Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Blog ze zákulisí

OTÁZKA TÝDNE: Mám očkování. Kam můžu cestovat právě teď bez zbytečných omezení?16. 9. 2021

OTÁZKA TÝDNE: Mám očkování. Kam můžu cestovat právě teď bez zbytečných omezení?

Cestujte bez zbytečných omezení a vyplňování složitých formulářů v cizím jazyce! Máme pro vás tipy na země, kde si užijete dokonalou dovolenou a opatření se vás témeř nedotknou.

Přečteno 578x
SOUTĚŽ: Hrajeme s BLESK TRHÁKEM o 30 voucherů na zájezd v hodnotě 300 000 Kč!30. 8. 2021

SOUTĚŽ: Hrajeme s BLESK TRHÁKEM o 30 voucherů na zájezd v hodnotě 300 000 Kč!

Vyhrajte každý den deset tisíc korun na zájezd! V měsíční hře TRHÁK BLESKU, kterou již poněkolikáté připravil nejčtenější deník u nás, se během září a části října bude soutěžit o vouchery na zájezdy s CK Radynacestu.cz. Kupujte Blesk a udělejte radost sobě nebo svým blízkým cestou za světovými zážitky!

Přečteno 298x
FOTOREPORTÁŽ: Cestou necestou (i tou nejkrásnější) aneb první zájezd do Rumunska očima průvodkyně Anežky10. 8. 2021

FOTOREPORTÁŽ: Cestou necestou (i tou nejkrásnější) aneb první zájezd do Rumunska očima průvodkyně Anežky

Rumunsko poprvé! Zájezd To nejlepší z Rumunska + JÍZDA PO NEJKRÁSNĚJŠÍ CESTĚ SVĚTA opravdu chvílemi připomínal film. Dobrodružné drama, rodinnou komedii, ale nakonec to byla nezapomenutelná zkušenost a podívaná pro všechny zúčastněné. I pro průvodkyni Anežku, která zastoupila Jána Zubo, protože uvízl v Londýně. Ale právě takové příběhy se k zemi plné překvapení a báječných lidí hodí. Jak zájezd dopadl a na co se můžete v příštím roce těšit třeba právě vy?

Přečteno 229x
NOVINKA: Pětice skalních vesniček v Cinque Terre, malebná Siena i atmosféra dávných dob v renesanční Florencii3. 8. 2021

NOVINKA: Pětice skalních vesniček v Cinque Terre, malebná Siena i atmosféra dávných dob v renesanční Florencii

Výhled z Brunelleschiho kupole na Florencii, skryté dlážděné uličky středověké Sieny, pětice skalních vesniček v Cinque Terre nebo pochoutky na tržištích i posezení v trattorii, to je nový zájezd do Itálie: To nejlepší z Florencie + STŘEDOVĚKÁ SIENA + NÁRODNÍ PARK CINQUE TERRE, který je jasným příslibem bezpečného dobrodružství. Získá si Toskánsko i vás? 

Přečteno 967x
FOTOREPORTÁŽ: Madeirské putování aneb Ostrov, na který nelze zapomenout!19. 7. 2021

FOTOREPORTÁŽ: Madeirské putování aneb Ostrov, na který nelze zapomenout!

Specialistky na zájezdy v CK Radynacestu.cz využily dobu, kdy se cestovatelé na pobočky nehrnuli, a vypravily se sbírat zkušenosti na portugalský ostrov Madeira. Odnesly si nevšední zážitky, ze kterých vám teď přinášejí podrobný fotoreport. Co viděly, zažily a jak jejich zájezd To nejlepší z Madeiry + LEHKÁ TURISTIKA ovlinila pandemie? 

Přečteno 2126x
FOTOREPORTÁŽ: První cíl po dlouhé pauze – přívětivé Chorvatsko a úžasná Plitvická jezera!28. 6. 2021

FOTOREPORTÁŽ: První cíl po dlouhé pauze – přívětivé Chorvatsko a úžasná Plitvická jezera!

