Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Adventní zájezdy z Bratislavy: Autobusem i letecky za krásami předvánoční Evropy

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 14. 10. 2014

Dopřejte si nevšední advent v některé z evropských metropolí pohodlně autobusem či letecky z Bratislavy. Prožijte s námi adventní čas v Salzburgu, navštivte fascinující průvod čertů ve Schladmingu, objevte romantickou Vídeň, projeďte se sváteční Budapeští, zazpívejte si koledy na Staroměstském náměstí v Praze nebo nakupte dárky ve slevách v centru Londýna! 

Adventní BudapešťAdventní Budapešť

1. Za rozvernými čerty do Schladmingu

Už jste měli příležitost seznámit se s rakouskými čerty? Pokud ne, pojeďte s námi! Fascinující průvod pekelníků se vám postará o nezapomenutelný zážitek. Sváteční kouzlo ale nesmíme upřít ani předvánočnímu Salzburgu. Prohlédnete si Mozartův dům, projdete se zahradami zámku Mirabell a vychutnáte si sváteční punč či tyrolský špek. 

Poznejte adventní Salzburg a nenechte si ujít pověstné čerty ve Schladmingu! Více o zájezdu do Salzburgu zde.

2. Na sváteční medovinu a kaštany do Budapešti

V čem je Budapešť jiná než Bratislava? Odpověď na tuto otázku najdete, když vyrazíte do svátečně vyzdobené metropole Maďarska s námi. Zažijte předvánoční atmosféru Budapešti na vlastní kůži. Uvidíte Královský palác, korunovační Matyášův chrám i dominantu města - Rybářskou baštu. O víkendovém čase si vychutnáte medovinu či pečené kaštany na trzích. 

Okuste s námi atmosféru maďarských Vánoc a poznejte adventní Budapešť! Více o zájezdu do Budapešti zde.

3. Za opravdovou romantikou do Vídně

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z rakouské metropole Vídeň, vám nabízíme hned ve dvou termínech. Navštívíme barokní klenot Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu. Vychutnáte si tradiční vánoční trhy s punčem, cukrovím, marcipánem i pečenými kaštany. Zkrátka romantika, jak má být…

Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a objevte adventní Vídeň! Více o zájezdu do Vídně zde.

4. Na tradiční adventní trhy do Prahy

Kdyby padla otázka, kdy má Praha největší kouzlo, většina návštěvníků by určitě odpověděla, že právě v době adventu. Svátečně vyzdobená metropole dýchá nefalšovanou atmosférou českých Vánoc. Pojeďte s námi do Prahy a zastavte se u kulis pohádkového města – navštívíme Pražský hrad, barokní skvost Chrám sv. Mikuláše, Staroměstské náměstí i Prašnou bránu a stavíme se na svařené víno na vánoční trhy.

Prožijte s námi tradiční české Vánoce v adventní Praze! Více o zájezdu do Prahy zde.

5. Pro vánoční dárky letecky do Londýna

Milujete nakupování vánočních dárků? Zapomeňte na předražené obchody ve vašem městě a zajeďte si do Londýna! Nabízíme adventní eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a navíc domů nepojedete s prázdnou. Navštívíte Trafalgarské náměstí s vánočním stromem, projedete se doubledeckerem a protáhneme vás těmi nejlepšími obchody pro nákup vánočních dárků.

Prohlédněte si Londýn v adventním hávu a pojeďte s námi na předvánoční nákupy! Více o zájezdu do Londýna zde.

6. K vánočnímu stromečku před Koloseum

Všechny cesty vedou do Říma - a ta z letiště v Bratislavě je stejně rychlá jako z Ruzyně. Zařídíme hotel i průvodce, ale hlavně se vám postaráme o krásný adventní zážitek. Zavítáte na nejslavnější vánoční trh na náměstí Piazza Navona, vydáte se do adventně oděného Vatikánu, nakoupíte vánoční dárky a vzpomínku na Řím si uchováte fotkou před vánočním stromem u Kolosea. 

Vychutnejte si s námi kouzlo italských Vánoc a poznejte adventní Řím! Více o zájezdu do Říma zde.


předchozí článek následující článek


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK