Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Blog ze zákulisí

Cestujte do šťastných zemí. Víme, které to jsou!23. 3. 2023

Cestujte do šťastných zemí. Víme, které to jsou!

Kde žijí ti nejšťastnější lidé? Prozrazují to čerstvé statistiky o štěstí v jednotlivých zemích světa. Do kralující hvězdokupy severu se vmísil Izrael. Přijměte pozvání na cestu do šťastných zemí! I když, v jedné takové už vlastně žijete.

Přečteno 177x
PRVNÍ STŘET S REALITOU – JAPONSKÁ GASTRONOMIE: Věci, na které si nemůžu zvyknout ani po čtvrté návštěvě14. 3. 2023

PRVNÍ STŘET S REALITOU – JAPONSKÁ GASTRONOMIE: Věci, na které si nemůžu zvyknout ani po čtvrté návštěvě

Do Japonska se vždy těším, kor když byla ta šílená několikaroční kovidová pauza. Novinky z Japonska sleduji každý den, přesto mi často spíš připadá, že jsem jen pozorovatel, a když se setkám s věcmi přímo, je to pro mě úplně jiný svět, ke kterému hledám cestu. A ten gastronomický je jiný astronomicky!

Přečteno 2295x
NOVINKA: Vydejte se po stopách templářů a dopřejte si mořské speciality i staré víno v historickém přístavu10. 3. 2023

NOVINKA: Vydejte se po stopách templářů a dopřejte si mořské speciality i staré víno v historickém přístavu

Projděte se krásným městem s římskou historií, nasávejte přímořskou atmosféru, navštivte starověké památky a dopřejte si čerstvé dary moře i mořské speciality v rybářské čtvrti. Vydejte se užít si To nejlepší z Tarragony + VALENCIE + KLÁŠTERY CISTERCIÁCKÉ CESTY.

Přečteno 202x
Známá i skrytá filmová místa II.6. 3. 2023

Známá i skrytá filmová místa II.

Znáte ten pocit, kdy někam přijdete a říkáte si: TADY TO ZNÁM! A přitom tam stojíte poprvé? Nemusí jít o dejavu, možná se tu jen natáčel váš oblíbený film… Máme pro vás pokračování seriálu o filmových místech ve světě. Poznejte je s námi!

Přečteno 121x
ROZHOVOR s průvodkyní: Ukážu Japonsko skryté v drobnostech3. 3. 2023

ROZHOVOR s průvodkyní: Ukážu Japonsko skryté v drobnostech

Teď už je v Japonsku, ale pár dní před odletem si ještě stihla vypít kávu na cestu v pražské kanceláři CK Radynacestu.cz. Budoucí průvodkyně zemí vycházejícího slunce Barbora Žižková se rozpovídala o tom, co všechno zažila v japonském lese, o svém prvním setkání s multifunkční toaletou a nastínila i koncept svých budoucích zájezdů. Je na co se těšit!

Přečteno 138x
FOTOREPORTÁŽ z Londýna: Návštěva Harryho Pottera aneb Svět čar a kouzel na vlastní kůži ve Warner Bros.2. 3. 2023

FOTOREPORTÁŽ z Londýna: Návštěva Harryho Pottera aneb Svět čar a kouzel na vlastní kůži ve Warner Bros.

Můj syn patří mezi velké nadšence příběhů J. K. Rowlingové, a tak jsme společně vyrazili na dobrodružný zájezd do Londýna po stopách Harryho Pottera. Návštěva studia Warner Bros. s průvodkyní Evou Staňkovou se pro nás stala nezapomenutelným zážitkem na celý život, a ačkoliv nemám příběhy Harryho Pottera moc nakoukané, užil jsem si každou minutu prohlídky. 

Přečteno 2635x
NOVINKA: Putujte korsickými městy, zažijte mořeplavbu i středověkou baštu s příchutí jedlých kaštanů!20. 2. 2023

NOVINKA: Putujte korsickými městy, zažijte mořeplavbu i středověkou baštu s příchutí jedlých kaštanů!

Dopřejte si Francii s italským nádechem! Spěte každou noc v jiném městě, jezte teplé kaštany a koupejte se v moři. Nechte se ohromovat horskými scenériemi, až kolem nich budete proplouvat. Odpočívejte na plážích, koupejte se v moři i tůních a obdivujte všechno to prastaré a překrásné a pestré i chutné, až se s námi vydáte poznávat To nejlepší z Korsiky + MENHIRY VE FILITOSE + KOUPÁNÍ VE STŘEDOMOŘÍ.

Přečteno 550x
Známá i skrytá filmová místa světa I.17. 2. 2023

Známá i skrytá filmová místa světa I.

Prošli byste se rádi po místech, kde slavní herci ztvárnili své nesmrtelné role? Ale kde to bylo? Že V Bruggách se točilo v Bruggách, je zřejmé, ale co třeba Vinnetou nebo Gladiátor? Kde vás ubytujeme v „Pokoji s vyhlídkou“ a kam prožít Sladký život? Připravili jsme pro vás seznam filmových míst, a co víc, na všechna se s námi dostanete!

Přečteno 770x
FOTOREPORTÁŽ z Bali: Splněný sen, pestrost chrámů, warung na každém kroku a kus mé duše zanechané pod Gunung Agung2. 2. 2023

FOTOREPORTÁŽ z Bali: Splněný sen, pestrost chrámů, warung na každém kroku a kus mé duše zanechané pod Gunung Agung

Koncem loňského roku jsem měla možnost splnit si svůj dlouholetý sen a navštívit To nejkrásnější z Bali. A nebyla jsem sama! Sešla se skvělá parta cestovatelů CK Radynacestu v čele s průvodkyní Vlaďkou Svitákovou a dobrodružství v ostrovním ráji mohlo začít.

Přečteno 1859x
ROZHOVOR s Ondřejem Vokatým o Londýnu za dob královny i po ní: „Když člověk chce, dostane se.“31. 1. 2023

ROZHOVOR s Ondřejem Vokatým o Londýnu za dob královny i po ní: „Když člověk chce, dostane se.“

Že když se chce, všechno jde, dobře ví Ondřej Vokatý, průvodce CK Radynacestu.cz. Nad kávou líčí Londýn, jaký se skupinou cestovatelů zažil, kdy zemřela britská královna. Se specialistkou zájezdů Petrou Dorčákovou se shodují, že jaro je nejkrásnějším obdobím pro poznávací zájezdy a letos i unikátní příležitostí zažít v Londýně královskou korunovaci. Než se tam vydáte, dejte si s námi kávu na cestu…

Přečteno 167x
12...42
Katalog 2023