Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

FOTOREPORTÁŽ: Steaky, lanýže, dezerty i knedlíky... aneb Jak jsme se projedly Slovinskem?!19. 7. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Steaky, lanýže, dezerty i knedlíky... aneb Jak jsme se projedly Slovinskem?!

Veronika Valíková a Eliška Friedlová jsou specialistky na Madeiru, Nepál, Irsko, Belgii, Španělsko nebo Kubu. Malý gastronomický výlet si ale udělaly do Slovinska. Že vám nepřijde slovinská gastronomie nijak odlišná od té naší, natož nějak lákavá? Pak budete překvapeni stejně, jako byly ony. Mile. Víc už Veronika a Eliška ve své gastro reportáži.

Přečteno 370x
FOTOREPORTÁŽ: Gastronomický výlet do Belgie aneb Jak ji viděla (a ochutnala) specialistka Eliška5. 7. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Gastronomický výlet do Belgie aneb Jak ji viděla (a ochutnala) specialistka Eliška

Belgie asi není země, která by se vám vybavila při pojmu „gastronomická velmoc“. Přesto je to místo, kde se můžete skvěle najíst a odnést si zážitek z uchutnávky nesčetně druhů piv. Takže jestli vám chmelová kultura není cizí a poctivé hranolky jsou velkým lákadlem, pak se podívejte na fotoreportáž naší specialistky Elišky Friedlové, která taje belgické kuchyně odhalila na zájezdu To nejlepší z Belgie. 

Přečteno 108x
KALENDÁŘ AKCÍ: Prázdniny nabité zážitky aneb S Vašíkem na letní festivaly i do Disneylandu!1. 7. 2019

KALENDÁŘ AKCÍ: Prázdniny nabité zážitky aneb S Vašíkem na letní festivaly i do Disneylandu!

Nejdříve ilustrátorka Adéla zavřela oči a v duchu si představovala, jak bych asi mohl vypadat. Pak vzala do ruky pastelku a já jsem měl najednou světlé rozčepýřené vlasy a velké zvídavé oči. A když mi pak ke všemu ostatnímu nakreslila i batoh na záda, bylo jasné, že budu rád cestovat. Autobusy, letadly, vlaky a třeba i pěšky. A letos v létě chci na pár prima výletů vzít i vás. Tak se chystejte, vyrážíme už ve středu!

Přečteno 134x
SOUTĚŽ: Zahrajte si s Klubem království hraček a Radynacestu.cz o zájezd pro celou rodinu do Paříže!28. 6. 2019

SOUTĚŽ: Zahrajte si s Klubem království hraček a Radynacestu.cz o zájezd pro celou rodinu do Paříže!

Děti milují hračky. A my milujeme své děti. Proč ale nenakupovat výhodněji a ještě získat šanci na výhru v řádech desetitisíců? Radynacestu.cz už druhým rokem navázaly spolupráci s Klubem království hraček a tentokrát jednu šťastnou rodinu pošleme na zájezd do Paříže s návštěvou legendárního Disneylandu! Jak můžete vyhrát třeba i vy? 

 

Přečteno 137x
FOTOREPORTÁŽ: Maďarsko s Vláďou Šmehlíkem, požitkářem, který vás nenechá naletět24. 6. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Maďarsko s Vláďou Šmehlíkem, požitkářem, který vás nenechá naletět

Maďarsko? To ani není stát, ale spíš jen takový pocit. Jazykově osamocená země, ve které nikdy nevíte, jestli jste ještě, v nám tolik blízké, střední Evropě nebo už na Balkáně. Takhle o své oblíbené zemi mluví průvodce Vláďa Šmehlík, který pro vás zájezd To nejlepší z Budapešti zaznamenal na fotkách a ve vtipné, zcela autentické, reportáži.

Přečteno 239x
NOVINKA: Poznejte království vín Tokaj a objevte půvab Budapešti s průvodcem17. 6. 2019

NOVINKA: Poznejte království vín Tokaj a objevte půvab Budapešti s průvodcem

Fascinující Ostřihomská bazilika, lázeňské město Eger, rodinná vinařství v Tokaji nebo večerní plavba po Dunaji v Budapešti? Za nás jednoznačně ano! A proto je tady zbrusu nový zájezd To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ. Prožijte Maďarsko, jak ho neznáte, s průvodcem, který je tu jako doma. 

Přečteno 196x
CESTOVATELSKÉ KINO: Vietnam se z pohledu cizinců jeví jako skvělá destinace na prozkoumání10. 6. 2019

CESTOVATELSKÉ KINO: Vietnam se z pohledu cizinců jeví jako skvělá destinace na prozkoumání

Nasednout na loďku a vydat se do země, ve které provází každý krok kouzlo exotiky! Cestovatelské kino se ve středu 12. června v pražském kině Lucerna vydá na návštěvu země, jejíž obyvatelé jsou potomky nebeského draka a víly moře. Návštěvníky čeká snová atmosféra, výbuch barev a chutí Vietnamu. Večerem budou provázet ti nejzasvěcenější: Long Tran a Thuy Nguyen, kteří svoji zemi představí ve stylu Cesta do Vietnamu na 40 dní od jihu na sever. Radynacestu.cz, jako partner akce, budou samozřejmě u toho.

Přečteno 170x
ROZHOVOR s Veronikou Drbohlavovou: Pražská kancelář slaví 1. narozeniny!27. 5. 2019

ROZHOVOR s Veronikou Drbohlavovou: Pražská kancelář slaví 1. narozeniny!

Slavíme! Je to právě rok, co jsme otevřeli kancelář CK Radynacestu.cz v Praze. Dlouho jste po osobním kontaktu s námi v hlavním městě hladověli, a tak jsme našli místo, kde se můžeme setkávat, a děkujeme vám za to, že se skutečně, a čím dál ve větší míře, setkáváme. Pro jaké informace se u nás zastavit, kdo vás tu uvítá a proč je dobré přijít? Ve výročním rozhovoru s vedoucí kanceláře Verčou Drbohlavovou se dočtete vše!

Přečteno 321x
NOVINKA: To nejlepší z Číny + Terakotová armáda – jedno z nejzáhadnějších míst světa na vlastní oči!24. 5. 2019

NOVINKA: To nejlepší z Číny + Terakotová armáda – jedno z nejzáhadnějších míst světa na vlastní oči!

Tak jiná, tak vzdálená, tak tajemná... Čína je životním snem mnoha cestovatelů. Nespalte se a vrhněte se do poznávání „druhého konce světa“ s tím, kdo se skutečně vyzná. Ochutnáte proslulou čínskou kuchyni přímo tam, kde vznikla. Projdete ve po Velké čínské zdi a uvidíte bojovníky tajemného mauzolea. Novinka, která vám nedá spát – To nejlepší z Číny + LEGENDÁRNÍ TERAKOTOVÁ ARMÁDA.

Přečteno 188x
FOTOREPORTÁŽ: Jarní Londýn aneb Jak jsme se všichni sešli nad dobrým cidrem20. 5. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Jarní Londýn aneb Jak jsme se všichni sešli nad dobrým cidrem

Londýn je známý svým proměnlivým počasím. Ve většině místních obchůdků narazíte na deštníky a ten teplý anglický čaj o páté má také svůj důvod... Na jaře se ale zadaří poznat Londýn v nádherném rozkvětu a slunném čase. Neskutečně mu to dodává na příjemné atmosféře, což snad bude z fotek, které jsme na cestě do Anglie pořídili, hodně znát. Mrkněte se, jak zájezd To nejlepší z Londýna probíhal. 

Přečteno 299x
12...24