Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

AKTUÁLNĚ: Galavečer Národního divadla moravskoslezského prozradil výherce zájezdu23. 9. 2019

AKTUÁLNĚ: Galavečer Národního divadla moravskoslezského prozradil výherce zájezdu

Stoprvní sezona Národního divadla moravskoslezského byla úspěšně zahájena a CK Radynacestu měla tu čest být součástí pestrého programu slavnostního galavačera. Majitel cestovky, Martin Šimek, se na pódiu divadla stal na pár chvil tvůrcem osudu jednoho z předplatitelů a poslal ho na letecký zájezd do sladké Florencie.

Přečteno 41x
FOTOREPORTÁŽ: Istanbul očima Lenky Kutové aneb Jak jsem si rozšířila obzory...13. 9. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Istanbul očima Lenky Kutové aneb Jak jsem si rozšířila obzory...

Lenka Kutová je nejnovější posila naší pražské kanceláře. S odvahou sobě vlastní naskočila do rozjetého vlaku a vzala si na starost zájezdy do Belgie, na Island, Kypr, do Německa, Slovinska nebo Švýcarska. Když se objevila možnost letět do Turecka a vyzkoušet na vlastní kůži zájezd To nejlepší z Istanbulu, šla do toho s nadšením. A nadšená a plná zážitků se vrátila i zpět. V autentické fotoreportáži prozradí, co ji oslovilo, překvapilo a kde si doporučuje dát (nejen) tureckou kávu.

Přečteno 481x
Cestovatelské kino: Lidé na Bali jsou přátelští a toho si turisté velmi váží9. 9. 2019

Cestovatelské kino: Lidé na Bali jsou přátelští a toho si turisté velmi váží

Kouzelné místo, kde stále žijí legendy a mýty! Cestovatelské kino odhalí krásy tropického klenotu mezi více jak 17 000 ostrovy Indonésie, jenž místní nazývají ostrov bohů. Návštěvníci se ve čtvrtek 19. září v brněnském kině Scala vypraví do světa vulkanických pláží, pestrých hinduistických tradic a usměvavých domorodců, kteří vás s radostí strhnou do konverzace.

Přečteno 117x
FOTOREPORTÁŽ: Jeden zájezd, dvě města – Helsinky + Petrohrad. Tak podobná a přitom tak rozdílná!2. 9. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Jeden zájezd, dvě města – Helsinky + Petrohrad. Tak podobná a přitom tak rozdílná!

Petrohrad a Helsinky by jen málokdo považoval za podobná města. Historicky se ale velmi často ovlivňovala, a tak je fajn, že je můžete navštívit během jednoho zájezdu. Jestli si ale v něčem určitě podobná nejsou, tak v cenách. Zatímco v Rusku jsou ceny přibližně stejné, nebo občas nižší než u nás, v Helsinkách mohou být dvoj až trojnásobně vyšší. Tím se ale nenechte odradit a na tenhle zájezd určitě vyražte. Ve fotoreportáži se vám pokusím ukázat to nejdůležitější, co jsme viděli my.

Přečteno 168x
FOTOREPORTÁŽ: Obávaná Neapol a po citronech vonící zážitky na Capri aneb Prázdniny po italsku30. 8. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Obávaná Neapol a po citronech vonící zážitky na Capri aneb Prázdniny po italsku

Řím už jsme docela znaly, Benátky máme v paměti ještě z dětství, ale o jihu Itálie a jeho krásách i záludnostech jsme dosud jen slýchaly. Od průvodkyně Barbory jsme si nechávaly vyprávět, jak je Kampánie docela jiným světem, a nechaly se zlákat k zájezdu do Neapole. Odměnou nám bylo nejen mafiánskou historií prorostlé město, ale i snový výstup na Vesuv a dovolenkování v pravém slova smyslu na ostrově „sladké zahálky“ Capri.

Přečteno 510x
NOVINKA: To nejlepší ze zimní Moskvy aneb Když sníh a mráz vymaluje paláce i parky23. 8. 2019

NOVINKA: To nejlepší ze zimní Moskvy aneb Když sníh a mráz vymaluje paláce i parky

Zažijte zimu, jakou znáte z ruských pohádek! Nádherné paláce pod sněhovou pokrývkou, obrovské parky a tisíce světel, jejichž záře se odráží ve sněhu. To je Moskva v zimních měsících. Objevte s námi starobylý Kreml, prozkoumejte trasy moskevského metra, zahřejte se borščem a lahodným čajem s ovocem. Nechte se vtáhnout do atmosféry ruské zimy s průvodkyní Martinou Kolníkovou, která za mrazivou krásou Moskvy vyráží pravidelně.

Přečteno 240x
SOUTĚŽ: Hodnoťte knihy a hrajte s Knihcentrem a CK Radynacestu o zájezd pro dva do Budapešti!19. 8. 2019

SOUTĚŽ: Hodnoťte knihy a hrajte s Knihcentrem a CK Radynacestu o zájezd pro dva do Budapešti!

Můžete chválit, můžete kritizovat, trošku se rozepište, buďte věrní recenzenti, čtěte knihy a probuďte v sobě chuť poznávat! Že to není problém? Pak jste horkými kandidáty na výhru zájezdu do Budapešti s CK Radynacestu. Tady je návod, jak hrát a třeba i vyhrát poznávací zájezd do Maďarska s průvodcem, který se vyzná... Vyhodnoťte si cestu za zážitky! 

Přečteno 275x
FOTOREPORTÁŽ: Větší, lepší, zlatavější a ohromující za každého počasí aneb Autenticky z Petrohradu16. 8. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Větší, lepší, zlatavější a ohromující za každého počasí aneb Autenticky z Petrohradu

Po jednoduchém objednání zájezdu, trochu složitějším procesu ohledně vyřízení víza a nejjednodušším úkolu – vytisknout si pokyny k zájezdu – už jsme byli všichni natěšeni na sraz s průvodcem na letišti v Praze. Před sebou jsme měli jeden z našich topových zájezdů, a to cestu do ruského Petrohradu!

Přečteno 495x
NOVINKA: Královský Londýn + SÍDLA TUDOROVCŮ aneb Po stopách nejkontroverznější dynastie Británie12. 8. 2019

NOVINKA: Královský Londýn + SÍDLA TUDOROVCŮ aneb Po stopách nejkontroverznější dynastie Británie

Nechte se vtáhnout příběhy jedné z nejslavnějších královských dynastií a podívejte se se zájezdem Královský Londýn + SÍDLA TUDOROVCŮ na oblíbené Jindřichovo sídlo Hampton Court, do Windsoru i rodiště Anny Boleynové – na hrad Hever. Tudorovci jsou vášeň... a pro průvodkyni Radynacestu Martinu obzvlášť! Vypravte se do královského Londýna právě s ní.

Přečteno 295x
RECENZE FOODBLOGERŮ P&G Foodies: 5 dní v Albánii aneb Peckovně připravený program!8. 8. 2019

RECENZE FOODBLOGERŮ P&G Foodies: 5 dní v Albánii aneb Peckovně připravený program!

Albánie? Co o Albánii vlastně víme? Vesměs nic, takže máme všechny důvody tam vyrazit. Takhle asi probíhal výběr destinace na poznávačku s Radynacestu. Teď už můžeme říci, že Albánie je zemí ohromně milých a pohostinných lidí, šťavnatých rajčat, granátového jablka, nádherné přírody, vycpaných orlů, bunkrů, kanálů bez vík, naleštěných mercedesů, automyček, lékáren, toulavých psů, drátů a kaváren plných chlapů. Je tu levno a bezpečno.

Přečteno 314x
12...25