My v Radynacestu.cz nejsme cestovatelky jen na papíře, ale cestováním opravdu žijeme. Objevovat nová místa, zažívat nová dobrodružství, to všechno nám chybělo. Proto jsme hned, jak to jen bylo možné, využily situace. Do Chorvatska jsme se vydaly v květnu, kdy bylo na cestách zatím opravdu málo lidí. Ačkoliv jsme bydlely v Omiši, oblíbeném turistickém centru, byly jsme pro místní tak trochu úkaz a podle mnohých první cizinci sezóny... Jak se nám cestovalo a co nás po dlouhých měsících cestovatelské pauzy nejvíc potěšilo?

Přečteno 294x
NOVINKA: Vyhlídková plavba Hamburkem, lázně u Baltského moře a vůbec to nejlepší, co umí sever Německa!22. 6. 2021

NOVINKA: Vyhlídková plavba Hamburkem, lázně u Baltského moře a vůbec to nejlepší, co umí sever Německa!

Severní Německo s průvodcem Vláďou Šmehlíkem, který to tam zná jako své... Ne, ještě víc než své boty! Program nového zájezdu je nabitý a Vláďa si dal opravdu záležet na každém detailu. Snadno vás přesvědčí, že i u německých sousedů jsou místa, která vám vyrazí dech v tom nejlepším slova smyslu. Vypravte se s námi na zájezd To nejlepší ze severního Německa + PLAVBA HAMBURKEM + LÁZNĚ U BALTU.

Přečteno 449x
NOVINKA: Adrenalinové zážitky v Černé Hoře + to nejlepší z historie, přírody i relaxu14. 6. 2021

NOVINKA: Adrenalinové zážitky v Černé Hoře + to nejlepší z historie, přírody i relaxu

Černá Hora je rozlohou malý stát, nabídka zážitků, na které zde natrefíte, je ale opravdu velká. Láká cestovatele na historické památky, přírodní bohatství, skvělou kuchyni i krásné pláže. Představte si to vše spojené do jednoho zájezdového programu, navíc okořeněné o opravdu vzrušující zážitky. Toužíte-li balkánskou zemi poznat a přitom si mírně zvýšit hladinu adrenalinu v krvi, zájezd To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARK DURMITOR + RAFTING NA ŘECE TARA byl vytvořen právě pro vás!

Přečteno 267x
NOVINKA: Za vzácnými lanýži, toskánským vínem a věží, která už léta v Pise chytá balanc7. 6. 2021

NOVINKA: Za vzácnými lanýži, toskánským vínem a věží, která už léta v Pise chytá balanc

Itálie není pouze krásná země s bohatou historií, kterou dokládá množství památek, je to hlavně země, jež nabízí neuvěřitelnou gastronomickou škálu zážitků. Pokud tedy máte slabost pro kvalitní potraviny a rádi zkoušíte nové věci, pak přijměte pozvání do kraje lahodných sýrů, vína a vysoce ceněné houby... Se zájezdem Kouzlo hledání lanýžů a toskánská vína + ŠIKMÁ VĚŽ V PISE + FLORENCIE přijdete Itálii na chuť!

Přečteno 262x
NOVINKA: Noc v poušti Wádí Rum a koupání v Mrtvém moři. Objevte Jordánsko plné zážitků!31. 5. 2021

NOVINKA: Noc v poušti Wádí Rum a koupání v Mrtvém moři. Objevte Jordánsko plné zážitků!

Noc uprostřed pouště pod oblohou plnou hvězd... Jako z Pohádek tisíce a jedné noci zní zážitek, který si můžete přivézt z Jordánska. Krom nezapomenutelné noci v beduínském kempu ve Wádí Rum se budete moci koupat v léčivých vodách Mrtvého moře, podívat se do skalního města Nabatejců Petra a poznat bohatý podmořský život díky letošní novince: zájezdu To nejlepší z Jordánska + NOC V POUŠTI WÁDÍ RUM + RUDÉ A MRTVÉ MOŘE.

Přečteno 305x
12...35
Katalog 2021