Zájezdy pro cestovatele

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Relax na plážích Zanzibaru, cesta za voňavým kořením, želvami i divokou přírodou18. 1. 2021

NOVINKA: Relax na plážích Zanzibaru, cesta za voňavým kořením, želvami i divokou přírodou

Jste cestovatel tělem i duší, který touží po objevování nových míst? Rádi si však čas od času dopřejete vydatný oddych? Právě pro vás jsme připravili tuto horkou novinku – oddychový zájezd Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI, který vám okořeníme zážitky jako nikdo jiný.

Přečteno 290x
Jak kvalitní jsou vaše zájezdy? Jaké bude ubytování?24. 11. 2020

Jak kvalitní jsou vaše zájezdy? Jaké bude ubytování?

Mohli bychom zde vypsat mnoho superlativů. Za nás ale hovoří cestovatelé, kteří s námi již jeli na zájezd. Abyste byli na cestách s námi spokojeni, ladíme pečlivě každý zájezd. Myslíme dopředu a věnujeme se všem detailům. Víme, jak je důležitá pohoda a klid během cesty.

Přečteno 364x
Je cena za zájezd férová a co zahrnuje?24. 11. 2020

Je cena za zájezd férová a co zahrnuje?

Naše ceny jsou férové. Cenu zájezdu skládáme jako puzzle ze všech služeb, které pro vás nakupujeme. Cena vychází tedy z konkrétních nákladů na cestu a pobyt a k tomu je připočtena naše přirážka, která slouží k provozu kanceláře, a tedy zajištění vaší cesty. Nejsme levnější, jsme lepší!

Přečteno 1031x
Proč mám jet zrovna s vámi? V čem jste jiní a výjimeční?24. 11. 2020

Proč mám jet zrovna s vámi? V čem jste jiní a výjimeční?

Pro svou cestu si můžete vybrat z různých cestovních kanceláří, které se od sebe liší v konceptu zájezdů nebo programu. My si zakládáme na těchto zásadách: naše zájezdy nejsou žádná masovka, podívíte se s námi i na skrytá místa, máme jen přátelské a zkušené průvodce a vše nejdřív rádně testujeme osobně. 

Přečteno 209x
Co mám od zájezdu očekávat? Bude se mi líbit? Je vhodný právě pro mě?24. 11. 2020

Co mám od zájezdu očekávat? Bude se mi líbit? Je vhodný právě pro mě?

Naše zájezdy jsou zaměřeny na autentické zážitky a pohodové cestování. Není to honička po památkách. S jinými cestovními kancelářemi byste toho možná stihli za daný čas o něco více. My chceme, abyste viděli ta nejznámější místa, ale měli také čas si v klidu vychutnat třeba kávu, skleničku vína či tradiční místní dobrotu.

Přečteno 226x
Je na vás spolehnutí? Jak dlouho jste na trhu?23. 11. 2020

Je na vás spolehnutí? Jak dlouho jste na trhu?

Dlouhodobě si zakládáme na maximální spolehlivosti. O tom se můžete přesvědčit z těchto konkrétních ohlasů našich zákazníků, případně na nezávislé stránce s recenzemi Google a doporučeními z Facebooku. Licenci k provozování cestovní kanceláře jsme obdrželi v roce 2009 a za tu dobu jsme vypravili už 3 382 zájezdů s 67 000 cestovateli (údaj k 20. 10. 2020).

Přečteno 258x
ZAJÍMÁ VÁS: Jak si vybrat zájezd? 5 otázek, které vám pomohou s rozhodnutím1. 11. 2020

ZAJÍMÁ VÁS: Jak si vybrat zájezd? 5 otázek, které vám pomohou s rozhodnutím

Chcete jet na poznávací zájezd, ale vlastně nemáte představu kam, kdy a jaký typ zájezdu by vám vyhovoval? Na následujících řádcích vám pomůžeme trochu si to ujasnit, zorientovat se v nabídce a snad vám i pomoci s výběrem vaší vysněné dovolené. Stačí si položit 5 otázek.

Přečteno 280x
ZAJÍMÁ VÁS: 4 tipy, co si pohlídat po rezervaci zájezdu23. 10. 2020

ZAJÍMÁ VÁS: 4 tipy, co si pohlídat po rezervaci zájezdu

Rezervovat si u nás zájezd samozřejmě není nic složitého a zvládne to opravdu každý. Na následujících řádcích vám ale dáme malý návod, jak si usnadnit i poslední detaily, které je třeba vyřídit před cestou. Na nic nebudete sami, se vším vám rádi pomůžeme, ať už osobně, na telefonu, nebo po e-mailech.

Přečteno 362x
ZAJÍMÁ VÁS: Jak si rezervovat zájezd aneb 5 snadných kroků k pohodové dovolené18. 9. 2020

ZAJÍMÁ VÁS: Jak si rezervovat zájezd aneb 5 snadných kroků k pohodové dovolené

Nevíte, jak si vybrat z naší nabídky zájezdů CK Radynacestu.cz? Zaujal vás některý, ale chcete si být jistí, co vás čeká po vyplnění rezervačního formuláře? Chcete znát předem platební podmínky a vědět, co od nás můžete čekat před zájezdem? Na následujících řádcích vás provedeme rezervací zájezdu CK Radynacestu.cz od A až po Z!

Přečteno 425x
PŘEDSTAVUJEME: Usite.slowfashion – jdeme cestou lokální značky aneb Proč mít věci handmade?17. 9. 2020

PŘEDSTAVUJEME: Usite.slowfashion – jdeme cestou lokální značky aneb Proč mít věci handmade?

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kde končí zbytky látek, ze kterých je tričko, které máte na sobě? Kde končí ta, která vyhodíte? A proč by vás to vůbec mělo zajímat? Otevřete svou skříň a dejte jí nový, pro Zemi zdravější, obsah. Jak? Třeba koupí slowfashion věciček u nás na e-shopu „Pod vlivem cest“. To je ale jen jedna z cest…

Přečteno 318x
12...32