Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Vyhlídková plavba Hamburkem, lázně u Baltského moře a vůbec to nejlepší, co umí sever Německa!22. 6. 2021

NOVINKA: Vyhlídková plavba Hamburkem, lázně u Baltského moře a vůbec to nejlepší, co umí sever Německa!

Severní Německo s průvodcem Vláďou Šmehlíkem, který to tam zná jako své... Ne, ještě víc než své boty! Program nového zájezdu je nabitý a Vláďa si dal opravdu záležet na každém detailu. Snadno vás přesvědčí, že i u německých sousedů jsou místa, která vám vyrazí dech v tom nejlepším slova smyslu. Vypravte se s námi na zájezd To nejlepší ze severního Německa + PLAVBA HAMBURKEM + LÁZNĚ U BALTU.

Přečteno 273x
NOVINKA: Adrenalinové zážitky v Černé Hoře + to nejlepší z historie, přírody i relaxu14. 6. 2021

NOVINKA: Adrenalinové zážitky v Černé Hoře + to nejlepší z historie, přírody i relaxu

Černá Hora je rozlohou malý stát, nabídka zážitků, na které zde natrefíte, je ale opravdu velká. Láká cestovatele na historické památky, přírodní bohatství, skvělou kuchyni i krásné pláže. Představte si to vše spojené do jednoho zájezdového programu, navíc okořeněné o opravdu vzrušující zážitky. Toužíte-li balkánskou zemi poznat a přitom si mírně zvýšit hladinu adrenalinu v krvi, zájezd To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARK DURMITOR + RAFTING NA ŘECE TARA byl vytvořen právě pro vás!

Přečteno 158x
NOVINKA: Za vzácnými lanýži, toskánským vínem a věží, která už léta v Pise chytá balanc7. 6. 2021

NOVINKA: Za vzácnými lanýži, toskánským vínem a věží, která už léta v Pise chytá balanc

Itálie není pouze krásná země s bohatou historií, kterou dokládá množství památek, je to hlavně země, jež nabízí neuvěřitelnou gastronomickou škálu zážitků. Pokud tedy máte slabost pro kvalitní potraviny a rádi zkoušíte nové věci, pak přijměte pozvání do kraje lahodných sýrů, vína a vysoce ceněné houby... Se zájezdem Kouzlo hledání lanýžů a toskánská vína + ŠIKMÁ VĚŽ V PISE + FLORENCIE přijdete Itálii na chuť!

Přečteno 171x
NOVINKA: Noc v poušti Wádí Rum a koupání v Mrtvém moři. Objevte Jordánsko plné zážitků!31. 5. 2021

NOVINKA: Noc v poušti Wádí Rum a koupání v Mrtvém moři. Objevte Jordánsko plné zážitků!

Noc uprostřed pouště pod oblohou plnou hvězd... Jako z Pohádek tisíce a jedné noci zní zážitek, který si můžete přivézt z Jordánska. Krom nezapomenutelné noci v beduínském kempu ve Wádí Rum se budete moci koupat v léčivých vodách Mrtvého moře, podívat se do skalního města Nabatejců Petra a poznat bohatý podmořský život díky letošní novince: zájezdu To nejlepší z Jordánska + NOC V POUŠTI WÁDÍ RUM + RUDÉ A MRTVÉ MOŘE.

Přečteno 176x
NOVINKA: Relaxujte na plážích Alicante a objevte nejmenší ze španělských ostrovů25. 5. 2021

NOVINKA: Relaxujte na plážích Alicante a objevte nejmenší ze španělských ostrovů

Alicante, španělské město lemované nádhernými plážemi, které omývá vyhřáté Středozemní moře, je tím správným místem, kde zažijete opravdovou odpočinkovou dovolenou. Dopřejte si relax na pláži, užívejte si vodní radovánky a objevujte místní gastronomii. Zájezd Relax na plážích Alicante + VÝLETNÍ PLAVBA NA OSTROV TABARCA vám to umožní. Osobně otestováno!

Přečteno 195x
NOVINKA: Relax zájezd do Tuniska s návštěvou berberské vesnice i saharské pouště18. 5. 2021

NOVINKA: Relax zájezd do Tuniska s návštěvou berberské vesnice i saharské pouště

Letní novinka – Tunisko! Že byste od nás tuhle destinaci nečekali? Hledáme nová místa i neotřelé zážitky a Tunisko má naše specialistka Klára Hrobníková za své. Let trvá něco málo přes dvě hodiny, nečekají vás přestupy ani dramatické kontroly, ale krom nekonečných kilometrů pláží tady existují i místa s příběhem... Nechte si je vyprávět na zájezdu Relax na plážích Tuniska + BERBERSKÁ VESNICE + PERLY SAHARSKÉ POUŠTĚ.

Přečteno 172x
NOVINKA: Vychutnejte si relax na maltských plážích, modré poklady ostrova a poznejte domov Pepka námořníka3. 5. 2021

NOVINKA: Vychutnejte si relax na maltských plážích, modré poklady ostrova a poznejte domov Pepka námořníka

Malý středozemní ostrov Malta v mnohém překvapí. Různorodostí pláží, památek i kuchyní. Po Féničanech, Řecích, Římanech či Arabech získal na ostrově domov i Pepek námořník! Ostrov maltézských rytířů láká svými modrými přírodními poklady a středozemní pohodou. Pojeďte se zrelaxovat s letošní novinkou: Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA.

Přečteno 215x
NOVINKA: Vydejte se za malebnými městečky, tuleni a divokou přírodou jižního Irska19. 4. 2021

NOVINKA: Vydejte se za malebnými městečky, tuleni a divokou přírodou jižního Irska

Jako novinku do Irska pro nadcházející sezónu pro vás máme připraven vyladěný zájezd Národní parky jižního Irska + PLAVBA KE SKELLIG ISLANDS + DINGLE. Program vznikl ve spolupráci s průvodkyní a velkou cestovatelkou Lenkou Raškovou, pro kterou je Irsko letním útočištěm a dokonale zná nejen jeho dějiny, ale i přírodu místních národních parků. Okusíte jih Irska s námi?

Přečteno 243x
CESTOVÁNÍ 2021: Co se stane, když...15. 4. 2021

CESTOVÁNÍ 2021: Co se stane, když...

Touha cestovat je velká, situace ve světě se ale mění každým dnem a s ní i podmínky vycestování do zemí Evropy i mimo ni. Jsme připraveni na vše a rádi vám poradíme. Na zákaznickém servisu CK Radynacestu.cz přijímáme denně mnoho dotazů, které začínají slovy: Co se stane, když... Jak na ně odpovídáme? 

Přečteno 3090x
FOTOREPORTÁŽ: Gurmánské Beskydy s průvodkyní aneb Na kolech kolem světa s Petrou Bujokovou12. 4. 2021

FOTOREPORTÁŽ: Gurmánské Beskydy s průvodkyní aneb Na kolech kolem světa s Petrou Bujokovou

Když se loni uzavřely hranice a s cestováním to na nějaký čas vypadalo bídně, daly jsme s průvodkyní Petrou hlavy dohromady a vymyslely Gurmánské Beskydy. Poznávání tajuplných Beskyd jsme spojily s gastronomií vzdálenějších koutů světa. A mělo to úspěch! Podívejte se na autentické fotografie, které jsme na zájezdu Beskydy pro gurmány + TURISTIKA + SVĚTOVÁ KUCHYNĚ pořídili, a vychutnejte si tu uvolněnou atmosféru s námi!

Přečteno 428x
12...34
Katalog 2021