Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

ROZHOVOR s Ivčou Petlákovou z Radynacestu.cz: Jsme naladěni na stejné cestovatelské vlně!30. 7. 2018

ROZHOVOR s Ivčou Petlákovou z Radynacestu.cz: Jsme naladěni na stejné cestovatelské vlně!

V Radynacestu.cz jsme jako jeden. Známe se. Každý o tom druhém ví, co má na starost i co má rád. Abychom to ale mohli předat i vám, obeslali jsme naše specialisty dotazníky. Vyšly nám z toho jejich medailonky na webu. A sem tam se našel někdo, kdo očividně měl co říct a svou vášeň pro cestování vůbec neskrýval. Ivana Petláková je jedním z těch lidí, kterým je práce velkým koníčkem, aniž by to přesně takhle museli říct...

Přečteno 1015x
PŘIZNÁNÍ: Průvodci, experti, specialisté z Radynacestu.cz hromadně hlásí – Cestování je moje droga!27. 7. 2018

PŘIZNÁNÍ: Průvodci, experti, specialisté z Radynacestu.cz hromadně hlásí – Cestování je moje droga!

A my se ptáme: Dá se to léčit? Jsou závislosti, které léčit nelze, jen je podporovat, utužovat, přikrmovat a sponzorovat. A to přesně děláme. Dokonce záměrně lidi s podobnou minulostí vyhledáváme. Pídíme se po těch nejtěžších případech a zveme je na pohovory. Čím závislejší, tím žádanější. Říkají: Jsme pod vlivem cest. A my na to: Cestujte s cestovateli! A zveme je hrdě dál. To jsme totiž my – cestovatelé z Radynacestu.cz. 

Přečteno 413x
SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 4. díl Řím9. 7. 2018

SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 4. díl Řím

Dovolená s dětmi nemusí být řehole! Vezměte to za správný konec a posuňte úroveň zábavy pro děti školou povinné o úroveň dál, než za vás dokážou naplánovat tištěné příručky a letáky se závratnými atrakcemi za závratné sumy. Máme páku, jak na to. A tentokrát vás přesvědčíme, že Řím je místo, které poznat chcete, a malí otrokáři si ho přes všechny vaše pochyby vychutnají stejně jako vy! 

Přečteno 488x
NOVINKA: Barevný podzim v Japonsku – Ochutnejte jedovatou fugu, saké a nádhernou poetiku Asie!2. 7. 2018

NOVINKA: Barevný podzim v Japonsku – Ochutnejte jedovatou fugu, saké a nádhernou poetiku Asie!

Je barevný, romantický, exotický, jedinečný, voňavý, plný zážitků... podzim v Japonsku. Zažijte jej i vy a ochutnejte roztodivné speciality, prožijte očistný rituál v tradičních lázních a žasněte nad životem gejš v Gionu. Ponořte se do asijského snu o cestě do země tak jiné, jak si jen dokážete představit. Ovšem se vším komfortem a průvodcem po celou dobu zájezdu.

Přečteno 397x
ROZHOVOR s Eliškou Sommerovou z Klubu království hraček: Vyhrajte 4 vstupy do Disneylandu!18. 6. 2018

ROZHOVOR s Eliškou Sommerovou z Klubu království hraček: Vyhrajte 4 vstupy do Disneylandu!

Kdo si hraje, nezlobí, a tak jsme se dali dohromady s Klubem království hraček a uspořádali pro vás jedinečnou soutěž o čtyři vstupenky do pařížského Disneylandu! Jak a proč to celé vzniklo, se dozvíte v rozhovoru s Eliškou Radford Sommerovou z Klubu království hraček, na jehož webu soutěž probíhá až do konce června.

Přečteno 459x
ROZHOVOR s Lucií Radovou: Objet kus světa v tuk-tuku? Šílené, ale věřily jsme, že to dokážeme.4. 6. 2018

ROZHOVOR s Lucií Radovou: Objet kus světa v tuk-tuku? Šílené, ale věřily jsme, že to dokážeme.

Víte, jak vypadá tuk-tuk? A dokážete si představit, že v něm projedete Jižní Ameriku? Nedokázal si to představit nikdo, a tak mohly být první na světě. A taky byly. Pět holek nakonec místo plánovaných 5 555 km ujely v malých růžových motorizovaných tříkolkách, které nejedou víc jak 50 km/hod., téměř dvakrát tolik. Bez peněz a podpory by to ale nešlo. A od toho jsme tady byli my – Radynacestu.cz. 

Přečteno 465x
SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 3. díl Londýn28. 5. 2018

SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 3. díl Londýn

Londýn že není pro děti? A kdo to řekl? V zemi doubledeckerů, beefeaterů a fish and chips se jim přece líbit musí! Cestujte spolu se svými nejbližšími do světoznámé metropole, ukažte jim to, co zatím znají jen z knih a dokumentů a nechte se překvapit tím, jak se britská elegance dokonale snoubí s adrenalinovou zábavou a spoustou tajuplných příběhů města s bohatou historií... Jedeme?

 

Přečteno 710x
POHLED průvodkyně Dáši Sedláčkové: 4 nejpalčivější otázky Barcelony. Co ji pálí a proč to neřešit?21. 5. 2018

POHLED průvodkyně Dáši Sedláčkové: 4 nejpalčivější otázky Barcelony. Co ji pálí a proč to neřešit?

Průvodkyně Dagmar Sedláčková se vyjadřuje k aktuální situaci v Barceloně a nabádá, abyste si názor přijeli udělat sami. Půjdete do toho? Pak jedině s námi!

Přečteno 428x
ROZHOVOR s Radkou Hájkovou: Nejčastější rada? Uvidíte, že se vám to bude líbit!14. 5. 2018

ROZHOVOR s Radkou Hájkovou: Nejčastější rada? Uvidíte, že se vám to bude líbit!

Radka Hájková vás v Radynacestu.cz připraví na cesty do Albánie, Číny nebo na Kubu. Sama ale říká, že každá dovolená strávená s fajn lidmi je dobrá. Stačí nezapomenout dobrou náladu a… Kevina. A co ještě o ní víme? Třeba to, že sní o Brázílii a doma má kousek Harryho Pottera... Více v rozhovoru!

Přečteno 473x
ROZHOVOR s Janou Dostálovou: Všechno má svůj čas. Na cestování a Itálii na talíři je čas vždy.30. 4. 2018

ROZHOVOR s Janou Dostálovou: Všechno má svůj čas. Na cestování a Itálii na talíři je čas vždy.

Jana Dostálová je obvykle první člověk, se kterým se u nás setkáte. Tahle drobná blondýnka s širokým úsměvem vás uvítá na recepci na domovské pobočce v Ostravě. Je to také ona, kdo vám rozesílá maily a stála i za zrodem našich nových dětských zájezdů. K dětem má totiž velmi blízko. Jinak je to ale holka, která dobře ví, co chce. Pizzu, sluníčko a svého přítele kdekoliv na cestách. V rozhovoru na sebe prozradí mnohem víc a třeba i to, proč se jednou možná vydá na Severní pól...

Přečteno 503x
12...21

Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.