším zájezdovým autobusem!

Přečteno 1203x
NOVINKA: Život v hausbótu, plavba loďkami šikhara, rušné trhy… Vydejte se za zážitky do indického Himálaje!30. 10. 2023

NOVINKA: Život v hausbótu, plavba loďkami šikhara, rušné trhy… Vydejte se za zážitky do indického Himálaje!

Prožijte dobrodružství při cestě přes poklady Nového Dillí, Kašmír obklopený Himálajem až do Ladakhu. Připravili jsme pro vás nový zájezd Okruh Kašmírem a Ladakhem + NEJVYŠŠÍ HORSKÉ PRŮSMYKY INDICKÉHO HIMÁLAJE, kde společně s průvodkyní poznáte Indii z nové perspektivy.

Přečteno 303x
12...48
Katalog 2024